2008 palk

Siin siis sellest mida meil taskus ei ole.
Ats
Postitusi: 15
Liitunud: 12:57, 22 03 2006
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas Ats »

Aitäh Kalju! :lol:
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas kalifa »

Jälle on palgast sõna võetud, panen ka selle siia üles, et oleks fikseeritud. Jutt siis palganumbrist koos maksudega.
http://www.epl.ee/artikkel/411709 (põhjas palk +10% suurem)
Kuna enamusele vist anti vaid päästja kvalifikatsioon, siis suurt juurde minimumile ei joonistata. Pihl riigikogus nagu mainis, et astmepalk jääb 85 % ja lisatasu siis ülejäänud, dirfit siis vist palju loota ei ole!
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas kalifa »

Töökorralduse muutustega nõustumise tähtaeg on nüüd möödas ja meestel otsused tehtud. Jälgides viimaseid lubadusi saaks põhjas 2 grupi päästja tuleval aastal 9 000 krooni keskmiselt kätte ja mujal eestis 8200 krooni!!, illusioon suurest palgatõusust osutus vist unenäoks!
Nende reformidega ja lisatasude äravõtmistega on Teile viimastel kuudel tugevalt hinge "s.......tud" ja au Teile, kes veel otsustasite jääda ja edasi parema tuleviku poole püüelda!

Soovin Teile algavaks jõulunädalaks rahulikke vahetusi ja ilusat peotuju! [-o<
mõtetes olen veel Teiega!
pets 96
Postitusi: 49
Liitunud: 14:02, 08 07 2007
Asukoht: Põltsamaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas pets 96 »

eks tuleb veebruaris kollektiivne lahkumis avaldus kirjutada 8)
Tark ei torma
Priit Janno
Postitusi: 8
Liitunud: 17:11, 21 10 2007
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas Priit Janno »

Kalifa, kui palju see tõus siis teie arvates olema peaks? Lisaks huvitab mind see koht (foorum) vms kus ma saaks halada ja maapõhja kiruda autokraanajuhtide ametit, palka, ülemusi, töö raskust jms, mis sest et see mind karvavõrdki ei puuduta :)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas kalifa »

Priit Janno kirjutas:Kalifa, kui palju see tõus siis teie arvates olema peaks? Lisaks huvitab mind see koht (foorum) vms kus ma saaks halada ja maapõhja kiruda autokraanajuhtide ametit, palka, ülemusi, töö raskust jms, mis sest et see mind karvavõrdki ei puuduta :)

Kui oled ise mees, siis pole seda ülemuste-kamandajate seltskonda palju vajagi, ise otsustan, ise vastutan! Ma kannan mahakantud tuletõrjekiivrit kindlasti rohkem aega, kui mistahes tuletõrjuja ja seda omal vabal soovil, kindlustust mulle aga tõesti ei võimaldata!
Paraku on PEPK mulle natuke eelnevast võlgu ja samas on kahju ka teistest, kellel rohkem jätkunud usku paremasse tulevikku ja arengusse!
Kahjuks ei osata teenistuses hinnata pühendunud töötajaid, vaid head on need, kes ise mõelda ja käsi külge panna ei soovi parema tuleviku nimel!
mõtetes olen veel Teiega!
Priit Janno
Postitusi: 8
Liitunud: 17:11, 21 10 2007
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas Priit Janno »

Ei puutu küll teemasse, aga meie süsteemis ei ole see kahjuks võimalik, et iga mees ise otsustab ja vastutab. Meeskonnatöö on see, mis viib sihile. Kui iga pritsimees hakkaks oma rida ajama, siis ei saavutaks me mitte midagi. Ja kui sulle see süsteem ei meeldinud, siis tegid õieti, et ära läksid. Vaba maa, vabad mehed, igaühel on õigus oma valikuid teha. Kui PEPK sulle midagi võlgu on, siis klaari see asi ära läbi kohtusüsteemi, mitte ära vala oma viha välja pritsimeeste aadressil.
Aga kuna minu jutt kohe kuidagi palgaga seotud pole, siis võib selle siit paremasse teemasse üle viia või sootuks kustutada.
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas pealikk »

krt nüüd 1 jaanuarist topitakse harju komandodele ka vabad vahetused...nagu linna komandodes...see palk ikka ei tõuse sittagi..vaadatakse kus saab aint kärpida ja seda tehakse usinalt.niigi vähe mehi ja siis ka antakse vaba vahetus..
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas kalifa »

Hakkavadki töökorralduse nõrgad kohad välja tulema!
Kui uues, valvesse astuvas vahetuses, juhtub keegi haigestuma, siis minimaalse koosseisu tagamiseks on ju loogiline, et vanast vahetusest jääb keegi kuni 4 tunniks ületundidele, kuni leitakse asendaja, samas ei tohi jääda ületundidele, kui valvevahetuste vaheline aeg ei ole vähemalt 24 tundi, ehk ei saa jätta ületundidele päästjat, kes 12 tunni pärast peaks jälle valvesse astuma! Kes siis jäetakse?
Kui valvevahetus toimub sündmuskohal, siis peab uue vahetuse vastutav kõigepealt täitma OA(kuni 20 min.), seejärel sõitma meeskonnaga võimalikul valikul sündmuskohale, vastu võtma tehnika OP korrapidaja juuresolekul ja lahkuv meeskond peab kella 9.00-ks või 21.00-ks hiljemalt olema komandos tagasi- kirja saab panna vaid 1 ületunni, kui aga ei jõua, siis ju ei kujune vahetuste vaheliseks puhkeajaks 11 tundi ja kas siis üle 1 tunni kulunud aeg ka ületunnina arvesse läheb!
Meeldivat muidugi ka, ehk suuresti räägitud 4 tunnine aktiivne tegevus on nüüd reklementeeritud, eks sündmuste juhid saavad nuputada, kelle ma selle mehe asemele sinna metsa tööliinile saadan!

Kui nüüd mõni ülemus jälle arvab, et topin oma nina vöörasse kohta, siis tähelepanelikult lugedes saavad ju Teie ettekirjutused paremini selgeks ja vaieldud punktid jäävad paremini meelde!
mõtetes olen veel Teiega!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas kalju »

Eeeee, Kalifa, mis see Sinu mure on? :shock:
Milline kirjaoskamatu täidab OVA-t 20 min? See ju eeltäidetud. Mis kuradi miinimumist Sa räägid?
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas kalifa »

Ilmunud on esimesed ministri palgakorraldused.
Piirivalve: https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12920120
Politsei: https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12918801
mõtetes olen veel Teiega!
rändur
Postitusi: 24
Liitunud: 09:31, 08 09 2006
Asukoht: Lõunas
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas rändur »

saades täna palgalehe,oli palgatõus kui selline ikka märgatav #-o 8)
see et enam ei tohi ületunde teha,tõmbab selle palgatõusu hoopis miinusesse :(
rändur
Postitusi: 24
Liitunud: 09:31, 08 09 2006
Asukoht: Lõunas
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas rändur »

#-o tekkis veel üks küsimus....kui enne tasuti ületunnid,ja nüüd neid mitte makstes tõusis palk...aga asi läheb miinusesse.siis kuhu kaob eelarve tõus päästeametile?
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas kalju »

No rääkige nüüd selgelt palun-tõusis see palk või mitte?
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
rändur
Postitusi: 24
Liitunud: 09:31, 08 09 2006
Asukoht: Lõunas
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas rändur »

Mina saan eelmise kuu palgaga võrreldes 9 eeki vähem kätte :cry:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline