Koosseisud enne ja nüüd lõuna regioonis

Arutelu kõigi Päästeteenistust puudutavate õigusaktide üle.
Vasta
Doktor
Postitusi: 1305
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Koosseisud enne ja nüüd lõuna regioonis

Postitus Postitas Doktor » 23:09, 12 07 2006

Nagu üldiselt levinud arvamus ütleb, siis ametnike arv kipub kasvama. On see ka teenistuses nii saab mingis mõttes öelda kinnitatud koosseisude järgi.Järgnev jutt puudutab Lõuna- Eesti päästekeskust ehk siis endiseid Viljandimaa, Põlvamaa, Jõgevamaa, Tartumaa, Valgamaa ja Võrumaa teenistusi. Loodan väga, et keegi võtab vaatluse alla teised regioonid. Ise nagu ei viitsi rohkem, nii ilus ilm on. Paneksin need rõõmuga siia ülesse.

Nüüd asjast. http://avalik.ligimesele-kaitseks.pri.ee/ asub kataloog /õigusaktid, kus on minu tehtud tabel üleval. Ühe seal olevatest failidest peaks ikka lahti saama. Üks neist on *.odt ja teine *.xls vormis. Kommentaariks veel niipalju, et kontori liikumistest / kaotamistest on selle dokumendi järgi võimatu aru saada. Absoluutväärtused on muidugi täpsed.

Kommentaarid on väga oodatud. Minu isiklik tähelpanek ütleb seda, et väljaõpetamise osakonnas on kogu regiooni peale
3 :!: :?: töötajat. Ehk siis MV- d ja RP- d peaksid nüüdsest palju rohkem väljaõppega tegelema. Mitte et nad ei peaks :-k , aga kuidas need mehed kolmekesi suudavad regiooni MV- de ja RP- de taset tõsta?
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.

Doktor
Postitusi: 1305
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor » 22:43, 13 07 2006

Kuna sai püstiatud küsimus, et kas ametnikond pidevalt kasvab, siis vastus on selline. Enne töötas maakondades paberi järgi kokku 917 inimest nüüd 902. "Bilanss" on niisiis 15 miinuses. 15 ametikohta on vähem. Väga raske on nende dokumentide põhjal järge pidada milline ametikoht kuhugi liigutati, aga on põhust oletada, et vähemalt 4 kaotatud ametikohta olid komandode koristajate omad. Lisandub Võru Keskkomandost kaotatud 2 päästja kohta. Oletada sellepärast, et ilmselt on osa koristajadi liigutatud regiooni alla ja kuna regioone enne ei olnud on kuivade tablite järgi jälje ajamine võimatu.

Antud näitest lähtudes on regiooni moodustamine küsitav, kuna ilmselt ei ole 15 ametikoha kaotamiseks nii suurt ümbermängimist tarvis. Kas ka süsteemi efektiivsust lisandub, näitab aeg.

:idea: Raha ei võrdu efektiivsus
Viimati muutis Doktor, 08:24, 17 07 2006, muudetud 1 kord kokku.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline