2008 palk

Siin siis sellest mida meil taskus ei ole.
alpinist
Postitusi: 2
Liitunud: 12:33, 24 01 2006
Asukoht: rapla
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas alpinist »

tõusis nii palju, et kätte saan 1500 krooni enam!
raigo
Postitusi: 169
Liitunud: 12:49, 03 09 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas raigo »

Taaas kord on me perssed lohku tõmmatud! Kulud kasvasid tööl käimisega poole võrra! Rääkimata üleüldisest hinnatõusust!!!!Tänx JÜRI :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :^o
112
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas jaan kaera »

ja öelge nüüd sulaselges eesti või ükskõik, mis keeles - MIDA TE NENDELT VÄRDIDELT OOTASITE!!!???
me lähme rukist lõikama...
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas jaan kaera »

sm. klaos ... ???
me lähme rukist lõikama...
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas kalju »

Mis te halate? Saate vähemalt rohkem aega perega koos olla ja puhanuna tulega võidelda.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
virks
Postitusi: 7
Liitunud: 21:20, 25 01 2006
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas virks »

Pigem vähem. Tööle ja tagasi sõiduks kulub 2 korda rohkem aega.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas Andreas.R »

Vähemalt selle kuu palganumber on varasemaga võrreldes ca. 36% suurem. Nii, et esialgu võib sm. Pihl vähemalt mulle sirgelt silma vaadata. Mina olen siinses süsteemis muidugi kõige väiksem mutrike (ehk siis see mutter mis kõiki teisi kinni hoiab! :lol: ) ja uue kava järgi palgas kõikse enam võitma pidingi - nii ju härrad lubasid! Kuidas edaspidi maksta jõutakse - eks näis. Kalju´le sealt kaugel harjumaalt ütleksin, et perega koosolemise rõõmu on lühikese graafiku puhul ikka häbiväärselt vähe - siin meil põhiliselt kolm varianti ongi: kas läheme tööle, oleme tööl või siis tuleme töölt... Ilmselt pidas hr. virks silmas 2 x ajakulu võrreldes 24h sest nii pikk kui ka lühike vahetus teeb 6 kuulise arvestusperioodi jooksul ikka ühepalju "otsi".
Abiteenistuja
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas jaan kaera »

kes VEEL JA SIIAMAANI EI OLE ARU SAANUD,nendele võin sirge seljaga ütelda, et päästeteenistuse suunitlus on - poissmeeste asutus - pereinimesed sellesse projekti EI MAHU!!! perekonnad, sellise sistemi puhul, lihtsalt edaspidi EI toimi ...

´üldiselt - väga sitt sistem...
pihl, koos raua 2-ga, on puhtalt puusse pannud ... kas kogemata või(veel hullem) meelega!!!???
me lähme rukist lõikama...
raigo
Postitusi: 169
Liitunud: 12:49, 03 09 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas raigo »

kas põhjas on ära minejaid peale viimaese :shock: palga :shock: saamist?
112
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas kalifa »

Palgavärki peab vist veel seedima, eks antakse teada!
Küsiks hoopis, palju Läänes neid vabade kohtadega 24-tunniseid komandosid on, ehk mõni pettunu mõlgutab selles suunas mõtteid, vähema arvu kordadega võib ju kaugemale sõita!
mõtetes olen veel Teiega!
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas anttil »

Häädemeestel peaks küll vabau kohti veel olema.
Antti
tel. 58279009
missioonitunne
Postitusi: 5
Liitunud: 19:36, 08 02 2008
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas missioonitunne »

36 % palgatõus , kus otsat, järjekordselt tõmmati nahk üle kõrvade
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas Andreas.R »

missioonitunne kirjutas:36 % palgatõus , kus otsat, järjekordselt tõmmati nahk üle kõrvade
Jäägu minust kaugele mõte kuidagigi õigustada meie reformaatoreid. Samas pean õigeks siiski rääkida asjadest nii nagu nad on: ehk siis minu palgatõus võrreldes eelmise aasta mõne kuuga (mille palgalehed alles juhtusid olema - sajaprotsendilisele tõele ei pretendeeri) oli ca 36%. Kuidas edasi ei oska arvata... Palganumber on tänapäeval väga isiklik asi aga niipalju on siiski selge, et seekord "tõmmati" mahajääjaid, e. abitöölisi järele ja MV ning RP´d said tillika. Kuidas sellise korraldusega loodetakse motiveerida noori karjääriredelil ülespoole ronima jääb arusaamatuks... #-o
Abiteenistuja
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas jaan kaera »

tänases Virumaa Teatajas, eelviimasel lk-l, esitavad Tapa ja V-Maarja päästjad küsimuse - kas päästjad on nüüd siis päästetud? - vaadake, saate oma palganumbrid ka teada...
me lähme rukist lõikama...
tulehull
Postitusi: 125
Liitunud: 11:59, 10 02 2006
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: 2008 palk

Postitus Postitas tulehull »

Mina ei saa aru hr direktor Klaose käskkirjst palga kehtestamise kohta,kus on kirjas lisatasu teenistusaastate ja täiendavateülesannete eest(meeskonnavanem) .Nimelt saab minul varsti täis 15aastat,seega tõuseb teenistusaastate protsent 15-ni,peaks nagu natuke palk kasvama,aga ei,sama kasvu summa võetakse maha täiendavate ülesannete eest saadavast rahast.Nii,et lisatasu suurus ei muutu.Kas on keegi nii tark ja teeb mulle selle asja selgeks.Täiendavate ülesannete suurus ju ei muutu.Miks nöögitakse staazikamaid töötajaid.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist