Päästeameti reform.

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
Rommin
Postitusi: 25
Liitunud: 14:36, 18 01 2006
Asukoht: Tartu Keskkomando
Kontakt:

Päästeameti reform.

Postitus Postitas Rommin »

Tahaks teada milline info on saabunud teieni reformide kohta.
Paluks igasugust informatsiooni ja kui on võimalik, siis infoallikat ka.
Väga tähtis minu jaoks.
Aidake, kes saab.
Konks! Ootan sinu arvamust erilise huviga- tahaks teada, mis Tartus teada on.
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

tean niipalju, et 1. märtsiks peab toimiv struktuur paigas olema. Paljud piisava hariduseta või likvideerimisele minevatel kohtatel töötavad töötajad võivad saada koondamisteate. Mõningatele pakutakse ka uut töökohta.

Saadaval olevad töökohad on üles riputataud rescue lehele ja cv-online-i. Asuge kandideerima !!! -> http://www.rescue.ee/index.php?page=146
Viimati muutis janark, 14:09, 19 01 2006, muudetud 1 kord kokku.
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

väga palju ka muud reformiga seonudvat -> http://www.rescue.ee/index.php?page=545
Rommin
Postitusi: 25
Liitunud: 14:36, 18 01 2006
Asukoht: Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Rommin »

Suur tänu janark. Neid asju ma ise ka nägin. Muide- sa otsisid õigest kohast. Kas teil komandos seda infi ka edasi näidatud?
Vana pealik
Postitusi: 52
Liitunud: 10:34, 25 01 2006
Asukoht: Järva
Kontakt:

Reform

Postitus Postitas Vana pealik »

Janarile vastuseks, et väga hea on ju koondada, lahti lasta rõhuda ainult haridusele, aga kellega tööd hakkame tegema. Oled sa näinud ühtegi juhti kustutamas. Ons Koerus meestarmee ukse taga (peale eluheidikute). Äkki tuleks olemasolevaid motiveerida, koolitada ja teenuse kvaliteeti sellega tõsta. Kuskohast need reatõrjujad tulevad kui Väike- Maarjasse ei taha keegi minna. Vaata neid kõrgharidusega mehi pole enam kuhugi panna. Ja muuseas ärge unustage, et paari aasta pärast langeb kriitiliselt noorte arv üldse. See on tingitud demograafilisest olukorrast. Miks arvate, et need väehsed tahavad minna päästjaks. Sellise olukorra jätkumisel on meil 5 aasta pärast kari juhte aga mitte ühetgi päästjat :?:
Ausus on hinnas
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Reform

Postitus Postitas janark »

Vana pealik kirjutas:Janarile vastuseks, et väga hea on ju koondada, lahti lasta rõhuda ainult haridusele, aga kellega tööd hakkame tegema. Oled sa näinud ühtegi juhti kustutamas. Ons Koerus meestarmee ukse taga (peale eluheidikute). Äkki tuleks olemasolevaid motiveerida, koolitada ja teenuse kvaliteeti sellega tõsta. Kuskohast need reatõrjujad tulevad kui Väike- Maarjasse ei taha keegi minna. Vaata neid kõrgharidusega mehi pole enam kuhugi panna. Ja muuseas ärge unustage, et paari aasta pärast langeb kriitiliselt noorte arv üldse. See on tingitud demograafilisest olukorrast. Miks arvate, et need väehsed tahavad minna päästjaks. Sellise olukorra jätkumisel on meil 5 aasta pärast kari juhte aga mitte ühetgi päästjat :?:
Kuna kasutaja Rommin küsis milline info on saabunud teieni reformide kohta, siis mina vastasin seda mida teadsin s.t milline info minu kõrvu oli jõudnud. Õnneks või kahjuks mina seda reformi läbi ei vii ja selle üle ei otsusta, keda ja mis põhjusel koondatakse või millele rõhutakse. Ülejäänud jutuga olen Sinuga ühel nõul v.a see, et tõrjujad peavad noored olema :!:
Vana pealik
Postitusi: 52
Liitunud: 10:34, 25 01 2006
Asukoht: Järva
Kontakt:

Postitus Postitas Vana pealik »

Ei ma ei tahnud öelda, et tõrjujad peavad noored olema. Lihtsalt tõin välja, et meil väheneb drastiliselt üldse pealekasvavate noorte arv. Seega tekib tööjõu defitsiit ja väärt tööjõu hind tõuseb. See aga tekitab omakorda survet päästeametile. Päästeamet peaks selleks ka valmistuma, aga praegu tehakse midagi muud.
Ausus on hinnas
Rommin
Postitusi: 25
Liitunud: 14:36, 18 01 2006
Asukoht: Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Rommin »

Vana pealik kirjutas:Ei ma ei tahnud öelda, et tõrjujad peavad noored olema. Lihtsalt tõin välja, et meil väheneb drastiliselt üldse pealekasvavate noorte arv. Seega tekib tööjõu defitsiit ja väärt tööjõu hind tõuseb. See aga tekitab omakorda survet päästeametile. Päästeamet peaks selleks ka valmistuma, aga praegu tehakse midagi muud.
Tsenseeritud osa.
...Parem, et sa räägiks mida on sinu komandos kuulda reformidest.
Vana pealik
Postitusi: 52
Liitunud: 10:34, 25 01 2006
Asukoht: Järva
Kontakt:

Vastan

Postitus Postitas Vana pealik »

Komandosi ei reformita ju praegu, nagu eile AK- s öeldi, et ootame sügist ja üldse uut eelarvet. Küll aga ilmselt vahetatakse mõnel pool komandode juhte. Küsin vastu mida teada tahad.
Ausus on hinnas
Rommin
Postitusi: 25
Liitunud: 14:36, 18 01 2006
Asukoht: Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Rommin »

Kas sa tead, et päästeamet kaob ära?
Kas sa tead, et päästeteenistustest saavad päästekeskused?
Selle juures: meeskonnavanemad on praegu ameti all. Kas siis nad pole osa komandodest?

Ja minu küsimus oli piisavalt korrektne:
Milline informatsioon liigub komandodes reformide kohta?
Vana pealik
Postitusi: 52
Liitunud: 10:34, 25 01 2006
Asukoht: Järva
Kontakt:

Vastus

Postitus Postitas Vana pealik »

Kahele esimesele küsimusele vastan jaatavalt. Kolmas küsimus on segane. Meeskonna vanemad ei ole ameti all vaid on avalikud teenistujad ehk ATS. See on tegelikult üks kõige suuremaid jamasid, mis viimasel aastal kokku keerati. Praegu on ATS all olemine pluss, eriti need kellel on staaźi sest soodustused on suuremad kui töölepingu puhul. Puhkus pikem, koondamistasu suurem. Ainult etteteatamine lõpetamise puhul on lühem. Loe ATS läbi sealt näed. Samas ei saa meeskonna vanema puudumisel (näiteks haige) asendada teda lihtsa tõrjujaga sest tal on tööleping!!
Viimane küsimus komandos ei liigu sisuliselt midagi sest antud ajahetkel pole meil maakonnas isegi ühtegi suuremat üleumust ja pole ka teada kes saavad uuteks. Täielik paabeli segadus.
Ausus on hinnas
komandopealik
Postitusi: 30
Liitunud: 10:19, 25 01 2006
Kontakt:

Postitus Postitas komandopealik »

http://sakala.ajaleht.ee/070206/esileht/5019692.php

loomulikult tulevad sellised kuulujutud ja mitte ainult hr Tammsalu süül...

http://www.etv24.ee/index.php?0&popup=video&id=183
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist