Palgatõusu pole märgata

Siin siis sellest mida meil taskus ei ole.
Vasta
tulehull
Postitusi: 125
Liitunud: 11:59, 10 02 2006
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Palgatõusu pole märgata

Postitus Postitas tulehull »

Mina küll palga tõusu oma palgalipikul ei marka,kuna ületunnid,mis enne maksti välja 1,5 kordselt,siis nüüd tuleb see aeg kodus istuda(näiteks täna lähen tööle kell 16.00).Jaan. veebr. oli 43 ületundi ,need istusin ka kodus,Tahaksin teada,kuidas on lood ületundidega mujal pool,kas see nöökimine käib kõikjal nii.Tihti oleme valves tugikomandos kolme mehega,mille tagajärjel jääb tegutsemine puudulikuks(suitsusukeldumine jne).Pole siis imestada, et nii palju on sellel aastal juba tules hukkunuid.Andke teada kuidas on lood sinu komandos.Mina olen Viljandimaalt
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Postitus Postitas anttil »

Tere
Meil siin Pärnus makstakse küll ületunnid kinni. Vähemalt praegu, sest räägitakse, et pole mehi, kes tööd teeksid. Aga kindlasti ei tasu unustada, et algas regiooni esimene kuu. Vaatame, mis saab edaspidi.
Antti
tel. 58279009
Kristo
Postitusi: 57
Liitunud: 19:20, 30 01 2006
Asukoht: PEPK KLK
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

ei mäleta millal see ületundide äravõtmine ja vabade valvete andmine tallinnas toimus aga minuarust on see juba igaviku olnud....
Don't fight a battle if you don't gain anything by winning.
himsa
Postitusi: 12
Liitunud: 10:48, 19 01 2006
Asukoht: tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas himsa »

Tartus võeti isegi need 2 tundi, mis me saime et me ilmuksime 15 min enne vahetust tööle, ära. Ühesõnaga ei maksta.
kuri ja väsinud
Toomas
Postitusi: 8
Liitunud: 19:24, 06 03 2006
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

No ja lisaks klapiti õhtutundidelt ka maha, et ikka liiga palju juurde ei tuleks :D
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist