rikas riik, parem palk!

Siin siis sellest mida meil taskus ei ole.
ruudolf06
Postitusi: 145
Liitunud: 19:08, 05 02 2006
Asukoht: TÕRVANDI
Kontakt:

Postitus Postitas ruudolf06 »

lugesin täna siis delfi artiklit,kus makstakse järgi endistele metsavalve meestele pensioni vahe 2001 aastast ja 2008 aasta algusest hakkab kehtima ka neile kõrgendatud pension.neid pidi olema kokku 1000 töötajat,kes selle seaduse alla lähevad.selleks pidi kuluma 20 milj.eek aastas.õppige härrad,kuidas asju aetakse,mitte nagu meil.
e.torro lihtne pritsumees aastast 1995
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

õnnitlused kogu kollektiivile

Postitus Postitas jaan kaera »

tahan Teid kõiki südamest õnnitleda keskmise palga kerkimise puhul üle 10200 eegu, mille tagajärjel saavad lugupeetud riigikogujad palgalisa sama suures ulatuses kui on meie kättesaadav palgaraha!
nii tore! hakkaski kohe kergem - olingi juba mures, et kuda nad ikka selle piskuga toime tulevad!?
edu edaspidiseks ja head vaba riigi aastapäeva!!!
me lähme rukist lõikama...
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Info tänasest SL Õhtulehest- erihariduseta valvuri palk 9200, haridusega kuni 11 000. Normaalne.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

kalju kirjutas:Info tänasest SL Õhtulehest- erihariduseta valvuri palk 9200, haridusega kuni 11 000. Normaalne.
Teil ju seal võimalik teist kohta käia tegemas! Töö ka vahetustega ja annab ju sättida, ööpäev tööl ja teine vaba!

Tegelikult on sellele mõeldes tegemist sisejulgeoleku struktuuri lihttöötajate selge mõnitamisega riigi poolt- inimesed, kes tagavad riigi normaalse toimimise, peavad olema need "orjad", kes oma pere vajaduste tagamiseks rabavad topelttunnid tööd teha, siin ka see haiguslehtede algatatud uurimine.
Huvitav, mis siis saaks, kui mõni pika staaziga tõrjuja läheks kutsehaigusega invaliitsust taotlema, kas siis hakatakse seda lisatöötamist nina peale määrima!
Ma parem ei hakka rääkima seda, kuidas rootsi päästjad, kes muide kopteril osalesid ka Estonia päästmisel, oma tööst vaba aega sisustavad. Neil ei tulnud mõttesegi, et tuleb veel kusagilt lisa teenida, neil on siis piisavalt aega oma tervist jõusaalis treenida ja vabatahtliku tuletõrjega tegeleda.
Meil paraku tahab riik saada kõike vaid ühe kolmandiku tasu eest!
mõtetes olen veel Teiega!
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

nii tore, nii tore

Postitus Postitas jaan kaera »

mehed-vennad, head kaaskannatajad! probleemid on hoobiga lahendatud - Pihl on meie mees, lubas ära teha. Laanet oli politseinik(vist), andis ainult nendele, Pihl oli...!? Tore, et Meie Mati veel midagi lubanud ei ole. Igal juhul näen kaugusest rahalaeva meie poole purjetamas - ainult ei tea mis aastal!!!??? aga võib ka EURODES!!!
me lähme rukist lõikama...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: nii tore, nii tore

Postitus Postitas kalifa »

jaan kaera kirjutas:mehed-vennad, head kaaskannatajad! probleemid on hoobiga lahendatud - Pihl on meie mees, lubas ära teha. Laanet oli politseinik(vist), andis ainult nendele, Pihl oli...!? Tore, et Meie Mati veel midagi lubanud ei ole. Igal juhul näen kaugusest rahalaeva meie poole purjetamas - ainult ei tea mis aastal!!!??? aga võib ka EURODES!!!
Seekord Sa vist eksid, Pihl lubas esimese tööna lõpetada selle politseinike ja päästjate virisemise, mis pidi inimestes kindlustunnet hävitama, nii et kes pole rahul sellise palgaga, hakaku vist varsti asju pakkima!
mõtetes olen veel Teiega!
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

kalifale

Postitus Postitas jaan kaera »

olgu nüüd selle virisemise lõpetamisega nii, nagu on. ma juba ammu sügelen ja tahan daa-daa teha. aga mis Sa arvad - millal EURO meile jõuab, kui üldse jõuab...!!!???
me lähme rukist lõikama...
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: kalifale

Postitus Postitas Doktor »

jaan kaera kirjutas:olgu nüüd selle virisemise lõpetamisega nii, nagu on. ma juba ammu sügelen ja tahan daa-daa teha. aga mis Sa arvad - millal EURO meile jõuab, kui üldse jõuab...!!!???
Esialgu on euroga kehvasti ja sellest tulenevalt ka palgatõusuga. Ega' s numer palgatõusu näita.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Miks te arvate, et euroga tuleb ka palgatõus? Ei ela päästja kuskil väga hästi. Ise peab tubli olema, ehk siis hakkama kunagi tööle ka!
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

kalju kirjutas:Miks te arvate, et euroga tuleb ka palgatõus? Ei ela päästja kuskil väga hästi. Ise peab tubli olema, ehk siis hakkama kunagi tööle ka!
Raha ostujõu langus aeglustub. Hindade tõusu võib praegu juba kuukaupa jälgida.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

EV valitsus ja RK võib vabalt ka eurodega elu peesse keerata...
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Kaljule

Postitus Postitas jaan kaera »

ole hea, selgita seda lauset - ise peab tubli olema, ehk siis hakkama kunagi tööle ka! ???
me lähme rukist lõikama...
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Lihtne, et hästi teenida, tuleb ka ise tubli olla- leida endale hea töökoht ja seal vaeva näha...
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

kaljule

Postitus Postitas jaan kaera »

kunagi ammu tituleerisid ennast riigitruuks, kes "madala palgaga kuni surmani"! nüüd koorub välja, et oled sama tubli kui enamik päästetöötaja-pritsumehe ameti peale ülevalt allavaatajaid ja seda tõsiseks tööks mittepidav, arusaamatu element. lõpetame sellega teema, sest oled oma olemuse välja käinud.
me lähme rukist lõikama...
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: kaljule

Postitus Postitas kalju »

jaan kaera kirjutas:kunagi ammu tituleerisid ennast riigitruuks, kes "madala palgaga kuni surmani"! nüüd koorub välja, et oled sama tubli kui enamik päästetöötaja-pritsumehe ameti peale ülevalt allavaatajaid ja seda tõsiseks tööks mittepidav, arusaamatu element. lõpetame sellega teema, sest oled oma olemuse välja käinud.
Vaata, lugupeetud jaan kaera, sellega on nüüd lood sellised, et kahjuks oled sunnitud peatselt avalikult oma sõnu sööma ja minult vabandust paluma, seoses selle sõnavõtuga. Kui eluga kursis pole, siis me lõugu väga ei laksuta, eks?
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist