Andurid

Õnnetuste ärahoidmise teemadel.
Vasta
sandraest
Postitusi: 3
Liitunud: 14:14, 18 11 2014
Kontakt:

Andurid

Postitus Postitas sandraest »

Hei

Meil tuli andur lae küljest alla ning me polegi seda tagasi paigutanud, see vist ainuke ka, mis üleval. Küsimus, et kui tõhusad need on? Ma isegi ei oska ölda, mis firma meil praegu on. Millised on kõige kasulikumad?
sosku
Postitusi: 334
Liitunud: 20:42, 21 12 2006
Asukoht: Tln.
Kontakt:

Re: Andurid

Postitus Postitas sosku »

Firma nimel pole küll mingit tähtsust, kõik on nagunii "made in China". Koju sobib tavaline optiline (ehk nähtavale suitsule reageeriv) piiksuja. Peaasi, et patarei oleks täis.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Andurid

Postitus Postitas Doktor »

sandraest kirjutas:Hei

Meil tuli andur lae küljest alla ning me polegi seda tagasi paigutanud, see vist ainuke ka, mis üleval. Küsimus, et kui tõhusad need on? Ma isegi ei oska ölda, mis firma meil praegu on. Millised on kõige kasulikumad?
Mina ise ka korteri betoonlakke auke ei teinud. Panin kahepoolse kleeplindiga ja seisavad juba aastaid.
Nagu Sosku ütles, firma nime vaatama ei pea. Peaasi, et E märk peal. Soliidsetes kauplustes pole ma vuffleid näinud. Turult ma ei ostaks.

Kui efektiivsed? Väga efektiivsed. Milles asi? Probleem on selles, et absoluutne enamik tulekahju ohvreid otseselt ei põle surnuks vaid lämbub ammu enne mürgiste põlemisgaaside ehk suitsu kätte. Kui sinu tuba täitub vähehaaval mürgiste gaasidega, mis sind magamise pealt tasapisi aina uimasemaks teeb, siis väljujat sinust ei ole. Ära lämbud. Ellujäämise tagab varajane teavitus. Signaaliga annab teada õhuläbipaistvust mõõtev vahend ehk suitsuandur. :idea:
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist