J. Pihl Viljandi KK- s

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

J. Pihl Viljandi KK- s

Postitus Postitas Andreas.R »

... siseminister J.Pihl kohtub 25.03.2008 kl. 15:00 päästjatega Viljandi KK´s! Info on küll esialgne ja ilmselt võib muutuda kellaaeg! Veebruaris jäi samasugune väljakuulutatud kohtumine ära, kas siis päästjate sõjaka meeleolu või ministri tiheda töögraafiku pärast, ei ole teada! Praegu puudub informatsioon, kas minister veel mõnda komandot väisab, seega oleks huvilistel mõistlik asja uurida ja kohale tulla (tean, et nii mõnedki kaugemal teenivad mehed plaanivad seda teha). Siin oleks teil kõigil hea võimalus ministrile oma muredest rääkida ja näidata ka milline "kahe näoga Jaanus" on Lõuna direktor! Ei karda siinkohal välja öelda, et see mees sööb oma sõnu isukamalt kui USA patrullpolitseinik sõõrikuid... =D> Kuna minul on ülalmainitud kohtumisel osalemine (üleüldse komando territooriumil viibimine) eelmainitud härra poolt rangelt ära keelatud tuleb teil, kes sinna kohale lähevad, leida ministiga ühine keel - ainult see võib viia Lõuna ühte ritta teistega ja lõpuks ehk kogu süsteemi tagasi 24h peale. [-o< Karta pole mõtet - minna saab ainult paremaks! 8)

Peale selle uudisnupu ülesriputamise oli antud postitusel veel üks eesmärk: kas siis selle teema all või kui adminnid peavad mõistlikuks luua hoopis uus alamkataloog "KUUM UUDIS!" kujuneks koht, kuhu saaks üles riputada meie elu puudutavaid uudiseid, otsuseid ja ka "kõlakaid" (mis pahatihti tõeks osutuvad!) mis muidu vaid teadjate endi teada jäävad ja nii meie elu kuidagi paremaks ei tee! Siia mahuksid kõik uudised mis muude teemadega ei haaku ja millepärast alati uut teemat avada ei ole ehk mõistlik!?
Abiteenistuja
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: KUUM UUDIS!: "Kas teate, et...

Postitus Postitas kalifa »

Eks neid "....saunas räägivad" jutte ole ennegi üles pandud, kel huvi, võib süsteemi pidi edasi uurida.
Omast tähelepanekust tean, et õiget ja ausat lahkunut lastakse ikka tuppa juttu rääkima ja sealt kuuleb rohkemgi, kui juhtkonna kõrvu puutub. See keelamise värk seal lõunas ju tuttav Põltsamaa kohtumiselt!
mõtetes olen veel Teiega!
hjarg
Postitusi: 65
Liitunud: 10:08, 16 10 2006
Asukoht: LEPK
Kontakt:

Re: KUUM UUDIS!: "Kas teate, et...

Postitus Postitas hjarg »

Kuna vastav teema (Tegelikult lahkunud töötajate arv...) on lukus, teatan siinkohal, et 29.02.2008 jäi minu viimaseks tööpäevaks Viljandi KK´s. Loodan, et varsti on 24h tagasi ja saan, avaldus näpu vahel, komandopealiku uksele koputada...
Kuu aega ei tööta siin enam. Pihl tuleb kohtuma päästjatega, mitte eks-päästjatega, eks? Missa ronid siis sinna? Muideks, see on Janus, mitte Jaanus.
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: KUUM UUDIS!: "Kas teate, et...

Postitus Postitas kalju »

Tule maa peale tagasi! Mees töötab päästjana edasi. Lihtsalt teises kohas. Ja tänud laadija laenamise eest! ;)
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: KUUM UUDIS!: "Kas teate, et...

Postitus Postitas Andreas.R »

Tore on teada, et Klaose ketikoerad hakkavad ka talveunest ärkama. Vabandan hjarg´i ees pika vokaali pärast - mõni asi jääb ka ülelugemisel kahe silma vahele ja tihti näpp pikemalt mõnele klahvile pidama. Samas on antud nimest kasutusel kolmaski variant (Ianos), seega - võta kinni mis õige!? :wink: Enim levinud siiski Janus. Olenemata õigekirjast, jään oma väite juurde, et tegemist on kahepalgelise inimesega. Kahjuks ei oska ma tõmmata tsitaate teistest teemadest (hjarg ehk saadab minu e-posti vihje, kuidas!) seega osundan siinkohal Sinu poolt 28.01.08 kirjapandut: "...meie direktoril on muudki teha kui vimma pidada!". Kindlasti on! Aga vimma peab ta ka - seega osutusid minu kunagised kartused/arvamused tõeks! :^o Tundub, et Päästeteenistuse ja ka Päästeameti tasandil maksab nn. "telefoni õigus". [-X See ei jäta süsteemist just parimat kuvandit!

kalifa võiks mõne sõnaga värskendada kõikide mälu seoses Põltsus juhtunuga.

P.s. kaljul õigus. Väikese Pigi, Manivaldi ja Klaose meelehärmiks töötan praegu veel päästjana edasi! :P
Abiteenistuja
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: KUUM UUDIS!: "Kas teate, et...

Postitus Postitas kalifa »

Tuletame siis Põltsamaa sündmusi meelde:
http://www.ligimesele-kaitseks.pri.ee/p ... f=13&t=347
Ja üldse võiks vahepeal meie foorumi lehitsemisega aega sisustada, siin nagu viimaste aastate kroonika meie poolt kokku pandud!
mõtetes olen veel Teiega!
speyactilus
Postitusi: 61
Liitunud: 12:11, 06 02 2006
Asukoht: Viljandi KK
Kontakt:

Re: KUUM UUDIS!: "Kas teate, et...

Postitus Postitas speyactilus »

Andreas.R kirjutas:... Kuna minul on ülalmainitud kohtumisel osalemine (üleüldse komando territooriumil viibimine) eelmainitud härra poolt rangelt ära keelatud ...
Huvitav mis moodi see võimalik on ... ??? Kui tahad tule minuga majja, oled minu külaline naabermaakonna komandost ja huvitud, kuidas meil siin Viljandis kah elu käib :mrgreen: Äkki tuled just juhuslikult siis, kui härra siseministergi 8)
Mina ei kuuluta ainumast tõde ...
hjarg
Postitusi: 65
Liitunud: 10:08, 16 10 2006
Asukoht: LEPK
Kontakt:

Re: KUUM UUDIS!: "Kas teate, et...

Postitus Postitas hjarg »

Janus ja Ianus vahe tuleb tegelikult sellest, et Rooma-aegsel ladina tähestikul ei olnud j ja u tähti. Samamoodi õiglus kirjutatakse klassikalisel moel ivs, mitte jus. Sellega saime ühele poole, eks?

Aga miks sa arvad, et ma ketikoer olen? Ja kas ketikoerad ikka hauguvad foorumites, nad on ju ketis? Sm. Klaose lõukoer oleks parem väljend- nii tulevikus kasutamise mõttes. :D

Muideks, ma kirjutan siia vahelduse mõttes midagi kasulikku ehk siis ühe foorumi kasutamise õpetuse. Leia üles tekst, mida tsiteerida tahad. Kopipeisti see oma postitusse. Trüki teksti ette [ QUOTE ] (ilma tühikuteta) ja lõppu [ / QUOTE ]. (ka ilma tühikuteta). Sama loogikaga saad teksi muuta rasvaseks [ b ] ja kursiivi [ i] jms.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: KUUM UUDIS!: "Kas teate, et...

Postitus Postitas Andreas.R »

Tänud õpetuse eest, "lõukoer"! :P Katsun kasutusele võtta! Ja nüüd ootan Sinu küsimusi ministrile... :shock:
Abiteenistuja
Margo Klaos
Postitusi: 75
Liitunud: 09:30, 20 04 2006
Kontakt:

Re: KUUM UUDIS!: "Kas teate, et...

Postitus Postitas Margo Klaos »

Huvitav küll, mis osas ma enda sõnu olen söönud??? Minu sõnum on küll selge olnud, töö korraldamine on tööandja ülesanne. On asju, mida ei korraldata hääletamiste kaudu. Tean hulgaliselt neid inimesi, kes käiksid praeguse 8-tunnise tööpäeva asemel tööl 10-tunniste tööpäevadega ning saaks samuti 1 täiendava vaba päeva juurde. Nende arvu selgitamiseks ei plaani ma samuti küsitlust korraldada. Me töötame riigiasutuses, mida paljud kahjuks vahest ära tahavad unustada.
Mis puutub pikka ja lühikest graafikut, siis olen palunud pika toetajatel esitada argumente, miks pikk graafik on sobivam kui lühike. Tänaseks olen saanud ühe tõsiseltvõetava arvamuse - tööpäevade vaheline puhkeaeg on lühike, et perega midagi pikemat ette võtta.
Kogu nende graafikute teema arutelu ajal toimus hulgaliselt muutusi, millest olulisim oli viimasel hetkel sõlmitud kollektiivleping Vabariigi Valitsuse ja ROTAL vahel. Selles lepingus anti jäme ots AÜ kätte ning iga päästekeskus pidi AÜ peausaldusisikutega läbirääkimised korraldama, et leppida 2008. a kokku töögraafik. Lõunas sellised kohtumised laiemas ringis toimusid ja kirjalik kokkulepe saavutati. Peale 6-kuulist summeeritud tööajaarvestuse perioodi tehakse esmane analüüs töögraafikute sobivuse kohta.

Mis puutub AndreasR-i soovi osaleda Viljandis siseministriga kohtumisel, siis selle info kohtumise kohta sai ta just minult ning küsimusele, kas ta ka saaks seal osaleda, oli minu vastus selge - siseminister tuleb kohtuma Viljandimaaga ja Viljandimaa päästjatega. Sellele kohtumisele me kõrvalisi isikuid ei kutsu. Saan aru, et AndreasR paneks kuulutused üles ja annaks kõigile võimaluse osaleda. Pole varem sellist asja toimunud ega pea ka praegu toimuma.

Mina näen kahe ...ga inimesena just AndreasR-i. Omavahelistes vestlustes on toimunud üks jutt, kuid arvuti taha jõudes käivitub tüüpiline harju keskmine delfikas ning tavaline jutuajamine on keeratud negatiivseks. Olen töögraafikute teemal rääkinud alati avatud kaartidega ja kinnitan jätkuvalt, et pean lühikest töögraafikut päästeteenistuse töökorralduse seisukohalt ning juriidilise korrektsuse vaatenurgast toimivaks.

Margo Klaos
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: KUUM UUDIS!: "Kas teate, et...

Postitus Postitas Doktor »

Margo Klaos kirjutas:Huvitav küll, mis osas ma enda sõnu olen söönud??? Minu sõnum on küll selge olnud, töö korraldamine on tööandja ülesanne. On asju, mida ei korraldata hääletamiste kaudu. Tean hulgaliselt neid inimesi, kes käiksid praeguse 8-tunnise tööpäeva asemel tööl 10-tunniste tööpäevadega ning saaks samuti 1 täiendava vaba päeva juurde. Nende arvu selgitamiseks ei plaani ma samuti küsitlust korraldada. Me töötame riigiasutuses, mida paljud kahjuks vahest ära tahavad unustada.
Mis puutub pikka ja lühikest graafikut, siis olen palunud pika toetajatel esitada argumente, miks pikk graafik on sobivam kui lühike. Tänaseks olen saanud ühe tõsiseltvõetava arvamuse - tööpäevade vaheline puhkeaeg on lühike, et perega midagi pikemat ette võtta.
Kogu nende graafikute teema arutelu ajal toimus hulgaliselt muutusi, millest olulisim oli viimasel hetkel sõlmitud kollektiivleping Vabariigi Valitsuse ja ROTAL vahel. Selles lepingus anti jäme ots AÜ kätte ning iga päästekeskus pidi AÜ peausaldusisikutega läbirääkimised korraldama, et leppida 2008. a kokku töögraafik. Lõunas sellised kohtumised laiemas ringis toimusid ja kirjalik kokkulepe saavutati. Peale 6-kuulist summeeritud tööajaarvestuse perioodi tehakse esmane analüüs töögraafikute sobivuse kohta.

Mis puutub AndreasR-i soovi osaleda Viljandis siseministriga kohtumisel, siis selle info kohtumise kohta sai ta just minult ning küsimusele, kas ta ka saaks seal osaleda, oli minu vastus selge - siseminister tuleb kohtuma Viljandimaaga ja Viljandimaa päästjatega. Sellele kohtumisele me kõrvalisi isikuid ei kutsu. Saan aru, et AndreasR paneks kuulutused üles ja annaks kõigile võimaluse osaleda. Pole varem sellist asja toimunud ega pea ka praegu toimuma.

Mina näen kahe ...ga inimesena just AndreasR-i. Omavahelistes vestlustes on toimunud üks jutt, kuid arvuti taha jõudes käivitub tüüpiline harju keskmine delfikas ning tavaline jutuajamine on keeratud negatiivseks. Olen töögraafikute teemal rääkinud alati avatud kaartidega ja kinnitan jätkuvalt, et pean lühikest töögraafikut päästeteenistuse töökorralduse seisukohalt ning juriidilise korrektsuse vaatenurgast toimivaks.

Margo Klaos
Ärge nüüd väga pahandage :). Kaksipidine jutt tuli Teil kohtus väga hästi välja. Olgem üksteise nõrkuste suhtes tolerantsed.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Margo Klaos
Postitusi: 75
Liitunud: 09:30, 20 04 2006
Kontakt:

Re: KUUM UUDIS!: "Kas teate, et...

Postitus Postitas Margo Klaos »

Äkki soovid kohtu osas esitatud väidet täpsustada. Siin foorumis hakkavad asjad oma elu elama ja sellised juhulaused tekitavad segadust.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: KUUM UUDIS!: "Kas teate, et...

Postitus Postitas Doktor »

Margo Klaos kirjutas:Äkki soovid kohtu osas esitatud väidet täpsustada. Siin foorumis hakkavad asjad oma elu elama ja sellised juhulaused tekitavad segadust.
:D Ma tahtsin lihtsalt öelda, et eks kõike saa vaadata ühesta ja teisest otsas ja vahel vaatavad inimesed korraga mõlemast otsast. Ja veel seda ka, et inimese seisukoht sõltub tema istekohast. Seega ärge panege Andreasele pahaks, et ta ennast võib- olla pisu teisit väljendab kui teie kabinetis. Nagu öeldud seisukoht sõltub istekohast, ükskõik kus sa siis istud kohtus või kabinetis. Tervitustega lumetorimisest Võrust. :wink:
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist