Üks Reinuvaderi mõtisklus!

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
reinuvader
Postitusi: 77
Liitunud: 09:33, 23 03 2006
Asukoht: valgamaa
Kontakt:

Üks Reinuvaderi mõtisklus!

Postitus Postitas reinuvader »

Tere mehed!Pole ammu siin nö uues foorumis käinud ja siia miskit kirjutanud-ega lugenud siin toimuvast,kuid nüüd küsin Teilt kõigilt kes siin ja kes tõsiselt muretsevad kogu meie päästeteenistuse ja samas ka meid vajava ühiskonna kaitsest...ja selle kaitse kvaliteedist...NÕU,et kas ja kuidas edasi tegutseda!?
Nimelt olen mina nii tuletõrjujana kuid eelkõige kodanikuna astunud-või teinud mõned sammud e liigutused mis on tekitanud tõsise sumina nii meie ülemustes aga ka siseministeeriumis+õiguskantsleri juures!
Selgitan:kõik algas artiklist Postimehes 1.veeb "Turvaline elu Eestis?",kirjast Õiguskantslerile,kust suunati see edasi sise-min vastamiseks,see-järel hr:Klaos,e juures nö vaibal käimisest(muide meil oli igati viisakas ja pikk vestlus...millel küll mingit tulemust polnud,sest me kumbki jäime oma seisukohtade juurde)ja nüüd siis siseministri kantselei vastusest(hr:Märt Kraft,i...kantsler,isikus)mis tuli nii mulle kui õiguskantslerile.Kahjuks olen ma arvutis suht rumal e ei oska neid kirju siia ülesse sättida...ja kas ongi mõtet.
Aga sise-min vastus teeb mind kurvaks ja tekitab üha uusi küsimusi....samas,on surnud ring,sest minu e väikeste mutrite võimuses pole miskit muuta...samas kes kannatab?Aga kannatab rahvas(ka meie)kelle jaoks me üldse ellu oleme kutsutud.
Võtke siis teatavaks;et sise-min e riik tunnistab oma võimetust tagada võrdset kohalejõudmist ega võrdset kohtlemist kõigile inimestele.Ja teiseks,tsiteerin "Suitsusukeldumiseeskirja kohaselt ei saa tõepoolest 2 päästjaga suitsusukeldumist teostada,seda saab alustada vastava arvu päästjate kohale jõudmisel...."ja "hetkel on Eestis 50 suitsusukeldus võimekusega komandot ja tagatud olevat 15min sellise komando jõudmine u 70% elanikest".....Ok kõik õige,aga küsimus mida peab tegema ülejäänud 30% elanikest kellele põhiseaduse järgi peab olema tagatud võrdsetel alustel iga-külgne kaitse?Ja huvitav kas põleva maja ees,kus õues nutab ema ja kohalejõudnud 2 või 1 mehele teatab,et mul jäi mees-laps-jne sisse,et nüüd tulid päästjad ja kõik saab korda.....kas sellisel juhul näitan ma sellele emale seda sise-min kirja,et "tõepoolest ei saa sisse minna"?.....Sellisel hetkel ei taha mina olla see tuletõrjuja kes peab sellisel hetkel ütlema need sõnad.."me ei saa,ei tohi...me pole suutelised"
Kuidas või kas edasi...siit?
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Üks mõtisklus!

Postitus Postitas kalifa »

Oleme Sinust puudust tundnud!
Seda teemat siin arutatud ennegi aga nii kõrget vastust pole senini saanud, ehk leidub ikka seal valgamaal võimalus neid kirju ka siin eksponeerida, loeks hea meelega.
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Üks Reinuvaderi mõtisklus!

Postitus Postitas Andreas.R »

Privaatsõnumid Reinuvaderile ei lähe millegipärat läbi! Kas oled veel vabaduses? 8) Olen suutnud kuhugile kaotada Sinu tel. numbri aga tahaks kiiremas korras mõtteid vahetada mõtiskluse teemadel! Jätan siia oma tel. numbri: 56644880, millele palun Reinuvaderi tel. numbrit SMS´i kujul nendelt kes teavad kes on Reinuvaderi kasutajanime taga!
Abiteenistuja
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Üks Reinuvaderi mõtisklus!

Postitus Postitas Doktor »

Andreas.R kirjutas:Privaatsõnumid Reinuvaderile ei lähe millegipärat läbi! Kas oled veel vabaduses? 8) Olen suutnud kuhugile kaotada Sinu tel. numbri aga tahaks kiiremas korras mõtteid vahetada mõtiskluse teemadel! Jätan siia oma tel. numbri: 56644880, millele palun Reinuvaderi tel. numbrit SMS´i kujul nendelt kes teavad kes on Reinuvaderi kasutajanime taga!
Privaatsõnumid lähevad läbi küll jäädes pidama kataloogi "Outbox" . Eesti keels siis vahest väljuv post vmt. Seal seisab kiri nii kaua kui adressaat foorumisse sisse logib ja kirja avab.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Üks Reinuvaderi mõtisklus!

Postitus Postitas Andreas.R »

Nägin und, et Doktor riputas Reinuvaderi kirjavahetuse siia üles!? :P
Abiteenistuja
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Üks Reinuvaderi mõtisklus!

Postitus Postitas Doktor »

Andreas.R kirjutas:Nägin und, et Doktor riputas Reinuvaderi kirjavahetuse siia üles!? :P
Ei näinud, aga nagu selgus oli skanneerimine tehniliselt ebaõnnestunud. Võtsin maha ja võtan need uuesti masinasse. Siis panen ka uuesti ülesse. Natuke läheb aega, kuivõrd uuel nädalal ei lähe ma tööle.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Üks Reinuvaderi mõtisklus!

Postitus Postitas Doktor »

Aega läks, aga asja sai. Viibisin vahepeal nädalajagu õppustel ja ei saanud kuidagi skannerile ligi. Ja üldse on kannatanute evakuatsiooni harjutamise ajal väga raske arvutiga tegeleda. Järgnevalt saab siis lugeda, mida Reinuvader ette võttis ja mida talle vastati. Kahjuks ei ole siin tema algset kirja õiguskantslerile, millest, nagu ma aru sain, unustas Reinuvader endale koopia jätta. Samas oskate sisu ehk isegi oletada ja usun, et Reinuvader tuleb ja kommeteerib ka mida ta kirja pani. Seniks aga head lugemist.

Paberilehed lähevad suuremaks kui neil hiire noolega klõpsata ja teise klõpsuga lähevad väikseks tagasi.
Manused
reinuv_oiugsk_v.jpg
(181.08 KiB) Allalaaditud 263 korda
reinuv_sisemin_v_1.jpg
(225.15 KiB) Allalaaditud 264 korda
reinuv_sisem_v_2.jpg
(77.99 KiB) Allalaaditud 262 korda
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist