Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas kalifa »

hjarg kirjutas: PPS! Kalev, selle asemel et igasugu kavalaid manöövreid välja mõelda ja end vähemalt minu silmis üsna lolliks teha, proovi järgmine kord midagi lihtsamat- küsi!

Ja kurat! Mul on vaja foorumit, kus saaks vinguda, et kraanajuhid ei tee korralikult tööd ja saavad liiga palju palka!
Sinu viimase kommentaari jätame üldsuse hinnata, kes arvatavasti on kompetentsemalt väljasõiduplaaniga kursis!
Tegemiste kohta Lõuna IT valdkonnas on alustatud uurimist, mida ehk kunagi tulevikus saab ka Sulle nina peale visata.
Kraanajuhi ameti kohta aga ei pruugi Sul küll sõna võtta, see on väga ohtlik töö ja ka korralikult makstud, ma ei pea sealseid tegevusi häbenema ei päästeametis(mille kohta ka märk PEPK kodulehel) ega ka tsiviilis!

PS. Alati on foorumi organiseerijatel võimalik mind siit välja lülitada, kui muutun liiga tüütavaks! [-X
Viimati muutis kalifa, 00:42, 11 01 2008, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
Trufaldino
Postitusi: 12
Liitunud: 14:35, 21 01 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas Trufaldino »

Tekkis selline mõte lihtsalt, et kas sündmuse juhid, kellele sündmus OPISesse täitmiseks läheb, ei saaks sinna kuskile lisada palju mehi sündmusel töötas. Ise ei oma põhjalikku ülevaadet OPISest, seega kas see oleks võimalik? Arvan, et sündmuse juht peaks ikka teadma palju tal päästjaid sündmusel juhtida oli.

Ajendiks oli eelpool öeldud inf, et pressiesindajad võtavad oma info OPISest ja SOSist.
Margo Klaos
Postitusi: 75
Liitunud: 09:30, 20 04 2006
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas Margo Klaos »

Tundub, et jutt juba ammu teemast mööda läinud, aga olgu see moderaatorite hinnata/otsustada.
Kas on vajalik lisada igasusguste sündmuste kohta, mitu päästetöötajat sündmuskohal viibis? Kui tuua Inglismaa näide, siis oleks vaja tuua tegelik näide, mitte erand. Kui jutt on sellest, et ühe haigla kustutamisel osales 75 tuletõrjujat, siis on see kahtlemata erand ja samasugune info kogutakse ja esitatakse avalikkusele ka Eestis - vt metsatulekahjud. Igapäevaste sündmuste kohta detailset infot ei edastata, sest see ei ole oluline. Ma ei ole näinud ka teiste organisatsioonide poolt väljastatavast infost, et mitu inimest seal mingit operatsiooni või tööülesannet läbi viis (politsei, haiglad, kiirabi, ehitus, transport jne). Info selle kohta, kui palju ja kust olid kohal päästemeeskonnad (päästeautode kaupa) annavad avalikkusele piisava ülevaate sündmuse suurusest. Ehk siis, kui kaugelt oli vaja abi kokku kutsuda. Seega on ideest kunagi juba juttu olnud, aga vajadust sellisel kujul tavapärast igapäevast infot edastada ei ole.
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas kalju »

Margo Klaos kirjutas:Igapäevaste sündmuste kohta detailset infot ei edastata, sest see ei ole oluline.
Jutt õige. Täpne meeste ja autode arv huvitab ainult erialaste teadmistega inimesi. "Tsivilistidel" on täiesti ükskõik palju kustutajaid oli. Nemad ei oskagi hinnata, kas 3-4 meest on keskmise eramaja sisetulekahju kustutamiseks piisav või mitte. Tähtis, et asi kustutatud sai. Ja kiirelt!
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas Doktor »

kalju kirjutas:
Margo Klaos kirjutas:Igapäevaste sündmuste kohta detailset infot ei edastata, sest see ei ole oluline.
Jutt õige. Täpne meeste ja autode arv huvitab ainult erialaste teadmistega inimesi. "Tsivilistidel" on täiesti ükskõik palju kustutajaid oli. Nemad ei oskagi hinnata, kas 3-4 meest on keskmise eramaja sisetulekahju kustutamiseks piisav või mitte. Tähtis, et asi kustutatud sai. Ja kiirelt!
Kui ei maksa unustada, et selline suhtlusviis (mõtteviis) on levinud ka teenistuse sees. Meil ei sõida kunagi välja meeskond vaid näiteks Keila 11 või Jõgeva 21. Päästjad ikka eristavad oma kõnes meeskonda ja autot. Pressiesindajad mitte nii väga.

Ühiskonnas on inimese ja auto samastamine ka mujal väga levinud ehkki põhjused on pigem sotsiaalset laadi.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
hjarg
Postitusi: 65
Liitunud: 10:08, 16 10 2006
Asukoht: LEPK
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas hjarg »

kalifa kirjutas: Tegemiste kohta Lõuna IT valdkonnas on alustatud uurimist, mida ehk kunagi tulevikus saab ka Sulle nina peale visata.
Kalev, teeme nii, et taoliste ähvardustega enam välja ei tule, muidu võivad tagajärjed mu ilusale elule ja tervisele fataalsed olla. Samas, naeru kätte suremine on hea meetod, kuidas minna. Nii et lase aga käia. :D
speyactilus
Postitusi: 61
Liitunud: 12:11, 06 02 2006
Asukoht: Viljandi KK
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas speyactilus »

OT:

Tähelepanek:
Härrased kalifa ja hjarg lähevad ehk uksetaha oma eriarvamusi lahendama, mis ei seondu antud teemaga.
Mina ei kuuluta ainumast tõde ...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas kalifa »

See eelnev oli põhimõttel: "Kohe näha, et vanad sõbrad!" Ma püüan edaspidi korrektsemalt käituda!
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas kalifa »

Julged prognoosid Läänes, mis tekitavad küll küsimuse, kas vahepeal olid need komandod siis üldse meestetud. Olen nagu ennustanud ka mujale koduvalve reservmeeskondi uue seaduse vastuvõtmisel, kõrgemalt poolt sellist plaani eitati! Elame kevadeni, eks siis näeme!
http://www.postimees.ee/210108/esileht/ ... lves-olema
mõtetes olen veel Teiega!
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Siinkohal oleks mul küsimus Hr.Margo Klaosele!Oleks meeldiv teada kuna me saame töölepingu lisad ja tegeliku palganumbri? Kuna uue korra järgi nagu vaadates kalendrisse oleme töötanud 24 päeva siis sellise ajaga oleksime pidanud juba teadma kõike.Miks selline viivitus ja loodan et vastate ka adekvaatselt minu poolt Teile esitatud küsimustele? Ette tänudega lihtlabane pritsumees!
Margo Klaos
Postitusi: 75
Liitunud: 09:30, 20 04 2006
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas Margo Klaos »

Palgajuhend jõuab järgmisel nädalal komandodesse ja selles olevast lisast saab iga valveteenistuse liige vaadata oma palga suuruse (teades oma komando gruppi, enda ametinimetust ja kvalifikatsiooni). Samal ajal hakkab ka töölepingute ja käskkirjade lisade ettevalmistamine. Selle kohta täpset aega praegu veel ei ütle, kuna dokumendid tuleb vormistada ja edastada enam kui 700 inimesele. See kõik on väga töömahukas. Palkade arvestamine juba paraku on selline protsess, mis saab reaalselt alata peale eelarvejaotuse valmimist ja tsentraalselt kehtestatavate põhimõtete kokkuleppimist. Tähtis on, et palgapäeval oleks palk arvel. Ja seda ikka saab.
See töö on igal aastal olnud jaanuarikuu teema, kuid on olnud ka aastaid, kus palkade kasv makstakse tagantjärgi välja alles märtsis. Seega pole praegu olnud mingit viivitust.
Margo Klaos
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas kalifa »

Seda on muidugi rõõm kuulda, et läänes loodetakse suurema palga ja uute MAN-dega komandod jälle lukust lahti saada!
http://www.postimees.ee/250108/esileht/ ... 308231.php
mõtetes olen veel Teiega!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas kalju »

Kunda kandis on vist kõik päästjad lahkunud....Ainult autod veel jäänud.
http://www.postimees.ee/270108/esileht/ ... 308565.php
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas kalifa »

Kas keegi teab, mitu paakautot on Raplamaal arves, või tuli neid juba naabritelt laenata!
http://www.postimees.ee/280108/esileht/ ... 308639.php
Kas keegi teab, mitu komandot on Ida-Harju piirkonnas? Kas nüüd loetakse ka ühemehelised vabatahtlikud komandodeks, samas raha jagamisel pole nad ju keegi!(Kirill peaks ju asjast rohkem teadma!)
http://www.postimees.ee/280108/esileht/krimi/308647.php
Mitmenda astme järgi saadetakse päevasel ajal masinaid sündmuskohale, kui põleb üks korter?
http://www.postimees.ee/280108/esileht/ ... 308678.php
Puhja hõrenenud meeskonnale ka leitakse tööd!
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=18048481

Ilusat lugemist siis neile, kel täna vaba!
mõtetes olen veel Teiega!
Innar
Postitusi: 131
Liitunud: 15:15, 19 01 2006
Asukoht: Tallinn - Emmaste
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas Innar »

kalifa kirjutas:Kas keegi teab, mitu paakautot on Raplamaal arves, või tuli neid juba naabritelt laenata!
http://www.postimees.ee/280108/esileht/ ... 308639.php
Kas keegi teab, mitu komandot on Ida-Harju piirkonnas? Kas nüüd loetakse ka ühemehelised vabatahtlikud komandodeks, samas raha jagamisel pole nad ju keegi!(Kirill peaks ju asjast rohkem teadma!)
http://www.postimees.ee/280108/esileht/krimi/308647.php

Raplamaal on vist otseselt mehitatud 1-2 paakautot,oleneb päevast muidugi,mõtlen siis riiklike komandosid.
Antud juhul Kohilal on endal ka pildi järgi küllaltki soliidne Scania paakauto mida aga pole enam ammu suudetud mehitada või on mõni tehniline mure?
Tollele tulekahjule tulid Saku ja Nõmme paakautod ka.

Ida-Harjus on 7 riikliku komandot ja 8 abikomandot + ( 2 mis paiknevad saartel).
Vabatahtlikud komandod loeti tollel tulekahjul ka nende kaheksa hulka.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist