Koosolekute kooskõlastamisest

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Suletud
Margo Klaos
Postitusi: 75
Liitunud: 09:30, 20 04 2006
Kontakt:

Koosolekute kooskõlastamisest

Postitus Postitas Margo Klaos »

Lp ametiühingulised!

Tööandja ruumide kasutamisel ei saa toimuda mingit omavolitsemist. Kui teil on soov korraldada Lõuna-Eesti Päästekeskuse ruumides mingeid kohtumisi, siis peavad need olema asutuse juhiga kooskõlastatud. Praeguseks seda tehtud ei ole, mistõttu ei saa 04. juulil Põltsamaa komandos sellist kohtumist toimuda.
04. juulil toimub tegevus Põltsamaa komandos vastavalt etteantud päevakorrale, ning sisekorraeeskirjade ja valveteenistuse korra kohaselt (mida korraldajad peaks küll hästi teadma ja tundma :) ), ei ole kõrvalistel isikutel komando ruumides õigust loata viibida.
Palun seda põhimõtet järgida ning mitte reklaamida välja sellist üritust, kus korraldajatel vajalik eeltöö tegemata.

Lugupidamisega,
Margo Klaos
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Selle eelneva ettekirjutusega on meile, kui lihtsatele pritsumeestele, vist kõik öeldud, eks siis jooksku ise rabas ja sukeldugu suitsu kahe mehelise meeskonnaga.
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Margo Klaos kirjutas:Lp ametiühingulised!

Tööandja ruumide kasutamisel ei saa toimuda mingit omavolitsemist. Kui teil on soov korraldada Lõuna-Eesti Päästekeskuse ruumides mingeid kohtumisi, siis peavad need olema asutuse juhiga kooskõlastatud. Praeguseks seda tehtud ei ole, mistõttu ei saa 04. juulil Põltsamaa komandos sellist kohtumist toimuda.
04. juulil toimub tegevus Põltsamaa komandos vastavalt etteantud päevakorrale, ning sisekorraeeskirjade ja valveteenistuse korra kohaselt (mida korraldajad peaks küll hästi teadma ja tundma :) ), ei ole kõrvalistel isikutel komando ruumides õigust loata viibida.
Palun seda põhimõtet järgida ning mitte reklaamida välja sellist üritust, kus korraldajatel vajalik eeltöö tegemata.

Lugupidamisega,
Margo Klaos
Tervitused Teilegi, olen nimetatud juhenditega risti ja põiki kursis. MA MAININ IGAKS JUHUKS JUURDE, ET MA EI OLE AMETIÜHINGU LIIGE, MA LIHTSALT HOOLIN SELLEST MIS SAAB. Ühtlasi palun kõik pahameel mis on seotud kajastamist leidnud kohtuasjaga valada välja minu peale isiklikult. :)
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Margo Klaos
Postitusi: 75
Liitunud: 09:30, 20 04 2006
Kontakt:

Postitus Postitas Margo Klaos »

Ärge mõelge ridade vahele midagi juurde.
Minu sõnum on selge - kui soovitakse kasutada tööandja ruume, siis lepitakse see eelnevalt kokku.
Uskuge, et mina hoolin väga sellest, mis saab.
Margo Klaos
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Seltsimehed, vihje on teile ju ilmselge-ajage asja korrektselt! Kedagi ei võeta tõsiselt kui hakatakse lahmima ja ebaseaduslikult organiseerima.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
pook
Postitusi: 48
Liitunud: 15:00, 09 02 2006
Kontakt:

huvitav

Postitus Postitas pook »

imestan , et kui huvitav on meie päästjate elu. tehakse ja korraldatakse igasugu info uuringuid, et kuidas oleks info liikumine asutuses parem ja oleks vastastikune ..ülevalt alla ja alt üles..aga vöta näpust läbi ajakirjanduse käib Eestis suhtlemine Päästeametis --tuleb järjekordne reform ---koik kommivad igalpool delfis kui siin aga ma pole otseselt ühegi oma ülemuse käest kuulnud,et mis tuleb vöi toimuma hakkab.. koik see nagu kohvi pealt ennustamine....keegi midagi ei tea ..umbmäärane jutt. Minu möte on see, et vastasseisudes võidab alati keegi kolmas. Kes see on ??Igaljuhul pooldan veel vastastikku austust, lugupidamist ja koostööd.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Kuulutus on muudetud. Loe uuesti.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Ivo
Postitusi: 143
Liitunud: 21:17, 07 02 2006
Asukoht: Lilleküla Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Ivo »

Lubas tulla ka sotsiaaldemokraatide esindaja, et kuulata meie seisukohti. Kohtumiseni ja levitage teadet ka neile, kes foorumit ei loe.
Ivo
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: huvitav

Postitus Postitas kalifa »

pook kirjutas:imestan , et kui huvitav on meie päästjate elu. tehakse ja korraldatakse igasugu info uuringuid, et kuidas oleks info liikumine asutuses parem ja oleks vastastikune ..ülevalt alla ja alt üles..aga vöta näpust läbi ajakirjanduse käib Eestis suhtlemine Päästeametis --tuleb järjekordne reform ---koik kommivad igalpool delfis kui siin aga ma pole otseselt ühegi oma ülemuse käest kuulnud,et mis tuleb vöi toimuma hakkab.. koik see nagu kohvi pealt ennustamine....keegi midagi ei tea ..umbmäärane jutt. Minu möte on see, et vastasseisudes võidab alati keegi kolmas. Kes see on ??Igaljuhul pooldan veel vastastikku austust, lugupidamist ja koostööd.
Kas tõesti siiani päästeametis toimunud sündmustest pole veel aru saada, et lihtne tõrjuja on ainult mutrike masinavärgis, kellega pole vaja midagi arutada, nagu vanasti sõjaväestatud ajal- olla rahul ja edasi teenida!
mõtetes olen veel Teiega!
kert.
Postitusi: 121
Liitunud: 21:43, 15 05 2006
Asukoht: Põhjas...
Kontakt:

Postitus Postitas kert. »

Sellise suhtumisega jääbki see mutter väikeseks. #-o
Sadagu või tõrva, kui kõlavad kellad, siis sõidame välja...
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas Karilaid »

Kuidagi väiklane tundub härra Klaose poolne suhtumine siiski. Minule teadaoleva info põhjal ei olnud Põltsamaa komando pealik toimuva vastu ehk siis komando pealiku luba oli olemas. Tundub kuidagi imelik, et kui me näiteks sooviksime samasuguse asja korraldada Tallinnas ja ükskõik millise Tallinna garnisoni komndo päälik annaks selleks meile loa, siis peale seda tuleks veel eraldi hakata luba taotlema kusagilt kõrgemalt.

Samas... Ei oma ma väga head ülevaadet Lõuna regioonis toimuva kohta, seega võivad mulle sealsed käsuliinid arusaamatuks jääda.

Seega... Kas kohalikud oleksid nii kenad ja ajaksid asja nö. poliitiliselt ja juriidiliselt korrektselt, ning saaksid kas ei või jah vastuse vastavatelt instantsidelt. Sellega oleks kahepoolne seisukoht selgitatud.
Karilaid
___________
Roger. Out...
tulehull
Postitusi: 125
Liitunud: 11:59, 10 02 2006
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Postitus Postitas tulehull »

On tore, et kohtumine Põltsamaal ikkagi toimub,vaatamata suurte meeste takistustele.Minul ja paljudel mõttekaaslastel on soov,et sellest kokkusaamisest võtaksid peale meie osa ka ajakirjanikud erinevatest väljaannetest.Siiani ei ole tegeliku pritsumehe käest midagi küsitud.Siiani on kajastatud reformijate heakskiitu oma tegemiste üle,aga kas see ikka on nii ka meie seisukohalt.Tulge kohale kõik kellel vähegi võimalik,ühtsuses peitub jõud.
manivald
Postitusi: 48
Liitunud: 09:55, 06 04 2007
Kontakt:

Postitus Postitas manivald »

Kurb on vaadata kuidas meie oma süsteemisiseselt üritatakse üksteisele ära panna. Minuarust peaks peaeesmärk olema meil kõigil üks ja selle ellu viimine meil ühine. Loogiline ju, et soovivad ülemused teada meie tegemistest nagu meie tahame teada nende tegemistest. Mis siin imelikku on? Rohkem ühtset meelt ja sallivust!
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

tere ja kaunist suve.

Postitus Postitas jaan kaera »

sellise suhtumisega neisse kes laua taga oma alakehakatteid läikima ei hööru, ei saagi tekkida mingit dialoogi. reformijate sönum meile on ... LÖUAD PIDADA JA EDASI TEENIDA ... PÖÖBEL!
me lähme rukist lõikama...
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Sõnumi saime kätte selgelt ja valjult. Ja aru saime ka. Teema lukku.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist