Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Suletud
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Doktor »

Andreas.R kirjutas:Siin ta meil nüüd on: Väike Pigitilk meepotis, nagu vanarahvas oleks ütelnud. Karmilt paned:
VÄIKE PIGI kirjutas:Lõpetage ometi viljandi mehed see provotseerimine milleks lõhkuda seda süsteemi mis juba on töös ja millega on paljud mehed leppinud.Kui teile tõesti ei meeldi siis võta lahkumiseks valge paber ja kirjuta avaldus milles ära unusta ka kirjutamata oma töölt lahkumise põhjus.Egas siis ilma sinuta pritsumaja kokku kuku, jäävad need mehed kes on leppinud selle graafikuga.Nii, et kui tahad peaga vastu seina edasi joosta siis anna aga tuld, küll sa kunagi aru saad, et valus on (kui saad)ja lõpetad selle agiteerimise.Igal juhul toetan selle graafiku jätkamist, sest ära arva et ülemad rumalad on kui lähme pikale graafikule võib tekkida kohe segadus töö-ja puhkeaja seadusega.Nii et lõpetage see agitatsioon.On endal ka kasulikum. :roll:
Viskasin korraks pilgu peale sinu varasematele mõtteavaldustele ja veel aasta algusest leidsin sind tuliselt 12h vastu võitlemas!? 07.01.2008 rubriigis 12 versus 24 Tundub, et said oma töögraafiku kiirabis paika, sellest ka suur vastalisus üritusele panna Lõuna samamoodi tööl käima kui ülejäänud Eesti.
Kolleeg anttil kirjutas veel hiljuti, 18.10.2007: Ainult hädaldatakse, aga kui midagi konkreetset vaja teha on siis nii see jääbki. Lihtsam on ju lõputult halada kui enda eest natukenegi seista... Praegu just enda eest seista me üritamegi. Samas tundub mulle, et omamoodi seisame me ka ülejäänud kolme eest - kui järgmise aasta algul ka teised regioonid lühikesele üle viiakse - tuletate mu sõnu meelde. Me oleme lihtsalt katseklaasis praegu ja vaja on põhja pool vaid väikest tõrget, millele viidates ka teised allavett lastakse!
manivald kirjutas:Kui sulle ei meeldi lühike graafik, siis ehk peaksid naabermaakonda tööle minema, mitte olemasolevat süsteemi lõhkuma. Paljudele sobib ka lühike graafik väga hästi, miks tahad neile liiga teha? Otsi endale koht kus sulle meeldib, mitte ära sitta teiste meeste poolt sisseelatud süsteemi. Pika graafikuga on sul järjest 6 vaba päeva (mitte ööpäeva) ja vat kus sul on siis pauerit... :idea:
Hr. Manivald´il on kaane päris maha visand! Osundan Teie endi poolt 02.07.2007 kirjapandule: "Kurb on vaadata kuidas meie oma süsteemi siseselt üksteisele ära pannakse... Rohkem ühtset meelt ja sallivust..."
Kuigi kõik vastused ei ole veel käes, vaataksime Hr.´de Manivald ja Väike Pigi tungival pealekäimisel kui paljudele siis lühike graafik VÄGA HÄSTI sobib ja kellele liiga tehakse: hetkel on minu käes 221 mehe arvamused. Nendest 7´l on ükskõik millise graafikuga töötada (3 lisavad, et pooldavad 24h ja nendest üks on komando pealik (tubli mees, et allkirja pani!). 5 meest on need kellele liiga teen! Neile sobib lühike. Seega 209 soovib hetkeseisuga üleminekut "pikale" graafikule... Pole vist vaja jaan kaera kombel retooriliselt küsidagi: kellele siin liiga tehakse...!? :shock:

Rahulikku ööd 3 vahile!
Need tulemused võiks kunagi siia ka ülesse panna. Aitaks hea meelega kui on vaja tabeleid ja muud värki võrku riputada.
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

HR.Andreas. R!Aitäh et panid mulle lisanime kuid siiski pöördun sinu poole sellise asjaga, et kui sa tahad tõesti midagi saavutada siis oleks meeldiv kui sa saadaksid oma graafiku muutuste paberi ikka kõigisse komandodesse mitte ainult osadesse kust loodad saada poolehoidu.Kirjuta nüüd mitmesse komandosse sa seda paberit ei saatnud?Minu teada oli neid meie ringkonnas vähemalt kaks.Ja kui said tagasiside kas sa tead ka palju sul oli tegelikult mehi kokku kes oleks pidanud panema allkirja sellele paberile :?: Aga kui lugeda eelolevaid postitusi siis on seal kirjas et aastal 2008 ei muutu midagi (HR.Klaose postitus)aga kui tahate siis võidelge edasi meie oma meeskonnaga toetame lühikest varianti.
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas anttil »

Andreas see, mis hädaldamisse puutus oli seotud hoopis teise teemaga.

Tulge läände ja proovige see pikk graafik ära. See ei ole eriti lõbus. Eriti kui tulevad kulu ja metsad. Mõelge natukene laiemalt. Pakun välja, et lühem graafik mõjub teie tervisele kindlasti paremini kui pikk. Aga selleni läheb aega, seda ei saa käega katsuda ja omal nahal tunda saada.
Antti
tel. 58279009
Varg
Postitusi: 4
Liitunud: 22:56, 06 03 2007
Asukoht: lõunast
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Varg »

anttil kirjutas:Andreas see, mis hädaldamisse puutus oli seotud hoopis teise teemaga.

Tulge läände ja proovige see pikk graafik ära. See ei ole eriti lõbus. Eriti kui tulevad kulu ja metsad. Mõelge natukene laiemalt. Pakun välja, et lühem graafik mõjub teie tervisele kindlasti paremini kui pikk. Aga selleni läheb aega, seda ei saa käega katsuda ja omal nahal tunda saada.
mis sul meie tervisest,lase enda oma ülevaadata kui vastu ei pea ja kurat veitsa valesse teemasse läks :D
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas jaan kaera »

imelik inime , see varg, - on sul tervisekontroll tegemata vää...
igaks juhuks astu ikka ja alati ka paldiski maanteelt läbi - ma kasutan juba aastaid seda meetodit, et veenduda, kas mina või... keegi teine!!! siiamaani ei ole sisse võetud...
vaatan, et sul on potentsiaali sisse saada.
me lähme rukist lõikama...
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas jaan kaera »

natuke vaatasin siin - klaos on oma meeste seas kõva töö teinud - tõeline gladiaator!!!
anna minna - varsti maksavad mehed sulle peale, et saaks aga tööl käia, kasvõi ilma rahata ja ükskõik mis kella ajal - hommikust õhtuni ja õhtust hommikuni... , ilma söömata ja ilma joomata...!!! saaks ainult ... pritsida.
me lähme rukist lõikama...
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Andreas.R »

No mis ma oskan öelda!? Allkirja andmine oli/on vabatahtlik! Kedagi "moositud" ei ole. Kui keegi kõrvale jäi (puhkusel/haige) siis sinna ei saa ma midagi parata - meil käisid ka puhkusel olijad komandost läbi - suhtumise küsimus. Siiski tänan kõiki kes "kohtadel" asja läbi viisid. Üritan ka oma isikliku tel. arve kuidagi tasutud saada - iga asi tahab organiseerimist, et ilusti "jooksma" hakkaks. Aga nüüd ikkagi "jookseb"! Ja formulaarid saatsin kõigile keda teadsin 12h peal töötavat. Kui sulle (hr. Pigi) on teada mõni komando kuhu see leht ei jõudnud - anna palun teada. Eks lõppkokkuvõttes teeme ka sellise arvutuse, paljud meestest kõrvale jäid (nagu varem olen kirjutanud - praegu teadaolevalt vaid üks mees keeldus ükskõik kuhu alla kirjutamast. Lihtsalt ei taha ja kõik. Tema õigus ja austame ka seda). Vähemalt siin foorumis ei hakka ma ilmselt (eks pean targematega nõu) ära tooma poolt ja vastu olijaid komandode kaupa - jätame ikka mingi anonüümsuse. Tundub, et hr. Pigi on nii võimekas, et moodustab üksinda meeskonna - vähemalt senini ei ole küll sellisel hulgal vastuhääli ühestki komandost tulnud (Tartu poolt), et saaks meeskonna kokku! :lol:
anttil´e ja Manivald´ile vastaksin nii - nagu isegi väga hästi teate ei ole selline "gastroleerimine" nagu vanasti enam võimalik. Üldjuhul kuhugi mehi juurde ei võeta, pigem ikka üritatakse vähendada, isegi kui reaalselt neid ei jätku! Ja kui keegi ka lahkub, siis on kapp "lukus" ja riided laos! Viimasena meenub Elva/Puhja näide. Ehk mehed peavad mõtetult sõitma teise linna/komandosse kuigi oma kodukohas jäi koht tühjaks. Koht lihtsalt kadus koos mehe lahkumisega töölt. Mis puutub kulu ja metsa siis siin on ikka reformijatel mõtlemise koht, mitte meil - abiteenistujatel!

Nüüd aga kõik lugema uut, vastuvõetud säädust! 8)

Positiivset programmi täna ei ole! :cry:
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Andreas.R »

Loodetavasti kõikidel Valentinipäeva tervitused edasi antud! Minul jäid paraku saatmata, sest olin unustanud eelpool nimetatud tel. arve maksta :roll: ! Kasutan aga võimalust läbi foorumi kõiki kolleege sel päeval tervitada!

Niisiis sõbrad! käes on tibude lugemise aeg! Küsitluse vastused on ilusti minuni jõudnud ja siinkohal tänan veelkord kõiki kes võtsid vaevaks mind selle juures abistada - nagu olen lubanud võib mõnel järgneval kokkutulekul ligi astuda ja margi ning ümbriku raha õlles sisse nõuda! :lol: Esitada tuleb kehtiv isikut tõendav dokument!
Palusin avaldada arvamust selle kohta kas ja milline töögraafik oleks Lõuna päästjate meelest neile sobivaim. Küsitluslehed said 19 komandot, milledest vastused tagastasid 16 komandot! Kolmest mittetagastajast kaks teatasid, et sellised paberid rändavad neil pealiku lauasahtlisse ja ühe komando mehed kannavad ilmselt lihtsalt seelikuid. Sellele grupile tsiteeriksin NSVL Siseministeeriumi tuletõrje teenistusmäärustikku: Siseministeeriumi tuletõrje isikkooseis on kohustatud olema aus ja piiritult ustav sotsialistlikule kodumaale, Kommunistlikule Parteile ja Nõukogude valitsusele... jne. Seltsimehed - elame juba ammu teises riigis!

Vastati järgnevalt:

POOLDAN PIKKA : 264
EI POOLDA PIKKA: 12
MUL ÜKSKÕIK: 16

Koosseisude järgi oleks pidanud vastajaid olema 329, seega 41 meest jätsid vastamata (puhkusel, haiged või lihtsalt passiivsed). Selle-eest andis allkirja ka üks komandopealik ja 4 op. korrapidajat. Ekstra hr. M.K. tarvis oli küsitluslehele lisatud ka märge, et võimalusel töötaksime taas 24h vahetuses, sest Viljandis viibides väitis ta, et kuna olime juba siis kogunud allkirju Pihlile sooviga töötada pikas graafikus: "järelikult ei taha te 24h!". ](*,)

Nii, et siis selline on nende meeste arvamus ja seda kuuldavasti esindasid need kes käisid lühikesele graafikule alla kirjutamas \:D/

Nüüd kutsuksin küll hr. Margo Klaost meile veelkord seletama millised olid need põhiargumendid, mis surusid Lõunale peale lühikese vahetusgraafiku. Ühes eelmises kirjas esitasin ka teie siiamaani ilmutatud peamistele väidetele omapoolsed (kodanik "Männikese") vastuargumendid, mis ei olnud küll nii "minuti pealt" välja arvestatud aga mul ei ole ka suurt tiimi kes mind selles aitaks. Piisab ainuüksi ühest pilgust kummalegi graafikule, et oleks selge : "pikk graafik" võimaldab päästjatel pühendada rohkem aega perele ja see oli siseministri üks peamisi argumente kui hakati reformist rääkima. Vt. Päästeteenistuse infolehte nr. 1 JUULI 2007. Osundan:" ... Ka perega veedetud aega ei saa alatähtsustada. Kuid see, et päästja ei peaks oma vahetusest vabal ajal teisel töökohal lisa teenima ja saaks selle aja hoopis oma perega veeta, ongi uue skeemi peamine mõte!"

Loodan, et küsitluse tulemusi võtavad kommenteerida ka teised foorumis "surfajad". Ja ehk on kellelgi ka mõni eriti hea idee mida selle allkirjade pakiga edasi teha!? #-o

Positiivne programm, täna, sõbrapäeval: kallistage oma naist ja lapsi!
Abiteenistuja
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas kalju »

Andreas.R kirjutas:Positiivne programm, täna, sõbrapäeval: kallistage oma naist ja lapsi!
Eeeeee, miks? Täna ju SÕBRApäev.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Karilaid »

Vares istub kõrgel puu otsas ja suitsetab.
Tuleb jänes, küsib vareselt: "Mis teed?"
Vares vastu: "Suitsetan ja mitte sittagi ei tee."
Jänes vaatab, et ohhoo, see on ju väga lahe. Küsib vareselt suitsu, istub puu alla maha suitsetama. Veidi aja pärast jalutab mööda karu. Uurib
jäneselt: "Mida sa, pikk-kõrv, siin teed?" Jänes vastab - suitsetan ja mitte sittagi ei tee.
Karule hakkab idee meeldima, küsib jäneselt suitsu ja istub puu alla maha.
Istuvad rõõmsalt seal, suitsetavad ja mitte sittagi ei tee.
Mõne aja pärast tuleb jahimees, vaatab - hoo, puu all - karu ja jänes.
Paneb püssi palge ja laseb ühe pauguga mõlemad maha.

Vares vaatab seda ülevalt oksa pealt ning muigab omaette: "Selleks, et suitsetada ja mitte sittagi teha, tuleb kõrgel kohal istuda!"


Saage juba aru madalam klass, kuidas ülemused mõtlevad

8)
Karilaid
___________
Roger. Out...
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Andreas.R »

18.02.2008 edastasin privaatposti kaudu hr. M.K ´le palve võtta mingigi seisukoht küsitluse tulemuste osas. Nüüd kohe möödumas kuu, aga ei postkastis, rääkimata avalikust foorumiruumist ole märgata mingitki reageerimist. Et ei tuleks Lõuna juhtidele üllatusena - esmaspäeval kavatsen kõikidest küsitluslehtedest teha notariaalselt tõestatud koopiad ja postitada need kolmel aadreassil: M.K.´le, peadirektorile ja siseministrile... Ehk siis niimoodi jõuab õige ja adekvaatne tagasiside "Päästjate pääsemisest" ka otsustajateni...

Positiivne :P programm on täna selline: kellele ei sobi lühike valvegraafik - tuleb kaabut (kiivrit) kergitada! Kuna vastav teema (Tegelikult lahkunud töötajate arv...) on lukus, teatan siinkohal, et 29.02.2008 jäi minu viimaseks tööpäevaks Viljandi KK´s. Loodan, et varsti on 24h tagasi ja saan, avaldus näpu vahel, komandopealiku uksele koputada...
Abiteenistuja
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas kalifa »

Andreas.R kirjutas:
Positiivne :P programm on täna selline: kellele ei sobi lühike valvegraafik - tuleb kaabut (kiivrit) kergitada! Kuna vastav teema (Tegelikult lahkunud töötajate arv...) on lukus, teatan siinkohal, et 29.02.2008 jäi minu viimaseks tööpäevaks Viljandi KK´s. Loodan, et varsti on 24h tagasi ja saan, avaldus näpu vahel, komandopealiku uksele koputada...
Kahju muidugi, et jälle read hõrenevad, seda tegelikku lahkunute arvu ei teata meile ju keegi. Ega see pika vahetuse süsteem ole ka mingi päästevariant, paras robot oled siingi! Ja see, et juht "Mutrikesega" ei soovi suhelda, tuli välja ka ilusti uuringust, millest õppida pole ju midagi vaja!
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Andreas.R »

Küllap kõigil praeguseks kellaajaks munad koksitud!? 8-[ Sellest milliseks kujunes ühe "Mulgi uskumatu seiklus Tartu linnas..." ](*,) ja kõigest mis sellele veel järgnes ja järgneb loodan kirjutada lähiajal. Marko Klaos võttis isiklikult teie poolt antud allkirjad vastu ja pakkus mulle ka pooleks tunniks istet! Selle eest muidugi aitähh - oli ju pikk tee tuldud... Muus osas jäid meie seisukohad endiselt vastanduvateks...
Manused
Kiri Klaosele.JPG
Hetk enne sisenemist "lõvi koopasse"
(89.5 KiB) Allalaaditud 451 korda
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas Andreas.R »

Ministriga kohtutud. Kõik elus-terved! Kokkuvõtte üritan teha lähiajal! Kõiki huvitavale küsimusele: "Kas 24 tuleb tagasi, oli vastus - EI!". Lühikokkuvõte lühikese-pika vahetuse teemast (nii kuidas mina aru sain) oli, et kui selline ülekaalukas hulk mehi soovib valvegraafiku muutust, tuleb see ära teha. Ütles ka, et kui suudetakse, siis tema poolest kasvõi poole aasta pealt! :P Igaksjuhuks (et hr. direktor ei saaks mind luiskamises - nii ilus sõna - süüdistada) vaatan läbi videosalvestuse ja lisan siia täpse sõnastuse! Vähemalt hommikul oli hr. minister heatujuline ja tundus, et mõistis meie muresid =D> ja mõtles kaasa! Ometigi tuleb raudasid tules ja teemat üleval hoida, sest oli tajuda, et hr. direktor ei soovi niisama lihtsalt päästjate geimivõitu tunnistada!

Üle hulga aja taas positiivne programm!: Kel suusad, see suusatama!

P.s. Ehk annab mõni Viljandi kohtumisel osalenu ka sealse jutuajamise sisu mõne lausega edasi? Speyactilus? Aga palun ilusas, kaljut mittehäirivas Eesti keeles! Püüa vähemasti! :lol:
Abiteenistuja
speyactilus
Postitusi: 61
Liitunud: 12:11, 06 02 2006
Asukoht: Viljandi KK
Kontakt:

Re: Kuidas meeldib uus kord (12 h) ...

Postitus Postitas speyactilus »

Lühikokkuvõtteks jääb see sama, mis Andreas.R juba kirjutas, hr.ministri tuju polnud nagu Viljandisse jõudes (minu meelest) põrmugi muutunud. Mis aga puudutab ...
Margo Klaos kirjutas: Mis puutub AndreasR-i soovi osaleda Viljandis siseministriga kohtumisel, siis selle info kohtumise kohta sai ta just minult ning küsimusele, kas ta ka saaks seal osaleda, oli minu vastus selge - siseminister tuleb kohtuma Viljandimaaga ja Viljandimaa päästjatega. Sellele kohtumisele me kõrvalisi isikuid ei kutsu. Saan aru, et AndreasR paneks kuulutused üles ja annaks kõigile võimaluse osaleda. Pole varem sellist asja toimunud ega pea ka praegu toimuma.
... siis oli kohtumisel näha ka üks Tartu keskkomando rühmapealik (samuti endine Viljandlane), huvitav et hr.minister teda välja ei visanud ... :|
Eks ma pean kah väheke sõnu valima enne kui pikemalt midagi tuleb.

OT:
Andreas.R kirjutas:Aga palun ilusas, kaljut mittehäirivas Eesti keeles! Püüa vähemasti! :lol:
kaljut on meeldiv h@irida alustades v@ikesest nimet@hest ja l6petades t@pit@htede puudumisega ning ... igasugu punktide toksimisega...ja l6ppu kindlasti bla bla bla ...sest kalju ju ometi ei tea et mul polegi õ,ä,ö ja ü tähti ... #-o
Mina ei kuuluta ainumast tõde ...
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline