Miks pannakse elanikud Eestis kastidesse

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
tulehull
Postitusi: 125
Liitunud: 11:59, 10 02 2006
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Miks pannakse elanikud Eestis kastidesse

Postitus Postitas tulehull »

Ma ei saa aru praegusest päästeameti reformist.Tundub, et kui inimene elab maal siis ei maksa tema vara ega elu midagi.Maal sõidab meeskond välja 1+1 vöi 1+2 ja teeb sama töö ära ,mis teeb suure linna meeskond koosseisus 1+5 või isegi 1+6 ja peale selle veel palju abijõudusid.Kinnisvara soetamisel ja ehitusel erilist vahet ei ole.Kahju ,et enamik meie saatuse otsustajaid on kas reformikad vöi nende toetajad kelle kinnisvara ja pere elab väljspool Eestit kas Hispaanijas või mujal.Mul on kahju ,et olen Eesti patroot.
valuts
Postitusi: 126
Liitunud: 09:43, 07 07 2007
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Postitus Postitas valuts »

Hetkel käimas olev päästeameti reform annab üheselt mõista, et maainimesed ei vääri profesionaalset abi. Vaevalt leidub neid harituid ja väljakoolitatud päästjaid, kes soovivad töötada komandos mille püsima jäämine on pidevalt kahtluse all ja lisaks saavad nende kolleegid suurema astme komandodes tunduvalt rohkem tasu oma töö eest. Kas siis põllumajadusega tegelevad inimesed ei vääri õnnetuse juhtudes profesionaalset abi. Nii mõnigi neist maksab riigile iga kuu kümneid tuhandeid kroone makse.
reinuvader
Postitusi: 77
Liitunud: 09:33, 23 03 2006
Asukoht: valgamaa
Kontakt:

Postitus Postitas reinuvader »

Tere!õige jutt eelnevatel.vaadake nats ja mõelge mis riigis toimub...kus hr.Ansip,i arust...või üks-kõik mis poliitiku arust on kõik ok ja veel parem.kui tulevad jõulud...algab jant,et inimesed annetage raha...haiglatel,kiirabil pole tehnikat-seadmeid....või teiseks,astuge kõik nüüd abipolitseinikeks ja tehke endale relva load jne,sest oma vara tuleb ise kaitsta,sest politseid on vähe ja nad ei jõua kaugetesse kohtadesse...ning kolmandaks,ega nt maamehed või maal elavad inimesed võiks osta endale mootorpritsid ja voolikud,sest tuletõrje nagu-nii ei jõua selleks ajaks kui veel miskit päästa on...seega tuleb ise tegutseda.siis tekib küsimus...MILLE KURADI PÄRAST MUL SEDA RIIKI ÜLDSE VAJA ON?
Steven
Postitusi: 9
Liitunud: 21:39, 10 07 2007
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Steven »

Kulla reinuvader, riiki on sul ikka selleks vaja et sa oma maksud saaksid kõik korralikult makstud, aga mis sa vastu saad - missioonitunde ja tumeda tuleviku, nagu me pritsumehed kõik!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Kastiühiskonna näiteks soovitaksin G. Orwelli novelli Loomafarm.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist