www.EstRescue.Eu - PäästePortaal * PäästeGalerii

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: galerii.komando.eu - päästegalerii

Postitus Postitas kalifa »

Adminnid teevad ikka oma tööd, ärge võtke suvalisi arvamusi viimase tõe pähe!
mõtetes olen veel Teiega!
kert.
Postitusi: 121
Liitunud: 21:43, 15 05 2006
Asukoht: Põhjas...
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas kert. »

Tubli töö :!:

P.S Autori õigusi kajastava lause võiks sinna nähtavale kohale panna küll.
Sadagu või tõrva, kui kõlavad kellad, siis sõidame välja...
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas janark »

Uskumatu et nii lühikese ajaga on nii palju pilte kokku aetud - vinge !

Aga praegu puudub koht kuhu SKA ja Päästekooli tehnika jms pilte lisada - võiks teha !?
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas Doktor »

Natuke autoriõigustest.

Praegune
Lehel oleva materjali kasutamine on lubatud vaid autori kirjalikul nõusolekul ja kooskõlas autoriõiguse seadusega..
Lõpus on näpukana kaks punkti.
ei käi kuidagi kokku interneti põhimise ideega informatsiooni vabast levimisest. Ma võin Teile öelda, et sellest nõudest ei pea keegi kinni. Usun, et piisab kui piltide kasutamisel nõutakse autorile viitamist. Vaadake eeskujuks raadiojaama Vaba Euroopa klauslit. Kerige lehe alumisse serva. Suurt fantaasiat omamata kujutame olukorda, kus keegi õppejõud (näiteks MV) soovib (NB õppeotstarbel) galeriist oma loengusse pildi lisada. Ta peab selleks mitte ainult luba küsima, vaid saama ka kirjaliku :!: vastuse. Viimast ajal kui e dokumentide levik kogub hoogu. Kirjalik tähendab siiani ikka käsikirjalist (olgu või arvutis vormistatud) dokumenti. Meelde tuleb PirateBay kohtuasi. Kohtuasjast lähemalt Larko peeglis http://peegel.wordpress.com/ Kaasaja tehnoloogiliste võimaluste juures on sääraste piirangute seadmine mõtetu. Respekti autoriõiguste vastu saab kasvatada kui need nõuded on mõistlikud ja reaalse eluga kooskõlas. Praegu tikub nii minema, et kui üks tubli koolijüts enda referaadile sealt galeriist pildi tõmbab on ka tema kurjategija. Me vist võime kõik nõustuda, et suuremat rahalist kaotust pildi endale kompeerimine kellegile ei tähenda. Pilt jääb ikka alles.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas Siim »

Ühest teisest valdkonnast tuleb meelde üks suurem pitlide jätkuv vargus, kus ühe ala huviliste pilte kasutati näiteks kuupiletite ja reklaamide põhjaks. See siiski on sulaselge vargus, kui veel tagasisideks ja märkuse tegemise eest saad vastuseks sõimu täis vigast eest keelt...

Aga see selleks, see pole praegune teemakohane.

Ma panin selle sinna ühe foorumikasutaja ettepanekul lihtsalt selle sinna, samas kui valmib galeriile õpetuse lehekülg.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas Doktor »

siim089 kirjutas:Ühest teisest valdkonnast tuleb meelde üks suurem pitlide jätkuv vargus, kus ühe ala huviliste pilte kasutati näiteks kuupiletite ja reklaamide põhjaks. See siiski on sulaselge vargus, kui veel tagasisideks ja märkuse tegemise eest saad vastuseks sõimu täis vigast eest keelt...

Aga see selleks, see pole praegune teemakohane.

Ma panin selle sinna ühe foorumikasutaja ettepanekul lihtsalt selle sinna, samas kui valmib galeriile õpetuse lehekülg.
Matslus on paraku ühiskonnaga kaasas käiv nähtus, millest üle ega ümber ei saa. Soovitaks ikka kui võimalik see karm keeld sealt maha võtta, sest vaadake me jõuame mingis mõttes absurdi.

Kuivõrd ma loon praegu sisu internetti ja olen oma postituse autor, siis idee poolest peaks järgneva tegevuse jaoks saama kasutajalt loa. Ma lingin siia ühe pildi. St ma kasutan seda enda poolt loodu juures ja kasutan tema loomingut.

Pilt

Ma kujutan ette kuidas Siim tuleb ja ütleb, et Doktor [-X Aga ega ma tea, äkki tulebki.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas kalifa »

Asjalik arutlus, nii selgubki tõde!
Paneks omad mõtted ka välja, sest seoses perepäevadega see vist ei teostu.
Ma näeksin ilusa algatusena vabariiki hõlmava pildikogu koostamist, kus oleks komando taustal vahtkondade pildid, nagu http://www.lillekula.ee on üleval, kas siis iga vahtkond ise autoga vms.
Ma lootsin perepäevade raames sellise fotonäituse koostada koos ise kujundatud vimplitega, kuid kahjuks leige eelregistreerimine tõmbab nii mõnelegi plaanile juba kriipse peale!
mõtetes olen veel Teiega!
Innar
Postitusi: 131
Liitunud: 15:15, 19 01 2006
Asukoht: Tallinn - Emmaste
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas Innar »

kalifa kirjutas:Asjalik arutlus, nii selgubki tõde!
Paneks omad mõtted ka välja, sest seoses perepäevadega see vist ei teostu.
Ma näeksin ilusa algatusena vabariiki hõlmava pildikogu koostamist, kus oleks komando taustal vahtkondade pildid, nagu http://www.lillekula.ee on üleval, kas siis iga vahtkond ise autoga vms.
Ma lootsin perepäevade raames sellise fotonäituse koostada koos ise kujundatud vimplitega, kuid kahjuks leige eelregistreerimine tõmbab nii mõnelegi plaanile juba kriipse peale!
Vahtkondade tarbeks võime ju alati teha albumid, näiteks igale keskusele oma. ;) Siiani pole keegi vahtkondade pilte lisanud ja otsest vajadust pole olnud nende loomiseks.
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas Siim »

Kalifa idee on otseloomululikult teostatav. Nii, et mehed klõpsima ja laadima!
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas Siim »

Doktorile niipalju, et kõik sõltub väljendusest, kui kasutada seda foorumis või kuskil mitte-ärilistel eesmärkidel siis pole sellest hullu, aga kui keegi X teeb end näiteks selle pildi autoriks kuskil avalikuses, vot siis on juba [-X , samas on ju võimalik konkreetsetele piltidele galerii lisada vesimärk (vt. http://galerii.ytra.eu, põhimõtteliselt samalaadne siis näiteks)
manivald
Postitusi: 48
Liitunud: 09:55, 06 04 2007
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas manivald »

Vahtkondade mõte on hea mõte, aga ainult mõte, sest enamus komandodes pole enam vahtkondi...
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas kalifa »

Ehk saate peale suurpuhastust kuidagi ka need mehed vahtide vahel jagatud.
Põhjus- 90 juubeliaasta hetkes ja pildis.
Ilus oleks galeriid vaadata- võtad regiooni-avanevad komandode nimedega pildid-klõpsates avaneb vapi või sümboli ja väikse selgituse või lööklausega leht-edasi ajajaotus:vahtkonnad-tehnika.
mõtetes olen veel Teiega!
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas Siim »

Järgmisel nädalal loodetavasti on näha ka edasiminekut EstRescue.EU PäästePortaali arendustegevusel, seniks aga kannatust ;)
ERN
Postitusi: 16
Liitunud: 23:45, 11 05 2009
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas ERN »

Kas keegi oskab aidata mind äkki???, üritasin uploadida pilti ülesse, aga ei lisata, samal ajal lisanduvad teiste kasutajate omad, olen mitu korda proovinud juba, ning ei oska mujalt abi paluda :oops:
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: galerii.estrescue.eu - päästegalerii

Postitus Postitas Siim »

ERN kirjutas:Kas keegi oskab aidata mind äkki???, üritasin uploadida pilti ülesse, aga ei lisata, samal ajal lisanduvad teiste kasutajate omad, olen mitu korda proovinud juba, ning ei oska mujalt abi paluda :oops:
Kuna pildid läbivad enne avalikuks tegemist veel ülevaatuse, siis tõesti koheselt ma ei lisanud seda, vaid panin täna tehtud pildid Kilingi-Nõmme ja Pärnu-Jaagupi komandost ennem ülesse ja siis panin ka Sinu pildi :)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist