Päästeteenistuse kommunikatsiooniuuring

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästeteenistuse kommunikatsiooniuuring

Postitus Postitas kalifa »

Ma loodan, et Kert ehk kommenteerib seda vastamise värki. Kui Ta ei saa seda netist lugeda, siis mul see värvilisel paberkandjal, võin komandosse toimetada(80 lk.)
mõtetes olen veel Teiega!
kukekas
Postitusi: 41
Liitunud: 17:54, 05 02 2006
Kontakt:

Re: Päästeteenistuse kommunikatsiooniuuring

Postitus Postitas kukekas »

kalifa kirjutas:Igati tubli saavutus, kinnitust leidis see, mida oli juba pikka aega teada: juhtkond eksisteerib oma kabinettides ja on endaga rahul pidevalt kaugenedes päästjatest!
Ootaks Doktorilt ka esmast analüüsi!
Eile toimusTallinnas ajalooõpetajatele mingi NATO tehtav koolitus kus käis esinemas loenguga mingi asjamees Siseministeeriumist(nimi vist oli Tabor Lauri).Ta oli väitnud et see 12 tunnisele vahile ülemineku initsatiiv oli tulnud alt poolt ja ametiühingu palvel.Päästjad olla palunud seda reformi teha ja nüüd pidid kõik päästjad jube õnnelikud selle üle olema.Keegi ei pidavat enam teisel töökohal rabama sest palgatõus pidi nii metsik olema.
Kui vaheajal üks õpetaja tal nööbist kinni võttis ja küsimusi esitama hakkas,et mees mis sa vassid(selle õpetaja mees ka päästja) siis oli suu mulksti kinni kukkunud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästeteenistuse kommunikatsiooniuuring

Postitus Postitas kalifa »

Tegemist siis tulevikku kavandava inimesega:
Lauri Tabur ministeeriumi arendusjuht
mõtetes olen veel Teiega!
kert.
Postitusi: 121
Liitunud: 21:43, 15 05 2006
Asukoht: Põhjas...
Kontakt:

Re: Päästeteenistuse kommunikatsiooniuuring

Postitus Postitas kert. »

kalifa kirjutas:Ma loodan, et Kert ehk kommenteerib seda vastamise värki.
Ma ei mäleta, mitu varianti valida sai, aga kui vastusevariantide protsendid kokku liita, saame vastuseks 200, mis peaks tähendama, et sai valida 2 varianti. :wink:
Kui kellelegi tundub, et antud valikutest "vahetustega töö" peaks kuuluma kahe enim motiveeriva teguri hulka, siis minuarvates on tal aeg ametit vahetada. Aga tunnustus küsimuse/vastusevariantide kooostajale - tellija sai oma soovitud tulemuse. =D>

Mõned tähelepanekud:
Piirkondade lõikes motiveerib vahetustega töö enim Päästeameti töötajaid. :roll:
Enim peetakse küllaltki- või väga ebaprestiižikaks töötamist päästeteenistuses Päästeametis. :mrgreen:
Madalaimaks peavad elanikonna usaldust päästeteenistuse vastu Päästeameti töötajad. :mrgreen:
Pigem ei usalda päästeteenistust 13% Päästeameti töötajatest.

P.S Antud tähelepanekutega ei avalda ma oma arvamust Päästeameti vastu.
Sadagu või tõrva, kui kõlavad kellad, siis sõidame välja...
kala
Postitusi: 7
Liitunud: 08:51, 25 12 2006
Kontakt:

Re: Päästeteenistuse kommunikatsiooniuuring

Postitus Postitas kala »

Sellist uuringu sisust välja rebitud nn "matemaatilist" numbrit et vahetustega töö motiveerib ainult 3% töötajaid, ei maksa küll tõsiselt võtta. Seda laadi küsimustikud koostatakse ja hinnatakse palju laiemalt ning märksa keerulistematel alustel kui lihtne mata. Aga loomulikult saab seda väga eduliselt ka suunavalt teha :) Uuringuid peaks analüüsima ja tegema kokkuvõtteid siiski oma ala spetsialistid, kes üldjuhul omavad sotsioloogia alast haridust vms. Mina nägin siin esitatud kokkuvõttes kahel failil ilusaid ja etteaimatavaid numbreid, mitte aga analüüsivat kokkuvõtet uuringust :(
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästeteenistuse kommunikatsiooniuuring

Postitus Postitas kalifa »

Seda kokkuvõtet serveeriti vist konverentsil "komando 2007", kuhu pääses vaid juhtkonna valitud seltskond, kes vastu ei hakka vaidlema!
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist