Töötõendid

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Töötõendid

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Küsimus selline kas töötõendeid antakse ainult meeskonnavanematele või saavad selle ka juhtivpäästjad, vanempäästjad ja päästjad?
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Re: TÖÖTÕENDID

Postitus Postitas anttil »

Meil siin jagatakse neid alates meeskonnavanemast. Sama kehtib ka koolituse kohta. Olgu siis see päästja nii tark ja haritud kui ta ka ei ole, siiski tundub, et koolituse juurde pole tal asja.
Antti
tel. 58279009
saarebeebi
Postitusi: 15
Liitunud: 11:31, 24 04 2006
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: TÖÖTÕENDID

Postitus Postitas saarebeebi »

Minul isiklikult pole küll töötõendi vastu midagi.Millepoolest siis päästjad sitemad on.Viigipüksid ju isegi anti.
kurat,me jääme hiljaks
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: TÖÖTÕENDID

Postitus Postitas Sarka »

Mis te teete sellega?Kunagi oli hea, õllesummeril sai tasuta wc-s käidud,aga nüüd..näitad politseile?
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: TÖÖTÕENDID

Postitus Postitas janark »

Ametitõend antakse vaid ametnikele ja seda selleks, et saaksid tõendada, et nad on isikud, kellel on teatud õigused. Päästjatel aga selliseid õiguseid pole kuna nad pole ametnikud.
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: TÖÖTÕENDID

Postitus Postitas Sarka »

Seda ma mõtlesingi,et mida on päästjal töötõendiga teha.Uksele näidata,enne kui see maha lüüa.
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: TÖÖTÕENDID

Postitus Postitas keeletu »

ega ei saagi aru milleks on mulle vaja töötõendit??sääl pääl küll märgitakse, et mis ametikohal.Aga kas see oleks siis politsile nätamiseks, kui kiiruse ületamisega vahele jään-Vväike Pigi ? (kui sellega lehvitad, siis saad ehk maksimum laksu, mis ka õigustatud minu arust) See ehk seoses avaliku teenistusega seotud.Muud eesmärki ei oska pakkuda. See nagu sama , et sulle antakse neid valgeid triik särke al-a 4 tk. ja oot a kui presidendi vastuvõtule kutsutakse....jäämegi ootama.
iluisat õhtut
ruudolf06
Postitusi: 145
Liitunud: 19:08, 05 02 2006
Asukoht: TÕRVANDI
Kontakt:

Re: TÖÖTÕENDID

Postitus Postitas ruudolf06 »

tere siis ka.siin juttu töötõendist ja tuli meelde selline asi. saatis siis meie lõuna direktor meili alla,et Tamrex teeb pritsumeestele kustutusvahendite ostul alet.kaasa ka pandud Tamrexi meil-mille lõpus ilusti öeldud,et alet tehakse töötõendi ettenäitamise alusel.nii et tava pritsumees pühi alest suu puhtaks,või võta nagu lasteaias käest kinni ja lähed koos meeskonnavanemaga poodi.see selleks aga asi kiskus ju lausa jamaks kui ajalehes kirjutati ,et liba pritsumehed paigaldavad kalli raha eest suitsuandureid.selle peale arvas Alo Tammesalu,et küsige töötõendit paigaldajatelt-meie meestel need olemas.kuna meile keevitati pritsumeestele see ülesanne kaela,poln meil neile midagi näidata.hea oli ,et inimesed lihtsalt uskusid.et eks ta tegelt ikka vajalik asi on.
e.torro lihtne pritsumees aastast 1995
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: TÖÖTÕENDID

Postitus Postitas Sarka »

Kui ma nüüd väga ei valeta on PEPK-is ,kõigil,kes soovi avaldasid töötõendid olemas.
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: TÖÖTÕENDID

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Olen siin kirjutamas näinud ka meie LÕEPK direktorit kuigi viimasel ajal enam mitte kuid kui ta loeb seda teadet siis küsimus selline kas meile päästjatele ei anta siis töötõendeid??
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: TÖÖTÕENDID

Postitus Postitas Andreas.R »

Kas Mister Pigi äkki seletaks, milleks talle nii hirmsasti veel ühte plastiku tükki rahakoti vahele vaja on. Töö- ja ametikoht ei saa ju meelest niigi ära minna - üks pritsimaja vahet käimine ju kogu aeg seal Lõunas! =D> Või aitab lihtsalt kuidagi egot upitada? Samas ka selle teema puhul näeme milline "ühtsus" süsteemis valitseb: ühed ütlevad, et kõik saavad, teised, et alates meeskonnavanemast! Minu mõistus tõrgub vastu võtmast kuidas saab ühes poti servas paksemat suppi keeta... Mis aga puutub härra direktori taaspöördumist foorumi kasutajaks siis vb nii hambutu teemaga see ka juhtub - tõsisematest teemadest on ta targu eemale hoidnud. Ja õige kah - nii kui nina topid - hullemaks vaid läheb! 8)
Abiteenistuja
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: TÖÖTÕENDID

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Kuule mees nimega Andreas mulle kohe pakub huvi mis sa tahad saavutada???? Kui midagi kirjutan oled sina kohe esimene kes kukub kritiseerima kui sulle tundub et siin kirjutatav on sulle vastuvõetamatu siis ära käi siin foorumis.Siin on ka sama meelt minuga Tõrvandi mees, et sadetakse meile meile kust saame osta soodsamaid asju aga ainult töötõendi esitamisel, kas sa oled siis käinud kogu aega oma mv.käsikäes asju ostmas.Ja kui juba suuremaks lobisemiseks läks siis räägi, miks sa oled endine Viljandi kk.mis juhtus et oled nüüd abiteenistuja?
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: TÖÖTÕENDID

Postitus Postitas Andreas.R »

Ei saa jällegi mina Pigist aru - kord saadab mind foorumist minema siis jällegi tahab pikemalt lobiseda?, veidi labiilse mulje jätab. Ah, et asju tahaks osta? Mina rääkisin küll põhimõttest, et kuidas saavad ühes süsteemis kehtida erinevad reeglid. "Asjadest" ehk siis ilmselt esmastest tulekustutus vahenditest ja anduritest on jutt? Pakutakse neid ka "Läänes" soodushinnaga ja ilma mingi tõendita.
Minu personaalküsimus: erinevalt VÄIKE PIGIST esinen enda, ema poolt sünnijärgselt antud nime all ja olen seega üheselt tuvastatav. Avaldan omi mõtteid ja ei karda oma seisukohti avalikult välja ütelda. Miks endine Viljandi KK? Kui sa mõttega siinseid kirjutisi (millele ka ise usin vastaja oled) loed peaksid ise aru saama. Kui aga su mälu sama kaua andmeid säilitab kui haugil siis värskenduseks niipalju, et pidasin tervislikumaks (nii vaimselt kui füüsiliselt) peale "lühikese" graafiku äraproovimist vahetada see "pika" vastu. Tervislikud jm. parameetrid paranesid märgatavalt ja on hetkel kõige paremas korras. =D> Lõpetuseks: kui sa korralikult enda Päästeteenistuses töötamisega seotud dokumente loed siis oled ka sina kõige suurema tõenäosusega just abiteenistuja! :^o
Abiteenistuja
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist