Päästeteenistuja pidulik vormiriietus?

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
himsa
Postitusi: 12
Liitunud: 10:48, 19 01 2006
Asukoht: tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas himsa »

mul isiklikult paraadvorm olemas aga peale kooli lõppu pole seda vaja läinudmis oli 7 aastat tagasi.
kuri ja väsinud
montgo
Postitusi: 12
Liitunud: 09:24, 24 04 2006
Kontakt:

Postitus Postitas montgo »

Annetad ehk mulle?
rax
Postitusi: 16
Liitunud: 15:07, 02 07 2006
Asukoht: PEPK
Kontakt:

Postitus Postitas rax »

ma vahetaks oma piduliku vormi normaalse vaheriietuse vastu ära heameelega kui saaks. ajakirjast Häire võisite lugeda.. ei tule niipea paremat vaheriietust. Pidulikku vormi olen ise kasutanud Maakaitsepäeval ja 2 korral päästja matusel.
Vana pealik
Postitusi: 52
Liitunud: 10:34, 25 01 2006
Asukoht: Järva
Kontakt:

vaheriided

Postitus Postitas Vana pealik »

See jutt mida kirjutati "Häires" inimese poolt, kes peaks vaheriietuse eest hea seisma ehk siis Hr. Terepi poolt on sama mõttetu nagu presidendi kõne. Lihtne päästja, kes väga konkreetselt toob välja praeguse vaheriietuse vead on sattunud vastamisi mingite katsetuste tegijatega, kes ei suutnud, nagu selgub, mitte midagi välja selgitada. Ehk siis tõdetakse, et hea vaheriietuse leidmiseks kulub aastaid. Hr. Terep - päästjatele on juba ammu selge, et praegune vaheriietus, eriti selle pükste osa, ei kõlba kuhugi. Küll on aga teadmata, miks teatud seltskond (kuhu te ise ka kuulute) sellest aru ei saa. Mis saab olla selle põhjuseks. Üheks võimalikuks põhjuseks on üldjuhul see, et kellegile on see isiklikult kasulik ehk tulutoov tegevus. Selliseid näiteid on päästeteenistuses ju ennegi olnud.
Kui see ei ole peapõhjus siis järgmiseks on tegevusetus ehk keegi pole viitsinud sellega tegeleda sest mida see meeste virin ikka korda läheb.
Kõige lõpuks soovitan hoolega lugeda Hr. Terepi jutu viimast lauset, millest võib järeldada, et muudetakse ilmselt nõudeid aga mitte riietust ennast. Sellestki võib aru saada sest nõuete muutmine on ühele kontoriametnikule tunduvalt lihtsam töö kui sisuliselt asjaga tegelemine.
Ausus on hinnas
Ivo
Postitusi: 143
Liitunud: 21:17, 07 02 2006
Asukoht: Lilleküla Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Ivo »

No Tallinnas anti mingid mustad vormid 1996. aastal. Nii, et pole häda midagi. Ja 1980. aasta olümpiamängude ajal oli ka tõrjujate väljanägemist parandatud. Pole vaja teil nõgininadel oma välimust midagi presenteerida. Meid esindab ju Mati (kui ta just metsas pole).
Ivo
Kristo
Postitusi: 57
Liitunud: 19:20, 30 01 2006
Asukoht: PEPK KLK
Kontakt:

Uued plaanid

Postitus Postitas Kristo »

Näevad minuteada ette ka tavatõrjujatele pidulikud vormid
Don't fight a battle if you don't gain anything by winning.
maadleja
Postitusi: 25
Liitunud: 18:01, 17 01 2006
Kontakt:

Postitus Postitas maadleja »

selliseks kurvaks sündmuseks võiks ju ikka olla
http://www.youtube.com/watch?v=N9SXwoE2 ... ed&search=
julgesti asja kallale, targasti plaani juurde
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Vaheriided tulid.

Postitus Postitas kalifa »

Kaheksa aasta eest ostsin omale 1200- krooni eest Bragile vaheriided, sest need rohelised"aednikuvormid" ei kõlvanud muuks, kui autoremondiks! Kandsin neid siis komandos peale juhtkonna tööaega, samas sai nende pükstega ka magatud! Vastu pidasid hästi, kasutasin neid siis vaheriietena lahingriiete all, vahest tuli peale panna ka tuletõrje rihm.
Tallinna juhtkond teadis neist dressidest siis juba aastal 2000!(Hr. Tammearu võiks oma vastust meenutada). Ja alles nüüd- aastal 2008 jõudsid need dressid siis vaheriietena kasutusse- küll on ikka pikk mõtlemine seal päästeametis!
Natuke ka oma kogemustest:
- kõige nõrgemaks kohaks dressil on jaki käiste soonikud, nende servad hakkavad narmendama!
- ebamugav on asju(dokumendid, võtmed) hoida dressi taskus, sest samale kõrgusele tuleb tuletõrje rihm- ärge pange rihma alla telefoni!
- lahingriideid selga pannes tuleb sokid pükste soonikule peale tõmmata, sest muidu tõstavad kummikud püksid üles!
Kokkuvõtteks on nüüd ilus kohe meeskonda vaadata, ka normaalsed jalatsid on leitud!
Manused
dress00.jpg
(111.25 KiB) Allalaaditud 395 korda
Viimati muutis kalifa, 10:08, 06 03 2008, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: Päästeteenistuja pidulik vormiriietus?

Postitus Postitas jaan kaera »

kalifa, kui mäletad,siis meite jutu peale ütles sm. tammearu - niikaua kui mina päästeteenistuses töötan, teie niisuguseid vaheriideid(mis sarnanevad dressidele) EI SAA!!!
kas tammearu hakkab lahkuma...!!!???
me lähme rukist lõikama...
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästeteenistuja pidulik vormiriietus?

Postitus Postitas kalju »

jaan kaera kirjutas: kas tammearu hakkab lahkuma...!!!???
Kuidas teadsid? :) Kusjuures saunas naised rääkisid küll nõnda...
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: Päästeteenistuja pidulik vormiriietus?

Postitus Postitas jaan kaera »

ei teadnud, Kalju, Sina ütlesid.
parimat!!!
nii võib kunagi päästeametist asjagi saada - .......lähevad!!!
me lähme rukist lõikama...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästeteenistuja pidulik vormiriietus?

Postitus Postitas kalifa »

jaan kaera kirjutas:ei teadnud, Kalju, Sina ütlesid.
parimat!!!
nii võib kunagi päästeametist asjagi saada - .......lähevad!!!
Pole nagu teemakohane, aga kunagi Ta ju lehes kelkis, et tahab ettevõtlust proovida! Tunnen kaasa neile, kes sinna tööle lähevad!
mõtetes olen veel Teiega!
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: Päästeteenistuja pidulik vormiriietus?

Postitus Postitas jaan kaera »

miskipärast arvan, et peale pulberkustutite propageerimise, ei tule sealt midagi...!!!
me lähme rukist lõikama...
tulehull
Postitusi: 125
Liitunud: 11:59, 10 02 2006
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Päästeteenistuja pidulik vormiriietus?

Postitus Postitas tulehull »

Pole neist dressidest kuulnudki,kas neid antakse ainult Tallinna meestele ,vöi kõigile.Igatahes mulle on see uudis.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästeteenistuja pidulik vormiriietus?

Postitus Postitas kalifa »

tulehull kirjutas:Pole neist dressidest kuulnudki,kas neid antakse ainult Tallinna meestele ,vöi kõigile.Igatahes mulle on see uudis.
Eks selleks see uudis tehtigi teatavaks, et paremad töötingimused päästetöödel saaksid osaks kõigile veel alles jäänud päästjatele. Aeg on juhtkonna poole pöörduda!
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist