Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
mrali
Postitusi: 254
Liitunud: 16:59, 20 03 2008
Asukoht: Tallinn-Läänemaa
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas mrali »

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... 1&no=0&s=1

Isikliku arvamuse kohaselt kõige hullem valik - eriti oma esinemisstiili ja loosungite tõttu.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas Andreas.R »

Ma ei ole veel päästetööst loobunud kuid seda tuleb ilmselt nüüd varsti teha... Ennustan, et kaks orjatöö tundi on varsti tagasi! Tahab keegi kihla vedada ehk?
Abiteenistuja
tulepoiss
Postitusi: 21
Liitunud: 20:29, 11 03 2006
Asukoht: järvamaa
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas tulepoiss »

Tere kõigile kes siin käivad,nagu Andreas kirjutas võimalik et kaks tundi tagasi tulevad,hmm.
Tegelikult sõltuks see ka suuresti meist endist kui peaks miskit taolist olema kuulda et tahetakse tagasi seda panna.
Ja minu nägemust mööda peaksime me ise seisma selle eest et selliseid asju ei juhtuks,pealetigi veel nagu me teame kes uudistega,pean silmas vanemaid uudiseid,kursis oleme siis kui meilt võeti need kaks lisa tundi jälle maha ütles toonane siseministri asemik,oli vist hr. Pomerants et jah päästjad töötasid ebaseaduslikult ja mis siis!!
Siit ma eeldangi oli tegelikkuses meie endi süü ka osalt selles et me lasime endaga nii teha,kuigi meil on keelatud streikida,siis vaatame tõele näkku,kui meil oleks ühtsust päästjate näol üle eesti,oleks saanud ja võinud niiöelda streikida sellegi poolest juba siis,sest mis see riik siis oleks teinud,lasknud lahti kõik,päästetöötajad komandodest,vaevalt.
Aga no see minu väike isiklik arvamus vaid,ei muud,aga kellel on vastuväiteid või poolehoiu mõtteid,miks mitte neid siin jagada või suhtluse eesmärgil olemas ka töömeil margus.hussar@rescue.ee

Parimat kõigile kes tunnevad end puudutatutena.
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas anttil »

Vaadates viimaseid arenguid tundub et Andreasel saab õigus olema.


Igaljuhul on tulemas väga huvitavad ajad.
Antti
tel. 58279009
tulepoiss
Postitusi: 21
Liitunud: 20:29, 11 03 2006
Asukoht: järvamaa
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas tulepoiss »

Täiesti võimalik et Andreasel võib õigus olla,kui me ise ka tahame olla hästi kuulekad nagu eelmine kordki kui kaks lisa tundi meile juurde kenasti pandi! :oops:
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas kalifa »

Uut pealikku vist enam lumehange otsa aitama ei pea, see tähendab, et saab raskem olema oma õiguste eest võidelda, samas on Kunol ka kohe jünger selja taga, kes hakkab kõiki utoopilisi ettevõtmisi läbi suruma ja samas on vana AÜ eestvedajad samast Lilleküla pundist, kust tulevad ka uued ülemad- tasub kindlalt asuda oma õiguste eest võitlusse! :oops:
Saame arenguid näha, komandode külmalt sulgemine on alles algus, üks suund on elujõulistele vabatahtlikele lepingu üle andmine, las vastutavad ise, riiklikuks jäävad vaid suurtes linnades olevad. Kui kiirabi saab paralleelselt toimida, võidakse seda ka päästes plaanida.
Mind jääb huvitama küsimus, kelle initsiatiivil Kuno asetäitjaks tiriti, kellele Ta oskas keelt kõrva ajada, sest muud põhjust ma ei näe. Ärme unustame telgitagust niiditõmbajat, kes Toompeal asju vajalikus suunas ajab.
Vaataks huviga edasisi arenguid, kuid asjade paremaks minekut küll ei looda, peate rohkem kokku hoidma, kahjuks on paljud eestvedajad juba rahulikuma tegevuse leidnud. :oops:
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas Doktor »

kalifa kirjutas:Uut pealikku vist enam lumehange otsa aitama ei pea, see tähendab, et saab raskem olema oma õiguste eest võidelda, samas on Kunol ka kohe jünger selja taga, kes hakkab kõiki utoopilisi ettevõtmisi läbi suruma ja samas on vana AÜ eestvedajad samast Lilleküla pundist, kust tulevad ka uued ülemad- tasub kindlalt asuda oma õiguste eest võitlusse! :oops:
Saame arenguid näha, komandode külmalt sulgemine on alles algus, üks suund on elujõulistele vabatahtlikele lepingu üle andmine, las vastutavad ise, riiklikuks jäävad vaid suurtes linnades olevad. Kui kiirabi saab paralleelselt toimida, võidakse seda ka päästes plaanida.
Mind jääb huvitama küsimus, kelle initsiatiivil Kuno asetäitjaks tiriti, kellele Ta oskas keelt kõrva ajada, sest muud põhjust ma ei näe. Ärme unustame telgitagust niiditõmbajat, kes Toompeal asju vajalikus suunas ajab.
Vaataks huviga edasisi arenguid, kuid asjade paremaks minekut küll ei looda, peate rohkem kokku hoidma, kahjuks on paljud eestvedajad juba rahulikuma tegevuse leidnud. :oops:
Ma ei tea, kas tõesti plaanitakse kiirabisüsteemi kopeerimist, aga tuletõrje- ja päästeteenistusse selline süsteem ei sobi. Päästeteenistus on paraku palju keerulisems süsteem kui kiirabi.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas kalifa »

Kuidagi ootamatult, ilma lõpetava märkuseta, pandi Timpu teema lukku, aga eks nii mõnigi lugeja sai auru välja lasta, mis eelmiste aastatega kogunenud! :cry:
Mul saab siis varsti aasta piiritaga, kaugenemine süsteemist on igati tuntav ja eks need mõttedki liigu teistes suundades, samas jään ma siia foorumisse aktiivseks külaliseks, kui mingi mure, võib ju privaatsõnumiga märku anda.
Perepäevad siis meie poolt on lõplikult lõpetatud, maksis see niigi tervise-töökoha ja ega riikliku bürokraatiaga ole võimalik omast vabast tahtest võidelda, võtke siis asi ise edasi ajada, ühte aga sooviks küll, PEREPÄEVAD on perede eelistusega kogunemine, suvepäevad ja muud on mida iganes! :razz:
Ma väga loodan, et selle foorumi sulgemisest teavitatakse pikalt ette, et oleks võimalik ajaloo kokkuvõtte jaoks materjale kopeerida, nii mõndagi on pildis-lindis olemas, ehk kunagi saab ka vormistatud, kui päris igav hakkab.
Ilusat Teile siis ja ma loodan, et nüüd sattusin õigesse teemasse kirjutama! :razz:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas kalifa »

Ei tahaks küll ära sõnada, aga see kurb hukkunud päästja aastapäev http://www.parnupostimees.ee/1201136/pa ... d-kolleegi tuletas jälle meelde üht päästetöö põhitõde, päästetöid tehes on esmane ülessanne tagada enda ja teiste kaaspäästjate turvalisus! Siin on kindlasti meeskonna vanemal viimase otsuse vastutus ja siin paraku ei piisa spetsialisti koolituse tunnistusest, määravaks saavad ka aastatepikkused kogemused ja ohu hindamise intuitsioon.
Palju aga ei puudunud, et eilne ATV meeste päästeoperatsioon oleks võinud lõppeda järgmise traagikana Pärnakatele. :shock: Kes saadab 6 km kaugusele merejääle pinnaltpääste varustusega päästjad http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=65967136 ja kaotab selle vale valikuga alajahtumise tingimustes olulist aega, mis paraku ühele kannatanule saigi saatuslikuks! :oops:
Ehk soovib mõni Pärnu päästja või Häirekeskuse töötaja seda selgitada, mul on igal juhul piinlik! :oops:
mõtetes olen veel Teiega!
kalev timpa
Postitusi: 6
Liitunud: 20:17, 02 04 2013
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas kalev timpa »

Kalifaale jõudu edaspidiseks. Perepäevad peavad jääma.
Traagilised toonid ei
ole õigustatud. Raha on planeeritud ja oleks ainul tegijaid,
Näpp vette,tõmba välja ,auk järel kindlasti .
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas Sarka »

Tulevad,tulevad
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas kalifa »

Sooviks ka teada, millal siis need päevad tulevad! :shock:
Saatusel on ikka iroonilised kokkusattumised, Saaremaa ühes paigas toimub vabariikliku hindamiskomisjoni ees metsapõlengu demonstratsióon-esitlus, sest näidati vaid viimaste hangete varustust ja punakuubede järgi võis oletada jõuluvanade kevadist kokkutulekut http://www.postimees.ee/1215686/galerii ... stutamist/ ,
Saaremaa teises otsas aga põleb ajalooline rehielamu maatasa!
Minul aga selline küsimus; kui palju oli tagatud Lääne regiooni komandode elupäästevõimekus nende õppuste ajal, kas tehnika kohaleviimise ja püstituse ajal oli välja kutsutud mehed vabast vahetusest või oli kokkulepe kõige vägevamaga, et sellel ajal midagi selles Eesti otsas ei juhtu.
mõtetes olen veel Teiega!
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas Sarka »

Oh teid soomlasi küll :lol: .
Mitteametlikult ei hakka siin "kirema", aga ametlik eelteade tuleb 2-3 nädala pärast.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas kalifa »

Sarka kirjutas:Oh teid soomlasi küll :lol: .
Mitteametlikult ei hakka siin "kirema", aga ametlik eelteade tuleb 2-3 nädala pärast.
Tänud, et võtsid vaevaks vastata, jään siis huviga ootama! :shock:
mõtetes olen veel Teiega!
raigo
Postitusi: 169
Liitunud: 12:49, 03 09 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Re: Päästetööst loobunute üldised arvamused/ettepanekud

Postitus Postitas raigo »

kalifa kirjutas:Sooviks ka teada, millal siis need päevad tulevad! :shock:
Saatusel on ikka iroonilised kokkusattumised, Saaremaa ühes paigas toimub vabariikliku hindamiskomisjoni ees metsapõlengu demonstratsióon-esitlus, sest näidati vaid viimaste hangete varustust ja punakuubede järgi võis oletada jõuluvanade kevadist kokkutulekut http://www.postimees.ee/1215686/galerii ... stutamist/ ,
Saaremaa teises otsas aga põleb ajalooline rehielamu maatasa!
Minul aga selline küsimus; kui palju oli tagatud Lääne regiooni komandode elupäästevõimekus nende õppuste ajal, kas tehnika kohaleviimise ja püstituse ajal oli välja kutsutud mehed vabast vahetusest või oli kokkulepe kõige vägevamaga, et sellel ajal midagi selles Eesti otsas ei juhtu.
Rapla tehnika oli vaba vahi meestega saarel. Metsakustutuse õppus,kus pumbajaama tööle ei panda... :oops: Loodan,et kuuldused on valed.
112
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist