Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Suletud
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Andreas.R »

Kas äkki keegi Valga meestest vahendaks meile toimunud kohtumist siseministriga? Kuuldavasti olla hr. direktor lubanud "pikale" graafikule üle minna. Viljandi mehed juba küsivad oma šampust. Seda ikka juhul kui 01.01.2009 kord muutub... :wink: Kahtlen endiselt! 8)
Abiteenistuja
Ivo
Postitusi: 143
Liitunud: 21:17, 07 02 2006
Asukoht: Lilleküla Keskkomando
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Ivo »

See sai ministriga juba mitu kuud tagasi kokku lepitud. Edaspidi pidid tema korraldused üle vabariigi maksma hakkama. Pakkus ka, et kui meile kella kaheksane vahetuse aeg ei sobi vüib ka muul kellaajal vahetus toimuda ja taas üle Vabariigi ühtselt.
Aga Viljandi meestele võib alati välja teha.
Ivo
Ivo
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Andreas.R »

Tere Ivo,
tore, et te ministriga aeg-ajalt saate mahti maha istuda (või ikka pigem vastupidi - minister teiega!) ja päästjate muresid arutada. Nägin ka mina selle koosoleku protokolli millele viitasid. Seepärst olengi skeptiline, et minister on oma valmisolekut ka varem demonstreerinud aga millegipärast on kõik ühte teatud kohta toppama jäänud... :? Nii ka nüüd. Nagu teame ilmutati samaaegselt päästjate protestist kirjutanud artikliga ka hr. M.K. "käsulauad" kus teatati, et midagi ei muutu...
Abiteenistuja
Ivo
Postitusi: 143
Liitunud: 21:17, 07 02 2006
Asukoht: Lilleküla Keskkomando
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Ivo »

Heh
Saab siis näha, kumb on kõvem mees :D
Ivo
valuts
Postitusi: 126
Liitunud: 09:43, 07 07 2007
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas valuts »

Seda tahavad kõik teada kelle sõna maksab =D>
Klamber
Postitusi: 66
Liitunud: 12:56, 15 09 2006
Asukoht: Lõunas....
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Klamber »

Lõunas tuleb pikk graafik!!!
Sõjaga ja rahuga Teile meeldib jahuda!!!
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas keeletu »

härra klamber-ära kire enne kukke. Aga ehk on saame need mehed kes soovivad pikka graafikut pinged maha. kevadel oli neid 221 + ükskõiksed. ja juhul kui mul ei ole võimalik suvel puhkust saada , siis saan ehk mõne päeva suvel ka puhata kui õnnestub paar vaba vahetust sinna sokutada--hundid söönd ja lambad terved !
saaks rutem teada kuis graafik tuleb , siis saab sättida pere tegemisi jne........
Rahulikku jõulu kollegidele !
Klamber
Postitusi: 66
Liitunud: 12:56, 15 09 2006
Asukoht: Lõunas....
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Klamber »

Ju kiretakse siis kui on põhjust!

Kõikides päästekeskustes rakendatakse alates 1. veebruarist 2009 ühtsete valvevahetuste graafikut, mis näeb ette kaks päevast töövahetust, kaks öist töövahetust ja neli puhkepäeva.
Sõjaga ja rahuga Teile meeldib jahuda!!!
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas keeletu »

TÄNUD
Tahaks regiooni juhtkonnale ka paar tänu sõna öelda, et lõpuks mõistus kuskilt pähe tuli.olen saanud selle pika graafiku ära katsuda ja nüüd puhkusele minna.eks närvilise sisekliima tõttu on nii mõndagi teravat öeldud ja kui keegi on tundnud end puudutatuna siis sorri-vabandan.
kui nüüd see kontori rahvas ka hakkaks veel oma transpordiga tööle sõitma kuskilt teisest maakonnast , siis saaksime kokkuhoiu suuna.aga lahing auto tehnika arvelt ei oleks küll vaja koonerdada ja nurgataga omaenese tarkusest remontida. tänapäeval ikka servised ju
Aga sellest ma ei ole aru saanud kas ma 24 tunnise vahetusega teostasin halvemini päästetöid kui nüüd 12 tunniga ?äkki on ikka nii, et inimene õpib kuni elab! selles ei ole endine 24tunnine vahetus ehk süüdi........
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Andreas.R »

No nii kolleegid Lõunast, kuidas ta siis meeldib? See uus kord? On aega olnud natuke harjuda? Mõne sõbra naine on kurtnud, et "vanamees tolgendab nüüd kõikse aeg kodus...!" Läbi huumoriprisma muidugi.

Kuulda on ka olnud, et hr.M.K.on deklareerinud, et lahingu küll võitsite aga sõja kaotate... ](*,) Tule taevas appi, hüüaks anzip! Kohaldatud olevat ka muid "keskaegseid" piinamisvõtteid: valvevahetused keelatud, väljaviskamine komandost pool tundi peale vahetuse lõppu...
Abiteenistuja
Margo Klaos
Postitusi: 75
Liitunud: 09:30, 20 04 2006
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Margo Klaos »

Äkki andreasr lõpetab oma alatu laimamise juba ära. Inimene, kes kogu aeg kuskilt selliseid asju "kuuleb", peaks Tallinnast Paldiski maanteelt läbi astuma või kodukohale lähemalt Jämejalast. Ära topi enam minu suhu asju, mida sa ise minu suust kuulnud ei ole. See käib enamuse sinu postituste sisu kohta, mida mina siit lugenud olen. Oma väljamõeldiste avaldamisel on lihtne viidata kellelegi, keda tegelikult olemas ei ole. Soovitan soojalt valetamine ja avalik laimamine lõpetada.
Isegi vabatahtliku seltsi moodustamise kirjale saadetud vastuse kommenteerimisel pöörad sa kõik pahupidi (vabatahtliku teema all). Proovisin küll lihtlausetga vastata. Kui oleksime saanud vastamisega veel paar nädalat venitada, siis oleks vastus ka lepingu sõlmimise osas olnud otseselt positiivsem, aga vastamise kohustus jäi aega, kui riigiasutused ühtegi lepingut ei tohtinud sõlmida.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Andreas.R »

Võib-olla mõni teist ei usu, aga: vabandan avalikult! Tegin mõned täpsustavad telefonikõned ja nendest selgus, et jutu lahingust ja sõjast lasi käibele veidi väiksemate tärnidega mees Tartumaalt. Lõunamaa päästeringkonnas aga levib teadmine mida ka mina vahendasin. Arvestades meile teadaolevat hr. direktori senist vastuseisu pikale graafikule tundus see ka ju igati põhjendatud olevat!? :roll: Selles osas aga jätkan kindlalt sama liini - oma allikaid ei kavatse ma jätkuvalt avalikustada... :^o
Abiteenistuja
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas kalifa »

Küsimustele vastas Postimees onlines siseminister hr. Pihl., millest tooksin väljavõtte.
Üks küsimus ka päästealalt, mis oli üsna lahjalt formuleeritud, tundus nagu provokatsioonina!
Kas on võimalik,et lähiajal saaksid päästjad tagasi 24 tunnisele vahetusele? Oleks oluliselt lihtsamad lisateenimise võimalused.
Päästeametis läbiviidud reform on olnud edukas, sest meie põhieesmärk on anda inimestele kvaliteetset päästeteenust. Samas on siin võimalikud erinevad variandid, näiteks väiksemates kohtades säilis 24-tunnine töögraafik. Inimestel, kes soovivad pühenduda päästetegevusele põhitöö kõrvalt, saavad seda teha vabatahtlikena.
mõtetes olen veel Teiega!
valuts
Postitusi: 126
Liitunud: 09:43, 07 07 2007
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas valuts »

Huvitav oleks teada kui paljudel on säilinud nii öelda lisateenimis võimalused ???? Arvestades iga nädalaga suurenevat töötute hulka :( kahtlen sügavalt selles, et 24 tundi tahetakse tagasi just teise töökoha pärast. Nüüd hakkab väga olulist rolli mängima raha kokkuhoid :!: :!: :!: Ja see küsimus olekski pidanud kõlama ka vastava nurga alt. Kas on võimalik,et lähiajal saaksid päästjad tagasi 24 tunnisele vahetusele? Sest arvestades hetke olukorda on see üks võimalusi kuidas saaaksid päästjad oma kulusid kokku hoida ja seda nimelt tööle ja koju sõidu pealt.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Andreas.R »

Kõik kes on pikemaid postitusi kirjutanud teavad, et mingil hetkel kirjutad tühja sest kirjutis lihtsalt kaob! :? Pakun, et selleks ajaühikuks on tund, kuigi kusagilt lugesin, et aktiivsus kaob kui ei toimetata lehel kahe tunni jooksul. Paraku hoogu sattudes vahel unustad salvestada... Sellega tahan öelda, et ei hakka uuesti teemat üles ehitama. Küsin vaid: kas teeme ka midagi, vä? Lähtuvalt sellest http://www.rescue.ee/5163:34636437_81963 mille siim089 meile peene irooniaga saadab ja nagu kinnitab janark: on reaalsus... Kas lõpetame oma naba põrnitsemise...?
Abiteenistuja
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist