kannatus saab otsa, lubadused ei toida

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Margo Klaos kirjutas: 3. Suitsusukeldumiseeskirja jm juhendeid ei ole otseselt muudetud, kuid see ei ole ka hetkel eriti oluline. Uue komandode mudeli ellurakendamisel ei vähene riigis tervikuna nende komandode arv, kus on võimalik tagada suitsusukeldumismeeskond. Tegelik isikkoosseis on praegu paljudes kohtades väga väike ning tegelikult seda teenust osutada ei saa. Need komandod, kus isikkoosseis on 0+1 või 1+1, ei taga lihtsalt kõigi tööde (nt SS) tegemist ja see ongi lahendus. See on täna nii ja ka tulevikus. Komandode, mille koosseis on 0+1 või 1+2, eesmärk ei olegi kõigi teenuste pakkumine.
4. Ei ole selle mõttega kuidagi nõus. Kõigis komandodes ei ole me võimelised (ja pole ka vajadust) arendada välja valmisolekut kõikideks õnnetusteks. Isikkoosseis on küll aegamööda vähenenud, kuid varustatuse osas on toimunud suured muutused. Meie suur majanduskasv annab järgmisel aastal ka palkadesse oma panuse. Ma ei näe mingit põhjust, miks peale palkade kasvu ei peaks huvi päästeteenistusse tulemise vastu suurenema. Aga isikkoosseisud ei muutu meil nii suureks, kui need kunagi olnud on.

Aga avalikkusele tulebki teada anda, millist teenust pakume. Seda ei ole põhjust varjata.

Margo Klaos
Nüüd tuleb vist avalikustamiseks ja kõigile teadmiseks joonistada eesti kaart, kus vähema teenusega piirkonnad oleksid eraldi välja toodud, siis ka kõik elanikud teaksid, et nende juurde tuleb algul ja võib-olla ka õigeaegselt uhke masin kahe mehega, aga tegelik kustutamine hakkab hiljem, kui suurem meeskond ka kohale saabub.

Olge siis oma sõnade kõrgusel ja tehke elanikele olukord ka selgeks, et tõrjujad süüdi ei jääks!
mõtetes olen veel Teiega!
jõmm
Postitusi: 50
Liitunud: 09:27, 28 04 2006
Asukoht: tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas jõmm »

Tänud hr.Klaosele vastuse eest.
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

klaos

Postitus Postitas jaan kaera »

kui ma siiamaani pidasin klaosest lugu kui kõrgemalseisvast, kes lävib alamatega siin foorumis, siis nüüd oleks minu tagasihoidlik soov,et klaos omaXXXXXXXXxXXXXXXXXXXXXx. tundub, et enne viimast kommi on mees XXXXXXXXXXXXXXXXXXXx. XXXXXXXXXXXXX mis XXXXXXXXXXXXXxteenuse pakkumisest räägid kui kaalul on inimelud. nüüd on siis härraste reformijate poolt ära määratletud, millise piirkonna õnnetussesattujad jäävad ellu, millised kärvaku. XXXXXXXXXXXXma loodan,et maksumaksja sellest arutelust(teenuse pakkumine päästeteenistuses teatud piirkondade elanikele) kiiresti ja vahetult teavitatud saab. palgabluff jäägu lubajate südametunnistusele - palgatõusu kui niisugust ei ole ette näha, kust see motiveeritud tööjõud tuleb...!!??XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXxx

Eelnes tsensuur Doktori moodi, järgneb kommentaar Doktori moodi.
X- on minu nägemus tsensuurist. Esimest korda siin foorumis. 1, 8 aastat läks mööda enne kui kellegi kommi nii rängalt muutsin. Ma siin vabandan jaani eest ja ülten, et vahel keevad tunded üle. Aga probleemid on, vist jäävadki.
me lähme rukist lõikama...
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

jaan kaera

Kui oma mõtteid avaldad siis räägi ikka enda eest, mitte kõigi eest! Kui tõde on valus ja räägitakse asjadest nii nagu on või saab olema siis see pole küll põhjus kellelegi "ära panemiseks". See võib meile meeldida või mitte meeldida ja arvamuse avaldamine ongi foorumi eesmärk, kuid kui hr Klaos siin foorumis meiega mõtteid vahetab ja infot jagab on igati positiivne ja mina loodan, et see toimib ka edaspidi! Vastasel korral seda foorumit lugedes on see ainult üks pihileht ja ülemuste kirumise koht kus mingit konstruktiivset arutelu ei saagi tekkida... ja siis on jälle häda !
Margo Klaos
Postitusi: 75
Liitunud: 09:30, 20 04 2006
Kontakt:

Postitus Postitas Margo Klaos »

Kuivõrd kaera jaani viimane kirjutis siin on mõeldud isikliku solvanguna, siis palun foorumi moderaatoritel see siit kõrvaldada ning selgitada, kes ennast selle varjunime taha peidab (ise ta vaevalt nii mees on, et seda välja julgeb öelda).

Margo Klaos
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas jaan kaera »

mõnikord on mõnus minestada, olles tou vastu hambaid saanud, jõuad hoobi tagasi virutada, ja kustuva teadvusega märkad, et sulle virutaja on ka pihta saanud.
selleks korraks saab minu osalemine foorumis otsa - visake herneid vastu siledat seina, vaadake mitu seina külge kinni jääb.
edu kõigile, nii hetkel kui edaspidi.
me lähme rukist lõikama...
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

selleks korraks saab minu osalemine foorumis otsa - visake herneid vastu siledat seina, vaadake mitu seina külge kinni jääb.
edu kõigile, nii hetkel kui edaspidi.
Kas ongi nii või? Ma siis toetaks tehnilise poolega ka. Kustutamise näol ma mõtlen, sedapsi. Jep. Jaani kommentaar läheb modimisele.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Seda ka veel, et tsiviil- või kriminaalasja algatamisel annan ma muidugi selle kuulsust kogunud posti ip- aadressi välja. Muidu aga, ei hakka uurima, kes selle taga on, kuigi võimalusi nagu oleks. Ütleme, et probleemid keskkonda sulandumisel ja häire ei ole tekkinud teenistuskohustuste täitmisel*.



*Seda viimast lausepoolt armastatakse kaitseväes tervisehinnangu lisana kasutada.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

kuna teema algataja luges teema ammendunuks siis läheb lukku ära.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist