Poliitiliselt otsustatud vead!

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Poliitiliselt otsustatud vead!

Postitus Postitas kalifa »

Avaksin teema, kus saaks igaüks kirja panna need vead, mis päästeamet ja siseministeerium on teinud viimastel aastatel, et need ei ununeks.
Ise pean täielikuks mõttetuseks Saku uue komando ehitust, kus pandi raha magama kohta, mida tegelikult ei tekkinudki. Samas ei raatsitud tegutsevale Assaku komandole isegi soojustust olmekorpusele ruberoidi alla panna!
mõtetes olen veel Teiega!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Päästeauto Teele ehk need MAN-id siis?
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
reinuvader
Postitusi: 77
Liitunud: 09:33, 23 03 2006
Asukoht: valgamaa
Kontakt:

Postitus Postitas reinuvader »

Tere!Lisaks ka ühe,ma ei teagi kuidas seda nimetada....no raha raiskamiseks vast...jutt Ameerikast soetatud kustutus riietuse "lion"kohta.Riided enam-vähem ok kuid,telliti ju ainult ühte nr,i ja kiivritega oli ju nii,et kui kellelgi kukkus maha või sai tulekahjul pihta ning nt klaas läks puru,oli kohe jama majas,sest laos klaase polnud ning keegi ei hakatud ju siis ameerikast uuesti eraldi klaase tellima,sest sealt tellides...see aeg ja transport jne....üsna pea saadi aru,et mõtetu investeering...aga jah,keegi sai linnukese kirja ja vb ka ümbriku pihku.
hull
Postitusi: 16
Liitunud: 15:26, 20 03 2007
Kontakt:

Postitus Postitas hull »

Kõige hullem viga oli Tallinna ja Harjumaa ühendamine. Seda sitta mis sellega kaasnes ei jõua üles lugedagi. Aga härra Saart sai selle tubli töö eest ordeni. ](*,)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

hull kirjutas:Kõige hullem viga oli Tallinna ja Harjumaa ühendamine. Seda sitta mis sellega kaasnes ei jõua üles lugedagi. Aga härra Saart sai selle tubli töö eest ordeni. ](*,)
Siin läks vist kivi valesse kapsaaeda. Hr. Saart oleks istunud rahulikult oma leivaisa keskerakonna tiiva all. Kahjuks oli aga linnavalitsuses vahepeal kesk võimult ära ja seda kasutas siseministeerium kohe ära ning nii siis ülepeakaela koos koondamistasudega see ühendamine toimuski. Hr. Saart aga pidi sellest supist välja ujuma. Kaotajaks jäi muidugi Tallinna pool, kes kaotas ebavõrdselt suured preemiad ja sai vastutasuks tööd juurde!
mõtetes olen veel Teiega!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Oot! Kakoi kaotaja see Tallinn nüüd oli? Meie saime sellise pasa kaela, mida kirjeldab kunagi õllelaua taga. Rahad läksid teil jah, aga meil...
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Ega ma seda Tallinna "kukkede" tantsu ka ise kiida, sai kunagi Harjumaale selle eest pagetud- tulid paraku oma kommetega järgi!
Nüüd aga harrastavad seda kõikides regioonides!
mõtetes olen veel Teiega!
hull
Postitusi: 16
Liitunud: 15:26, 20 03 2007
Kontakt:

Postitus Postitas hull »

TO Kalju :Oot! Kakoi kaotaja see Tallinn nüüd oli? Meie saime sellise pasa kaela, mida kirjeldab kunagi õllelaua taga. Rahad läksid teil jah, aga meil...


Millised rahad need meile tulid :?: ??????? Tallinn ei võitnud Harjumaaga ühinedes mitte midagi.
Meie hävisime palgas ja mitte vähe . Rajoon läks suuremaks ehk lihtsamalt öeldes tuli tööd juurde . Remondirahad tehti ühtseteks. kui räägid et oleks vaja remontida midagi (nt saunas) siis öeldakse, et oi poisid Hrjumaa komandodes on remonti rohkem vaja teha, teile tuleme siis kui seal korda saab.
Huvitav et paljud harjumaa mehed tulevad just nende "Tallinna KUKKEDE" juurde tööle.

TO Kalifa: mis kombed \:D/ sulle siis ei meeldi meie juures
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

To hull: aaaa, ok, kustutan siis posti. Aga need Harjukad kes olude sunnil Tallinna kontorisse tööle pidid minema, on kõik läinud...
Viimati muutis kalju, 14:53, 17 07 2007, muudetud 1 kord kokku.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
hull
Postitusi: 16
Liitunud: 15:26, 20 03 2007
Kontakt:

Postitus Postitas hull »

kalju sorry ma tahtsin kommenterida kalifa juttu
ruudolf06
Postitusi: 145
Liitunud: 19:08, 05 02 2006
Asukoht: TÕRVANDI
Kontakt:

Postitus Postitas ruudolf06 »

mina ütleks,et hoopis need kustutusriided mis nüüd on kehvemad kui "leion"alles 2005 aasta vahetasin nad praeguste vastu.kuumust lasevad praegused kiiremini ihule ligi,vett võtavad kiiresti ja kordades rohkem endasse,nii kui vett kuskilt saad on istmevahe põlvede kohal.nii hästi imavad endasse.
ja üks asi veel-meie "motorola"sidevahendid.ei lähe sõnumid kohale,ja lõunas on levi ikka peaaegu sama kehv kui vanasti.see uuendus oli rohkem vist häirekeskusele kasulik.kuradi kehv on sõita näiteks 2-1 ja samal ajal sõnumeid saata.
e.torro lihtne pritsumees aastast 1995
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

hull kirjutas: TO Kalifa: mis kombed \:D/ sulle siis ei meeldi meie juures
Millegi pärast on Mustamäe EPM-st läinud ära juba oma kümmekond meest ja närvide säästmiseks ka madalama palga peale. Tallinnas soovitakse tõrjujaks-autojuhiks sellist inimest, kelle IQ ei suuda midagi ise välja mõelda, seal ju kõiketeadjad "kuked", kelle erinevatest tantsuarendustest pooled lõpevad kiirelt, kui kasutud!
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Vahriided, vaheriided, vaheriided, mittehingavad umbsed vaheriided.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
hull
Postitusi: 16
Liitunud: 15:26, 20 03 2007
Kontakt:

Postitus Postitas hull »

kalifa kirjutas:
hull kirjutas: TO Kalifa: mis kombed \:D/ sulle siis ei meeldi meie juures
Millegi pärast on Mustamäe EPM-st läinud ära juba oma kümmekond meest ja närvide säästmiseks ka madalama palga peale. Tallinnas soovitakse tõrjujaks-autojuhiks sellist inimest, kelle IQ ei suuda midagi ise välja mõelda, seal ju kõiketeadjad "kuked", kelle erinevatest tantsuarendustest pooled lõpevad kiirelt, kui kasutud!

Mida pead silmas selle all, et ei suuda midagi välja mõelda? Keda sa kukkedeks pead? Räägi otse ära aja mingit ümbernurga möla.
Kui neil närvid vastu ei pea siis on nad lihtsalt nõrgad . Niipalju kui mina olen seal (Mustamäel) käinud on ikka endised mehed tööl.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Võib olla mõnede siinkirjutajate viga ongi selles, et nähakse kõike seda kas kabineti aknast või õppepäevadel mööda komandosid sõites. Eriti on selline "pokazuha" levinud Tallinna komandodes(juttu oli ka sauna remondist!).
Mulle isiklikult meeldib lihtsate inimestega suhelda ja jõuda muredes selgusele, seepärast ka ehk veidi erinev mõttekäsitlus. Ja infot liigub, nii komandodest kui ka muudest kanalitest!
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist