Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
kert.
Postitusi: 121
Liitunud: 21:43, 15 05 2006
Asukoht: Põhjas...
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas kert. »

kalju kirjutas:Vaadake, et ei hakka temast hoopis puudust tundma!
Sekundeerin
Sadagu või tõrva, kui kõlavad kellad, siis sõidame välja...
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas jaan kaera »

sihandsed väljendused sihanndsetelt meestelt on minule sümpaatsed...
me lähme rukist lõikama...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas kalifa »

Jälle need "külajutud" räägivad ja ka siin on kirjutatud, et uue töökorra vastuvõetamatuse tõttu on lahkujaid, seda nii põhjas, kui ka läänes ja lõunas.
Teeksin ettepaneku, kui saaks andmeid ajavahemikul 2. jaanuar kuni 2. aprill 2008 aastal lahkujate kohta OP-korrapidajad ja sealt allapoole.
Ma ei tahaks hakata siin levitama kuulujutte, kuid üht-teist juba olen ka ise kuulnud.
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas Doktor »

eitere.

rotid jooksevad uppuvalt laevalt!!!
hoidku vanasarvik, kui TA teie poole jookseb...
las lippab sinnapoole, kus on TEMA suur fänn - HJARG...
(tahaks sulle öelda - JOBUHJARG - aga seekord jätan ütlemata).
Ma olen enne ka korduvalt öelnud ja ütlen veel, foorumi sõnavõtud ei tohi olla lamedad isikuvastased rünnakud. Hjarg 'i austus või selle puudumine R. Raidna vastu on isiklik hinnang ega kuulu ründamisele. Kui keegi tahab võib arutada R.Raidna otsuste üle.

Sellega seoses annan teada, et keelan jaan kaeral selle foorumi kasutamise kaheks kuuks. Ühtlasi juhin su tähelepanu, et kõikide postituste ip aadressid (unikaalne arvuti nr. internetis) salvestatakse ning arvuti kust sa oma paskville kirja paned on leitav 5min kuni 5 päeva jooksul. Sõltub kui palju süsteemi hooldajatel aega on. Vaatamata sellele,et sinu halvamaiguliste sõnavõttude ip aadresse on mult küsitud ei anna ma neid siiski veel välja. Leian, et foorumi kasutuskeeld on eelmisele suulisele hoiatusele loogiliseks järjeks.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas Doktor »

Doktor kirjutas:
eitere.

rotid jooksevad uppuvalt laevalt!!!
hoidku vanasarvik, kui TA teie poole jookseb...
las lippab sinnapoole, kus on TEMA suur fänn - HJARG...
(tahaks sulle öelda - JOBUHJARG - aga seekord jätan ütlemata).
Ma olen enne ka korduvalt öelnud ja ütlen veel, foorumi sõnavõtud ei tohi olla lamedad isikuvastased rünnakud. Hjarg 'i austus või selle puudumine R. Raidna vastu on isiklik hinnang ega kuulu ründamisele. Kui keegi tahab võib arutada R.Raidna otsuste üle.

Sellega seoses annan teada, et keelan jaan kaeral selle foorumi kasutamise kaheks kuuks. Ühtlasi juhin su tähelepanu, et kõikide postituste ip aadressid (unikaalne arvuti nr. internetis) salvestatakse ning arvuti kust sa oma paskville kirja paned on leitav 5min kuni 5 päeva jooksul. Sõltub kui palju süsteemi hooldajatel aega on. Vaatamata sellele,et sinu halvamaiguliste sõnavõttude ip aadresse on mult küsitud ei anna ma neid siiski veel välja. Leian, et foorumi kasutuskeeld on eelmisele suulisele hoiatusele loogiliseks järjeks.
Jaan, juhin su tähelepanu ka sellele, et kui ükskord on mul politseiametniku järelpärimine postkastis on selle foorumi andmebaas võimuesindajatele vabaks kasutamiseks.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Tegelik lahkunute(vate) töötajate arv / uudise levik meedias

Postitus Postitas Doktor »

Ja see teema on ülepea täiesti aia taha läinud.... lukku.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist