Imavere eksperiment

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas Sarka »

Kala hakkab ikka peast mädanema,st. POLIITIKUD.Kui keegi härra Mõis koondas politseist päris mitu kohta ära,siis tagajärjed andsid tunda alles mitme aasta pärast.Nii ka nüüd pannakse komandosid kinni ,koondatakse mehi,alakomplekteeritus jne.Tulemust on näha tunda (lihtrahva seas) alles 2-4 aasta pärast.Ja ma ütlen veelkord ,et enne ei juhtu midagi,kui pole toimunud midagi väga-väga katastroofilist(Kalev SPA on kökimöki,selle kõrval "mida vaja on"),või mõne kõrge ikka väga kõrge ametniku maja/vara/lähedane pole kannatada saanud.Näide:Enne Tartu mnt.remondist(Tallinnas) ainult räägiti,bla bla bla,aga kui mingi ministri kansler lõhkus OMA auto telje (vist) ära,pandi mnt.kohe remondi eelsesse remonti.Sama PA.kunagi räägiti,et on vaja tõstepatju,jälle bla bla bla;kukkus Marja pood kokku.Kuu pärast olid mustamäel olemas padjad (60t,40t ja 20 t,ca 60000-70000 maksid).Nii ka nüüd,kui pole POLIITILISELT otsust vastu võetud ei toimu ka midagi.Nagu ütles hr.Mati Kaal kunagi,et saad ühele Tallinna linnavalitsusele peaaegu selgeks tehtud,et kui palju ja milleks raha vaja ja peaaegu sa juba saad selleks raha,kui võim vahetub ja alusta otsast peale.Nii ka meil.
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas jaan kaera »

tere.

küsimus Janark`ile.

MIS ASI "see" SIIS SINU ARVATES ON!!!???
üks Jaagup ütles, et juunikuus on midagi maas - on see seesama vää...!?
me lähme rukist lõikama...
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas jaan kaera »

uuesti.

ja ära jahu, ole hea, kui midagi täpsemat tead, räägi. poolikuid lauseid ei ole selle ameti meestele vaja. kui rääkida ei saa või ei julge või ei tohi, siis nii ütlegi...
me lähme rukist lõikama...
ruudolf06
Postitusi: 145
Liitunud: 19:08, 05 02 2006
Asukoht: TÕRVANDI
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas ruudolf06 »

pole see midagi uut ,et antakse vabatahtlikele üle.seda rääkisid juba siis siseministeeriumi esindajad koos meie Raua tn. meestega kui arutati 12 tunnile üleminekut(eelmine aasta).seal öeldi ilusti välja,et need komandod,mis jäid 24 tunnile proovitakse valdadele üle anda-teisisõnu siis vabatahtlikele.tookord ei öeldud ainult,et kuna see toimub.ja kõikidel neil kohtumistel jäi kõlama ,et põhisuund on ikkagi vabatahtlikud.
e.torro lihtne pritsumees aastast 1995
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas jaan kaera »

ruudolf06-le
Sa tead, et ma norin, aga mul on VÄGA HEA MEEL, et Sul on omad RAUATÄNAVAMEHED... , paljudel NEED puuduvad ja enamus ei tunnegi NEIST puudust...

Tõrvandi on mulle alati sümpaatne kant olnud, ma teitest palju kordi sisseastumata mööda astund, vabandan, aga ei ole sisseastuja... , võib-olla nüüd kunagi...
me lähme rukist lõikama...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas kalifa »

Leidsin siin ühe üsna põhjaliku ministri määruse, mis ka hetkel kehtiv ja aluseks päästekeskuste tegevusele.
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12959178
Väljavõte määrusest:
§ 1. Reguleerimisala

Käesolevat määrust kohaldatakse päästetööde riikliku kohustuse täitmiseks riigi päästeasutuste päästekomandode ja korrapidamisgruppide paiknemise määratlemisel.

Huvitav, kas need komandod peavad ka igal aja hetkel tegutsema "riikliku päästeteenuse"osutamiseks või piisab hoone olemasolust selles asukohas!
Eks varsti ole siis uut määrust oodata.
Viimati muutis kalifa, 22:40, 02 07 2008, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas janark »

jaan kaera kirjutas:uuesti.

ja ära jahu, ole hea, kui midagi täpsemat tead, räägi. poolikuid lauseid ei ole selle ameti meestele vaja. kui rääkida ei saa või ei julge või ei tohi, siis nii ütlegi...
Öeldakse ikka, et anna näljasele õng mitte kala... Võrdle siis 2006 aasta komandosid tänapäevaga ja saad vastuse. Just nimelt ei ole tegemist pretsedendiga, sest seda on tehtud ka varem ja sellest on ka aru saadud, kuid Imavere puhul pandi suurema kella külge, mis samas on ka mõistetav.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas kalifa »

Regioonid tehti selleks, et juhtimist parandada, reform ja palgatõus sellega seoses,et teenust parandada ja töötajaid motiveerida ning juurde leida.
Tegelikult läheb olukord hullemaks, mida näeb ju igaüks, kellel juurdepääs serverisse. Kui juba 3 astme komandod ei suuda normaalset väjasõiduvalmidust tagada, siis kommentaarid liigsed.
mõtetes olen veel Teiega!
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas Sarka »

Veel kord võtmesõna on POLIITIKUD,pooled neist tuleks seina äärde panna ,ülejäänutest pooled vallandada,siis võib olla hakkavad nad tööle.S.t. ei otsi teste kapis luukeresid ,ega loobi kaikaid kodaratesse.
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas jaan kaera »

miskipärast ei läinud eelmine komm läbi!?
15 aastat hoidsin õnge pihus, mitte ei nõudnud PRAETUD kala - nälga jäin...
ajalukku sukeldumine ei ole enam minu jaoks - ma ise ajalugu.
arusaamisest niipalju, et neid tegemisi ei ole arusaamiseks kellelegi serveertudki.
imavere pani suurema kella külge... saunanaine, ja edu talle edaspidisex...

P.S. mul nüüd uus sõber.
me lähme rukist lõikama...
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas jaan kaera »

tere Janark.

nüüd on Sul imeline võimalus selgitada, mis toimub!? kui Imaveres toimuv ei olnud PREDSEDENT, siis kuidas nimetada nüüd seda 34komandolikvideerimiseplaani - ÕLLESUMMERILT KODUMINEK - või kudagi paremini. ole hea, Sul see võimalus nüüd olemas.
ilus oli sministri pöördumist lugeda - pojad, olge valmis!
ja järgmisel päeval ilmunud, peaaegu, et otsus - 500 meest sisejulgeolekust MINEMA LÜÜA!
selgita MULLE,RUMALALE, teised on võib-olla asja tuumale pihta saanud, mina, eemalseisja, olen natukene kimbatuses...!?

kaunist ja rahulikku, kuid tööotsimist täis suve kõigile!
me lähme rukist lõikama...
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas jaan kaera »

nonii - ongi vist kõik endised kommijad tööotsinguile tõtanud - millest muidu selline vaikus...!?
me lähme rukist lõikama...
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas janark »

jaan kaera kirjutas:tere Janark.

nüüd on Sul imeline võimalus selgitada, mis toimub!? kui Imaveres toimuv ei olnud PREDSEDENT, siis kuidas nimetada nüüd seda 34komandolikvideerimiseplaani - ÕLLESUMMERILT KODUMINEK - või kudagi paremini. ole hea, Sul see võimalus nüüd olemas.
ilus oli sministri pöördumist lugeda - pojad, olge valmis!
ja järgmisel päeval ilmunud, peaaegu, et otsus - 500 meest sisejulgeolekust MINEMA LÜÜA!
selgita MULLE,RUMALALE, teised on võib-olla asja tuumale pihta saanud, mina, eemalseisja, olen natukene kimbatuses...!?

kaunist ja rahulikku, kuid tööotsimist täis suve kõigile!
Tere ka Teile jaan kaera !

02.07.2008 Päästeameti peadirektori käskkirja nr 144 järgi on Lääne-Eesti Päästekeskuses 0 koossesiuga komandod Imavere, Kõmsi, Koonga, Kaiu ja Piiri komandod. See mida mina tahtsin öelda, oli see, et Imavere ei olnud esimene komando, kus kohad ära anti.

Sellele mis praegu toimub, ei ole mina õige inimene vastama. Kindlasti ei ole 34 komando likvideerimine samastatav Imaverega, sest kui need 34 komandot peakski suletama, siis kaotatakse ka need töökohad ja tuleb mehed koondada. Imavere ja teiste eelpoolnimetatud komandode puhul oli tegemist kohtade ümbertõstmisega.
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas jaan kaera »

???
me lähme rukist lõikama...
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Re: IMAVERE EXPERIMENT

Postitus Postitas Karilaid »

Karilaid
___________
Roger. Out...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist