Pidustused teadmatuse taustal!

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas kalifa »

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=245 ... 070907&a=1

Kommentaaridest samas lehes osaleja poolt: Mis tähendab ei kutsutud? Konverentsil osalejatele ei saadetudki kutseid. Kutsed saadeti ainult konverentsil esinejatele.
Iga päästekeskus otsustas ise, millised oma töötajad konverentsile saadetakse ja vähemalt Lõuna-Eestis anti info konverentsi kohta ka ametiühingu esindajatele.
Lisaks polnud tegemist üldse tööalaseid muresid lahendava koosolekuga, vaid üldhariva ja silmaringi laiendava konverentsiga.

Tuleb nagu meelde, et Põltsamaal pidid osavõtjad vist päris põllu peale jääma! Siin aga päris mitu sajalist iga osavõtja kohta nagu naksti kulutatud, et ülemused saaksid omavahel silmaringi laiendatud!

Nagu näitavad juhtide teod, ei ole need lihtsad tõrjujad mitte keegi ja eks konverentski oli ju komando pealikele ja teistele kuulekamatele "Omaringi liikmetele", kes ei hakka peotuju rikkuma mõttetute küsimistega.
Nagu kuluaaridest kuulda, ei saanud ka kõige kõrgemad otsustajad ilma vaidlemata oma põhimõtteid selgitatud- ju see tulevik nii tume on!

Eks inimloomusele on omane, et teadmatuse olukorras hakatakse mõttetult mitmes suunas lahmima, et jätta midagi tegemise muljet!
mõtetes olen veel Teiega!
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

Tsitaat meilist, mis Komando 2007 kohta saadeti:
Osalema ootame kõiki huvilisi kõikidest päästeasutustest – regioonikeskustest, maakondade osakondadest ja komandodest ning häirekeskustest, aga samuti Päästekolledžist ja Siseministeeriumist.
Ei oska öelda, miks teie piirkonnas info kõigini ei jõudnud, kuid tundub, et mujal see siiski jõudis. Seega selline üldistus on natukene liig.
Võin öelda, et teenistusmudelist ei räägitud midagi ja ka eelarve kohta midagi konkreetset.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Võiksid ikka terve meili ära trükkida, seal oli vist ka rahanumber peal ja juhtkonna otsustada, kelle eest tasub ja kes peab ise maksma.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas kalifa »

Ilusaid algavaid jõulupühi siis kõigile praegustele ja endistele ametivendadele! #-o
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas kalifa »

Pühad läbi ja press jälle töös! Tuleb huvitav inf, et vaatamata töökohtade arvu optimeerimisele eelnevate reformidega ja suvel antud rõõmuhõisetele paarist puuduvast mehest, on nüüd üle 10% ametikohtadest täitmata ja aasta pole veel lõppenud!
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=259941
Saabub ehk kellegi jaoks mõtlemise koht!
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas kalifa »

Jätkaks ehk siit, küll moded vajadusel korrigeerivad.
Jutud 12-tunniste tagajärgedest hakkavad saama teoks, mis päästjatele on masendav, kuid juhtkonda ei näi eriti häirivat.
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=260 ... 071229&a=1
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=260312
Neil vaja teistkordselt abijõudusid koondada(esimest korda koondati komandodest tehnikud ja lukksepad), et saaks meestele ikka selle väiksegi palgatõusu välja maksta!
Kes pikemaajalisem lugeja, see teab, et lõunas on põhimõtetega mehed juba eelnevalt lahkunud, jälle vassitakse arvudega!
mõtetes olen veel Teiega!
hjarg
Postitusi: 65
Liitunud: 10:08, 16 10 2006
Asukoht: LEPK
Kontakt:

Re: Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas hjarg »

Kusjuures, appi! Üks artikkel on mehest, kes on päästja, politseinik ja taksojuht veel....

Kuus on keskmiselt 720 tundi, no ütleme et politsei ja päästja pealt tuleb mõlemalt keskmiselt 160 tundi kuus, see teeb siis 320 tundi. Pea pool kuust läheb siis nende kohtade peale. Magada tahaks inimene ka, 8 tundi päevas oleks nigu normaalne. See teeb ca 240 tundi kuus. Kokku 520 tundi, kuust jääb järgi veel ca 160 tundi. Sellest sõidab veel taksot. Au mehele, kes nii looma moodi rabab ning kel puhkamiseks ja mängimiseks aega ei jäägi.

Aga siiski, kui Pihli reformid sunnivad teda ümber mõtlema ja ühest (ükskõik millisest) ametist loobuma... siis vähemalt mina leian, et midagi positiivset on ka toimunud. See on ju kõige jubedam enesetapu viis, mida Toivo harrastab... ning tõesti, kurtmine, et appiii, 12 tundi on paha, sest ma ei saa siis lisaks veel kahel töökohal elu eest rabada... on kohatu.

PS! Kalev, kui ma nüüd ei eksi, siis lahkus lõunast 10 inimest, kes 12 tunniga rahul ei olnud. Ja ka enne detsembrit pole meil siin suuremat rahvaliikumist olnud. Või tahad sa väita, et meil lõunas polegi rohkem põhimõtetega inimesi?!?
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas Doktor »

Siin on üks artikkel erukolonel L. Kunnaselt Problemaatika haakub ka päästeteenistusega.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Re: Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas Karilaid »

http://www.sloleht.ee/index.aspx?v=foru ... 80473#form

Selle artikli aupaistel jätan teiega hüvasti, mu head võitluskaaslased ja relvavennad.
Oli au koos teiega teenida rahvast =D>

8)
Karilaid
___________
Roger. Out...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas kalifa »

hjarg kirjutas:Kusjuures, appi! Üks artikkel on mehest, kes on päästja, politseinik ja taksojuht veel....

PS! Kalev, kui ma nüüd ei eksi, siis lahkus lõunast 10 inimest, kes 12 tunniga rahul ei olnud. Ja ka enne detsembrit pole meil siin suuremat rahvaliikumist olnud. Või tahad sa väita, et meil lõunas polegi rohkem põhimõtetega inimesi?!?
Ma ei hakka siin nimesid nimetama, kuid Sul on kohalolijana väga hea kaadritest läbi minna ja täpselt välja selgitada, kui palju on juunist alates, ehk ajast, kui hr. minister hakkas 12-tunnist vahetust pressima, lahkunud tegevusest päästjaid ja rühmapealikuid-meeskonnavanemaid!
mõtetes olen veel Teiega!
hjarg
Postitusi: 65
Liitunud: 10:08, 16 10 2006
Asukoht: LEPK
Kontakt:

Re: Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas hjarg »

Aga palun: alates 1. juulist 2007 on Lõuna-Eesti päästekeskusest lahkunud 33 päästjat, rühmapealikku ja meeskonnavanemat. See on siis koos aastalõpus lahkunutega.
Samas, ei saa väita, et kõigi nende lahkumiste põhjuseks oleks vaid rahulolematus 12-tunnise vahetusega või selline põhimõttekindluse ja sirgeseljalisuse puhang lõunas. Osade puhul on kindlasti põhjuseks ka pudelipõhja vaatamine ja lõvikonservi söömine ning seetõttu ka rumal vahelejäämine. Osadel muud põhjused- teine töö, pere, tervis, uued väljakutsed, tüdimus jne.
Lisaks, juurde tuli 6 optöötajat. Ja tuleb kindlasti veel. Nii et paanikaks põhjust pole.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas kalifa »

hjarg kirjutas:Aga palun: alates 1. juulist 2007 on Lõuna-Eesti päästekeskusest lahkunud 33 päästjat, rühmapealikku ja meeskonnavanemat. See on siis koos aastalõpus lahkunutega.

Lisaks, juurde tuli 6 optöötajat. Ja tuleb kindlasti veel. Nii et paanikaks põhjust pole.
Ilusat uut aastat Sulle!
Ma tänan põhjaliku vastuse eest. Nagu ise ka näed, tuleb vassimise vältimiseks vaadata olukorda laiemalt, samas pole vaja hakata kõigile pasundama Teil valitsevatest muudest rikkumistest!
mõtetes olen veel Teiega!
hjarg
Postitusi: 65
Liitunud: 10:08, 16 10 2006
Asukoht: LEPK
Kontakt:

Re: Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas hjarg »

Aga see oli paratamatu ju. Lõppede lõpuks, kui ma lihtsalt numbrid esitaksin, siis tekiks mulje, et nad kõik viimse meheni on lahkunud 12-tunnise vahetuse pärast ja see oleks ju ka vale.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas kalifa »

Jätkan ajaleheuudiste ülespanekut:
http://www.postimees.ee/040108/esileht/ ... letorjujat
On nagu meeles, et ühtegi komandot ei pidavat reformi käigus suletama! Hiiumaal niigi OA-s 6 meest, nüüd siis ka need saare ühes otsas!
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Pidustused teadmatuse taustal!

Postitus Postitas kalifa »

Sobivamat teemat ei leidnud, kel midagi küsida, võiks minna alljärgnevale lehele!
http://www.postimees.ee/080108/esileht/ ... 305044.php
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist