AK uudised 02.05.2006

Siin siis sellest mida meil taskus ei ole.
Vasta
ruudolf06
Postitusi: 145
Liitunud: 19:08, 05 02 2006
Asukoht: TÕRVANDI
Kontakt:

AK uudised 02.05.2006

Postitus Postitas ruudolf06 »

nüüd siis ütles ka peaminister avalikult välja,et raha ei tahaks juurde anda ja hoopis tuleb koosseisud üle vaadata.veel on liiga palju riigi rahakotti tühjendavaid pritsumehi komandodes.kuna pritsumehed jooksevad hästi ja ka kangi tõstavad nagu ragin.võivad nad ju ka pisut suurema palga eest paari-kolme mehe tööd teha.ainuke normaalne mees on meie siseminister,kes arvas et ikka mehi on puudu. majad ei põle ju sellepärast maha,et mehi on liiga palju vaid ikka sellepärast et pole põlengule kedagi saata.edu kõigile kes veel töötab selles asutuses.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Windows MediaPlayeri ja InternetExplorer' iga saab etv.24- st ka seda juttu kuulata/vaadata.

Lähete http://www.etv24.ee

Leidke link "Videod"

Lugu ise on sellise pealkirjaga

02.05.2006 - Riigikontroll juhib tähelepanu nigelale tuleohutusele

Andrus Ansipi sõnavõtu sisu on järgmine. Kuidas öelda 50 sõnaga mitte midagi.
Viimati muutis Doktor, 08:55, 03 05 2006, muudetud 1 kord kokku.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Toomas
Postitusi: 8
Liitunud: 19:24, 06 03 2006
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

Kogu selle probleemi juures on minul tekkinud mõned küsimused. Miks on kontoritöötajate kohad täidetud aga tõrjujate kohad mitte? Lisaks kelle tööd kontorist juhitakse kui alluvaid ei ole? Kes vastutab selle eest et päästjaid ei ole ehk kelle töö see on? Kas metsatulekahjude ajal on kontoritöötajad nõus tulema metsa kustutama? Idee järgi peaks see teostatav olema, sest puhkuste,lähetuste jms ajal on asendajad olemas ju...et mõned paarid töökäsi juures kõige kibedamal ajal ei oleks ju paha. Politseis näiteks aetakse suuremate sündmuste puhul isegi komissarid ja ülemkomissarid tänavatele, kas meil on see võimatu? Arvatavasti ei jookseks ka mööda külgi alla operatiivtöölt saadud tagasiside, mida kontoris rakendada saaks, et muuta päästjate töö efektiivsemaks.
Piloot
Postitusi: 6
Liitunud: 20:06, 15 04 2006
Asukoht: PEPK
Kontakt:

Postitus Postitas Piloot »

Neid "kontoriklemme" peakski vahepeal tuulutama :D Saavad ka ehk lõpuks aru,kuidas on tundide viisi kulu materdada ja põlenguid kustutada.See peaks ju olema suureks vahelduseks igavale kontori rutiinile :lol:
Toomas
Postitusi: 8
Liitunud: 19:24, 06 03 2006
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

Noh kas just nii kurjalt, aga probleem peitub minu arust rohkem selles, et kas on vaja sellist hirmsat armeed kontoris, et juhtida poolikut isikkooseisu...kui keegi mulle selle ära seletab, siis ma olen rahul. Muuseas paljud kontoriklemmidest on omal ajal kulu materdanud ka, selles suhtes ei mul küll pretensioone. Minu arvates on küsimus pigem eetilist laadi, alati saab paberil näidata et igat meest on vaja jne aga mind huvitab kas reaalselt on kõigil neil kontoritöötajatel tööd ...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist