Komandode grupeerimine

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
tulehull
Postitusi: 125
Liitunud: 11:59, 10 02 2006
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Komandode grupeerimine

Postitus Postitas tulehull »

Kuuldavasti toimus komandode grupeerimine juba oktoobris,kes läks esimesse,kes teise ja kes kolmandasse gruppi.Miks seda aga ei tea töötaja kelle palk sellest suuresti erineb.Kuidas saavad suured ülemused seda varjata ja milleks ,töötame ju avalikus teenistuses. Hr Klaosel oleks aeg hakata mängima avatud kaartidega ja teavitada muudatustest ka neid ,keda see kõige rohkem puudutab,või ei olegi härra direktoril ülevaadet toimunust.
jõmm
Postitusi: 50
Liitunud: 09:27, 28 04 2006
Asukoht: tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas jõmm »

Pole kuulnudki. Oskab keegi valgustada?
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Vaat tulehullule kümme punkti teema tõstatuse eest. Üldjoontes oman samasuguseid andmeid mis tulehull, kuid ma ei saa neid avalikustada kuna kirjeldatus ei ole ma 100% kindel.

P.S Ilmselt pole probleem kinni pragu M. Klaoses vaid kuskil Raua tn. kabinettides. Nii et ärge Margot väga lööge, ta on siiski ainuke direktor, kes meil foorumis regulaarselt sõna võtab. Kuivõrd tegemist on kogu eestit puudutava teemaga, siis peaks aru pärima ennekõik teatavat anumat kirjeldava nimega päästeametnikult.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
kert.
Postitusi: 121
Liitunud: 21:43, 15 05 2006
Asukoht: Põhjas...
Kontakt:

Postitus Postitas kert. »

Naised saunas teadsid rääkida:
Aluseks võeti elanike ja ohtlike ettevõtete arv väljasõidupiirkonnas, väljasõitude arv ja tulekahjude arv hoonetes.
Kui suurt osakaalu üks või teine asi omab, saunanaised ei teadnud, samuti seda, kui palju hakkab sellest palk erinema. :roll:
Sadagu või tõrva, kui kõlavad kellad, siis sõidame välja...
tulehull
Postitusi: 125
Liitunud: 11:59, 10 02 2006
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Postitus Postitas tulehull »

Tahaksin tänada suuri ülemusi teavitamast komandode grupeerimisest,mis sellest,et see toimus juba 01.10.2006.Töötasime selle aja ju teadmata palka ja seda kuhu gruppi kuulume.Uurisin seda jaotust päris põhjalikult ja mulle jäi palju asju arusaamatuks.Olen pritsumehena tuld kustutanud juba 1978aastast,nii et mitte päris poisike.Kolmanda grupiga olen enemvähem nõus,mis puutub aga teise ja esimesse,siis sellega küll mitte.Toon mõne näite.Teise ja kolmanda grupi kohta.Väljasõite-117,201,174,195.hoonete tulekahjusid-12,30,37,29,elanikke piirkonnas vastavalt-4450,2721,4070,6003,need on andmed teises grupis olevatest komandodest.Esimeses grupis mõnede komandode samad andmed .Väljasõite354,195,205 ,hoonete tulekahjusid-113,59,30ja elanikke vastavalt 3957,5097 ja 3119.Nii,et peaks olema pidem vastupidi.Määravaks on saanud aga metsa ja raba olemasolu hulk piirkonnas.Teatavasti põleb mets ja raba ainult suvekuudel ja seda ka mitte iga aasta,ning seda kustutame kõik ühtemoodi ja terves regioonis ja kaugemalgi.Elanikkonnale ja hoonetele on tähelepanu jäänud teisejõrguliseks,seda ilmselt sellesuvisest metsade põlemisest. Mulle tundub(MA kordan,et mulle tundub ) nii,et seda gruppidesse paigutamist on teinud mingi metsandust õppiv tudeng oma kursusetöö raamides,mitte kogenud pritsumees.See on minu arvamus ja sellega ei taha ma kedagi solvata.Mida arvate teie ,kallid kaasvõitlejad?
jõmm
Postitusi: 50
Liitunud: 09:27, 28 04 2006
Asukoht: tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas jõmm »

Olen tulehulluga nõus. Minu teada Kolga-Jaani lähedal ka rabad kuid komando kuulub esimesse gruppi (eks neid ole veel). Jääb selline mulje, et need komandod kes kuuluvad esimesse gruppi tahetakse välja suretada. Selline palgavahe ajab harja punaseks küll eriti nüüd, kus meie read on kokku kuivanud. Isiklikult arvan, et võiks olla kaks gruppi praegune kolmas ja esimene ja teine koos. Ei ole ju võimalik endale õnnetusi kaela mõelda, või tuleb seda teha, et esimesest grupist teise saada. Minumeelest on astutud väga libedale jääle.
Ei tahaks ennustusega tegeleda aga kevadel on meie read veel hõredamad.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Väljasõidu koefitsent!

Postitus Postitas kalifa »

On vist paras aeg hakata rääkima maastikutulekahjude väljasõidu koefitsendist, millega saaks suurendada seal kustutavate komandode väljasõidu arvu, muidu tuleb nii välja, et keskkomando käib mööda prügikaste ja vaatab telekat!, samal ajal need alamast klassist päästjad panevad nädalakese ühtejärge metsas ja ei mingeid väljasõite. Kust siis need arvud tulevad, millega komando gruppi tõsta, või arvab juhtkond, et metsas müttamine on vähemväärtuslik töö!
Eks nüüd või siseminister ka kohale minna ja vaadata, kas eesti päästja suudab ka peale kaheteistkümnendat tundi kvaliteetset kustutust metsas teha!
mõtetes olen veel Teiega!
donald
Postitusi: 1
Liitunud: 09:59, 20 05 2007
Asukoht: lääne-virumaa
Kontakt:

Postitus Postitas donald »

kas kuskilt saaks ka seda komandode grupeerimist lugeda, et kuhu gruppi mingi komando kuulub?
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

See ju täitsa avalik info! Saadan Sulle kohe, kui leian. Saada oma meili-aadress ps-i. See suht mahukas dokument. Ootab juba saatmist!
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

kalju kirjutas:See ju täitsa avalik info! Saadan Sulle kohe, kui leian. Saada oma meili-aadress ps-i. See suht mahukas dokument. Ootab juba saatmist!
Kuule Kalju järksu paneme siia ülesse. Siis on kõigil hea maha laadida. Aga kui sa seda just ei taha, siis min olen saatmise järjekorras.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Komandode grupeerimine

Postitus Postitas Doktor »

Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist