KKK ehk korduma kippuvad küsimused

Selle osa peavad läbi lugema uued foorumi kasutajad. Samuti ilmuvad siin foorumit puudutavad teadaanded.
Vasta
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

KKK ehk korduma kippuvad küsimused

Postitus Postitas Doktor »

Miks mul registreerumine ei õnnestu?
Foorumisse võivad kasutajaks registreeruda kõik, kes oskavad arvutit kasutada. Piiranguid ei ole. Kui registreerumine ebaõnnestub, siis on põhjus ilmselt mujal kui foorumi tarkvaras. Erandina võib esineda olukord, kus foorumi tarkvara uuendatakse. Uuendamise ajal ei saa keegi foorumit kasutada.

Miks ma ei saa sisse logida?
Põhjus on peaaegu kindlasti selles, et sisestatud kasutajanimi ja/või salasõna e parool on vale. Kontrolli esmalt ega arvutil suure tähe lukk (caps lock) sisse pole lülitatud.

Proovisin sisse logida, kõik rekvisiidid on õiged, aga sisse ei lase.
Vaata siis foorumi kõige alumisse serva. Sealt leiad lingi nimega kustuta kõik foorumi küpsised Vajuta sinna ja kustuta küpsised maha. Peale seda proovi uuesti logida. Küpsise olemusest võid lugeda siit.

Ma ei mäleta salasõna.
Parooli taastada ei saa, aga seda saab uuendada. Vajuta lingile nimega ma unustasin parooli. Edasi järgi ekraanile ilmuvaid juhiseid.

Ei leia kasutajanime nimekirjast ja ei mäleta ka.
Juhul kui sa pole oma kasutajanimega 2a sisse loginud ja sa pole ühtegi postitust teinud, siis sinu konto kustutatakse. Teistel juhtudel peaks kasutajanime liikmenimekirjast üles leidma. Kui ikka üldse ei mäleta, siis tuleb uuesti registreeruda.

Miks mind foorumist lahkudes automaatselt välja logitakse?
See on turvaabinõu. Kui tahad olla pidevalt sisse logitud, siis märgi kastike sisse logimise lehel. Pidevat sisselogimist ei peaks kasutama avalikes arvutites. Avalik arvuti on korraga mitme kasutaja käes olev arvuti.

Ma ei taha, et foorumi allserva ilmuks sisse logides minu kasutajanimi.
Leia sisse logimise lehelt vastav kastike, mille aktiveerimisel saad varjata oma foorumis oleku.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist