Tuletõrjujaks.Kas hakata või mitte?

Siin siis sellest mida meil taskus ei ole.
Vasta
reinuvader
Postitusi: 77
Liitunud: 09:33, 23 03 2006
Asukoht: valgamaa
Kontakt:

Tuletõrjujaks.Kas hakata või mitte?

Postitus Postitas reinuvader »

Tere!läheks nats teemast välja(vb ongi kasulik..saab siit pingeid maha)samas jutt käiks ikkagi palgast.kui siin keegi küsis,et LÕPK lähevad palgad tõusu trendis...siis lähevad jah...kuna mehed teevad järjest-ja järjest üle tunde,sest erinevatel põhjustel on komandodes totaalne meeste puudujääk.
aga küsimus....eile küsis minult üks mees,et "Tahaks tulla teile tööle....aga palju ma palka saan"?vot ise olen ammu tööl ja pole tava tõrjuja....seega jäin täpse vastuse võlgu...jutt käis ju palju ta kätte saaks kui pole mingit kategoorijat,katse ajaga ning kuidas toimuks üldse tema tööle võtmine?(no selge,et oma kulude-kirjadega peab tegema arstliku kontrolli,kuid kuidas ta füüsilised katsed teeb ja kas nõutaksegi...vist ikka ning kuidas see vanasti toimiv 2N väljaõpe nüüd käib?jutt siiski LÕPK,st?
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

tere reinuvader ja teised

Postitus Postitas jaan kaera »

ma ei taha pingeid kruvida, aga need pole ka kusagile kadunud. ametisse tulla tahtev mees saada aga meie kolleegi jutule, kes teab, et kunagi tuleb rabama hakata, aga see siin ei ole teps mitte see koht, see olevat ikka kusagil mujal...
me lähme rukist lõikama...
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: tere reinuvader ja teised

Postitus Postitas janark »

jaan kaera kirjutas:ma ei taha pingeid kruvida, aga need pole ka kusagile kadunud. ametisse tulla tahtev mees saada aga meie kolleegi jutule, kes teab, et kunagi tuleb rabama hakata, aga see siin ei ole teps mitte see koht, see olevat ikka kusagil mujal...
Ma sain aru küll, mis sa tahtsid öelda, aga seda alles kolmandat korda su teksti lugedes. Kui võimalik, siis kirjuta kõigile arusaadavas keeles.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist