1. leht 1-st

AK uudised 02.05.2006

Postitatud: 21:23, 02 05 2006
Postitas ruudolf06
nüüd siis ütles ka peaminister avalikult välja,et raha ei tahaks juurde anda ja hoopis tuleb koosseisud üle vaadata.veel on liiga palju riigi rahakotti tühjendavaid pritsumehi komandodes.kuna pritsumehed jooksevad hästi ja ka kangi tõstavad nagu ragin.võivad nad ju ka pisut suurema palga eest paari-kolme mehe tööd teha.ainuke normaalne mees on meie siseminister,kes arvas et ikka mehi on puudu. majad ei põle ju sellepärast maha,et mehi on liiga palju vaid ikka sellepärast et pole põlengule kedagi saata.edu kõigile kes veel töötab selles asutuses.

Postitatud: 08:51, 03 05 2006
Postitas Doktor
Windows MediaPlayeri ja InternetExplorer' iga saab etv.24- st ka seda juttu kuulata/vaadata.

Lähete http://www.etv24.ee

Leidke link "Videod"

Lugu ise on sellise pealkirjaga

02.05.2006 - Riigikontroll juhib tähelepanu nigelale tuleohutusele

Andrus Ansipi sõnavõtu sisu on järgmine. Kuidas öelda 50 sõnaga mitte midagi.

Postitatud: 08:53, 03 05 2006
Postitas Doktor

Postitatud: 22:05, 13 05 2006
Postitas Toomas
Kogu selle probleemi juures on minul tekkinud mõned küsimused. Miks on kontoritöötajate kohad täidetud aga tõrjujate kohad mitte? Lisaks kelle tööd kontorist juhitakse kui alluvaid ei ole? Kes vastutab selle eest et päästjaid ei ole ehk kelle töö see on? Kas metsatulekahjude ajal on kontoritöötajad nõus tulema metsa kustutama? Idee järgi peaks see teostatav olema, sest puhkuste,lähetuste jms ajal on asendajad olemas ju...et mõned paarid töökäsi juures kõige kibedamal ajal ei oleks ju paha. Politseis näiteks aetakse suuremate sündmuste puhul isegi komissarid ja ülemkomissarid tänavatele, kas meil on see võimatu? Arvatavasti ei jookseks ka mööda külgi alla operatiivtöölt saadud tagasiside, mida kontoris rakendada saaks, et muuta päästjate töö efektiivsemaks.

Postitatud: 22:41, 13 05 2006
Postitas Piloot
Neid "kontoriklemme" peakski vahepeal tuulutama :D Saavad ka ehk lõpuks aru,kuidas on tundide viisi kulu materdada ja põlenguid kustutada.See peaks ju olema suureks vahelduseks igavale kontori rutiinile :lol:

Postitatud: 13:00, 14 05 2006
Postitas Toomas
Noh kas just nii kurjalt, aga probleem peitub minu arust rohkem selles, et kas on vaja sellist hirmsat armeed kontoris, et juhtida poolikut isikkooseisu...kui keegi mulle selle ära seletab, siis ma olen rahul. Muuseas paljud kontoriklemmidest on omal ajal kulu materdanud ka, selles suhtes ei mul küll pretensioone. Minu arvates on küsimus pigem eetilist laadi, alati saab paberil näidata et igat meest on vaja jne aga mind huvitab kas reaalselt on kõigil neil kontoritöötajatel tööd ...