Küsimused Siseministrile...

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Küsimused Siseministrile...

Postitus Postitas Andreas.R »

Ilmselt ei juhtu just tihti, et ministrihärra komandodes käib, seega tuleks seda max. ära kasutada! Kuna aega on vähe 25.03.08 siis ei osanud muud välja mõelda :idea: kui, et kõik päästjad, kellel oleks ministrilt midagi asjalikku küsida saadaksid oma küsimused kas minu privaatposti või meilile: areinberg ätt hot punkt ee. Kuna minu pääs koosolekule on takistatud püüan saabuvad küsimused sinna kirjalikult organiseerida ja ehk küsib keegi need ka ära või siis saame vastused meilile, mis on ka hea variant sest siis jääb jälg järgi ja pärast ei saa minister "klaost panna", et pole ütelnud/lubanud vms.
Abiteenistuja
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Küsimused Siseministrile...

Postitus Postitas Doktor »

Küsida võiks seda miks ta arvab, et päästetöötaja "hind" tööturul on madalam kui politseiniku oma ajal kui sisseastumiskatsed politseinikele on leebemad kui päästjatele. Üldiselt on päästjate kui ka politseinike sisseastumiskatsed nii v- maarjasse kui SKA- sse samad. Kuid päästjatelt nõutakse mõlemal pool ujumisoskust.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Küsimused Siseministrile...

Postitus Postitas Andreas.R »

Minister käis. Oli heas tujus. Vastas ka küsimustele. Ülevaade neist lähiajal.
Abiteenistuja
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Küsimused Siseministrile...

Postitus Postitas Andreas.R »

Head koleegid! Jälle põhjus vana rubriik ellu äratada! :wink: Ja teil kõigil (eriti just lõuna ametivendadel) aeg arvuti klavituurilt tolm ära puhuda! Siseminister on reedel s.o. 05.12.2008 Kuku raadios kella 11-12 ajakirjanike pinnida. Meil kõigil on võimalus talle oma küsimused esitada a ´la kuidas saab temale alluva ministeeriumi haldusalas südamerahus töötada kõrgastme juht, kes jätkuvalt eirab ministri enda poolt korduvalt viidatud vajadust arvestada lihtsate töömeeste nõudmisi ja lähtuda läbiviidud reformi ühest põhieesmärgist - ühtne ja üheselt mõistetav töökorraldus... Küsimusi saab esitada: www.kuku.ee; minister ätt kuku.ee; 6307001.
Abiteenistuja
laur
Postitusi: 2
Liitunud: 09:57, 01 04 2008
Kontakt:

Re: Küsimused Siseministrile...

Postitus Postitas laur »

Valga meestel on võimalik siseministrilt ka otse, ilma raadio vahenduseta küsimusi küsida ja trehvata järgmisel teisipäeval. Nimelt on siseminister Valgamaal visiidil. Muuhulgas päästeteemad arutlusel 10.40 – 11.20 Valgamaa päästeosakonnas, Jaama pst 16
Tervitustega,
Jarno Laur
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Küsimused Siseministrile...

Postitus Postitas kalifa »

Tere.
Kuulake siis ministri vastuvõttu ja saate teada, mida lühikese graafiku kohta on lubatud!
http://podcast.kuku.ee/saated/ministri-vastuvott/
mõtetes olen veel Teiega!
valuts
Postitusi: 126
Liitunud: 09:43, 07 07 2007
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Küsimused Siseministrile...

Postitus Postitas valuts »

Kuulasin mittu korda ja lasin ka teisele meestel kuulata ning jääme lootma, et Hr Pihl peab oma lubadust.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Küsimused Siseministrile...

Postitus Postitas Andreas.R »

valuts kirjutas:Kuulasin mittu korda ja lasin ka teisele meestel kuulata ning jääme lootma, et Hr Pihl peab oma lubadust.
Kahjuks jäi mul omal otsesaade kuulmata (kuulan kordust pühapäeval kell 18:00) ja ei tea missuguses sõnastuses minister teemat ja küsimust kommenteeris, seega võin tunduda veidi paranoiline aga kahtlen sügavalt "pika" graafiku teostumises "Lõunas"! Viljandi meestega sai isegi šampus "vahele" pandud. On ju minister ka korduvalt varem rõhutanud vajadust tegutseda ühtse graafiku alusel... :^o Muidugi võiks hr. M.K. aidata kaasa sellele, et ma kihlveo kaotaks...
Lõuna meeste suur lootus on nüüd pandud Valga meeste õlule, kes peavad leidma südikust küsida ministrilt veelkord samu küsimusi ja kuna ka hr. direktor viibib ilmselt samal koosolekul, siis ka tema vastuseid ministri seisukohtadele! Ja rauda tuleb taguda ja "painutada" kuni ta kuum on ja töötlemisele allub - ehk siis kuni on käes selged vastused ja ei ole pärast jälle juttu, et: " mina põle üteld!"
Abiteenistuja
sosku
Postitusi: 334
Liitunud: 20:42, 21 12 2006
Asukoht: Tln.
Kontakt:

Re: Küsimused Siseministrile...

Postitus Postitas sosku »

Andreas.R kirjutas: Kahjuks jäi mul omal otsesaade kuulmata (kuulan kordust pühapäeval kell 18:00) ja ei tea missuguses sõnastuses minister teemat ja küsimust kommenteeris
Aga asa klõpsa eelpool postitatud Kuku lingile ja saad kohe teada. Kui kogu saadet kuulata ei taha, siis küsimust-vastust saab kuulda, kerides edasi "-6.30" enne saate lõppu.
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Küsimused Siseministrile...

Postitus Postitas Andreas.R »

Tänud Sosku´le väärt nõuande eest aga mul on kasutada selline interneti lahendus mis toimib mobiilsena küll kõikjal aga lõivu tuleb maksta andmeedastuse kiirusel ja nii oli kordust kõige lihtsam kuulata... Selgus, et küsimus millele vastati oli seesama mille olin ise postitanud! :shock: Loodn, et ülejäänud kolleegid ei olnud passiivsed aga lihtsalt saate maht ei lubanud rohkemat!? Eks jälgime mis ministri sõna maksab...
Abiteenistuja
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist