Päästetöötajate perepäevad 2009

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Päästetöötajate perepäevad 2009

Postitus Postitas kalifa »

Mul on hea meel Teile teatada.

Lugupeetud kaastöötajad.

Meil on hea meel Teile teatada, et olles ühendanud oma jõud Kose komando ja
Paunküla puhkekeskusega ning saades arvukatelt kohtumistelt moraalset tuge,
oleme võtnud vedada
PÄÄSTETÖÖTAJATE PEREPÄEVADE
korraldamise,
mille peavad osalejad kahjuks ISE oma napist pere sissetulekust rahastama.

Sooviksime näha kõiki pääste valdkonna töötajaid koos peredega Paunküla
uuenenud puhkekeskuses ( http://www.paunkula.ee ).

Püüame kiiresti saata töökohtadesse välja kutsed ja registreerimislehed, et saada
teada osalejate arvu suvepäevadel, millest oleneb ka täiskasvanud osalejate maks.

Parimat soovides!
Korraldustoimkond.
Viimati muutis kalifa, 23:42, 13 04 2009, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas kalifa »

Täna sai siis saadetud viimased kutsed komandodele ja abikomandodele, ka endistele, kust kontakti leidus.
Püüdke siis jälgida, et need kutsed ka stendidele jõuaksid ja nimekirjad sinna kõrvale.
Arvestades rasket rahalist seisu, püüame leida paindlikud lahendused, millest teavitame järgmisel nädalal.
Teise poolaasta graafikud veel tegemata, eks katsuge seal siis vahetustega vangerdada.
mõtetes olen veel Teiega!
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas janark »

Kui tegemist on kõigi päästetöötajate perepäevadega, siis võiks see info meili teel ka kõrgemale ja kaugemale jõuda kui komandod.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas kalifa »

Tegin siis kuulutuste leviku osas väikse päringu ja avastasin, et vabariigi komandodest 22-s pole sellest üritusest midagi kuuldud- kahjuks ma ei saa tulla igasse komandosse neid üles riputama, kõikidele komando pealikele on meili postkasti need saadetud, täna öösel lisandus veel infoleht ja nüüd jään ma Teie aktiivsust ootama, et peale 10. aprilli võiks teha osavõtta soovijate arvu teatavaks.
Mis puutub juhtkonda, siis ka neile on kutsed edastatud, kuid organiseerima peame siiski Meie.
mõtetes olen veel Teiega!
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas janark »

Lae see fail kuskile üles, et oleks võimalik kõigil seda edasi levitada. Ma usun, et üritusele on oodatud ka demineerimiskeskuse ja häirekeskuse inimesed?
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas kalifa »

Olen teavitanud kõiki komandosid, abikomandosid, häirekeskuseid, pommigruppe, op. osakondi nimeliste kutsetega, üldkutsed said päästekeskused. Püüdke saada oma pealikud infot edastama. On muidugi juhuseid, kus pealik on puhkusel, õppimas. Sellisel juhul saatke uus kontaktaadress mulle privaatsõnumiga. Registreeruda saavad siiski vaid nimekirjad, mis on saadetud üksustesse.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas kalifa »

Aktiivsed arengud viivad elu edasi.
Viimati muutis kalifa, 00:40, 12 04 2009, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas kalifa »

Teeksin siin väikse kokkuvõtte.
Püüdsin teha kõik, et see perepäevade värk käima lükata, kirjad üksustele, foorumi info jne.-
paraku on päästeteenistuse tase selline, et ilma kõrgemate ülemuste sunnita siin eriti midagi ei toimi!
Millest Te unistate, kas aega oli liiga vähe või on masendus matnud kõik soovid!
Tänase 11. aprilli seisuga ei ole saanud tagasi piisaval hulgal eelregistreerimise nimekirjasid- jätame siis need perepäevad ära!
Viimati muutis kalifa, 00:52, 13 04 2009, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas kalifa »

Värske info registreerumisest on foorumis, kellel vaja- see leiab!
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas kalifa »

Päästetöötajate perepäevade toimumisel on praegu otsustav hetk, käib eelregistreerimise nimekirjade ootamine.
Kurb muidugi, kui terved komandod on nii masenduses, et oma väravast kaugemale ei soovi minna!
Lõplike tulemuste ja järeldustega veel ootaksin- jooksev info teatud kodulehel.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas kalifa »

kalifa kirjutas:Mul on hea meel Teile teatada.

Lugupeetud kaastöötajad.

Meil on hea meel Teile teatada, et olles ühendanud oma jõud Kose komando ja
Paunküla puhkekeskusega ning saades arvukatelt kohtumistelt moraalset tuge,
oleme võtnud vedada
PÄÄSTETÖÖTAJATE PEREPÄEVADE
korraldamise,
mille peavad osalejad kahjuks ISE oma napist pere sissetulekust rahastama.

Sooviksime näha kõiki pääste valdkonna töötajaid koos peredega Paunküla
uuenenud puhkekeskuses ( http://www.paunkula.ee ).

Püüame kiiresti saata töökohtadesse välja kutsed ja registreerimislehed, et saada
teada osalejate arvu suvepäevadel, millest oleneb ka täiskasvanud osalejate maks.

Parimat soovides!
Korraldustoimkond.
Väike selgitus: #-o
Olen kuulnud arvamust, et Kose komando teeb perepäevad ja kutsub vabariigist külalisi.
Ma ei ole seda kuulutust koostades nii küll mõelnud- võiks siis öelda, et Tallinnas ühes peres tekkis juba eelmisel aastal mõte midagi selle sarnast teha, sõites omast huvist mööda komandosid,et tutvuda nende tehnika ja meeskonnaga, arutasime seda plaani.
Talvel sai üks jõulupidu korraldatud ja positiivsest kogemusest innustatuna, võtsimegi selle asja vedada.
Kose, kui kõige lähem komando ja sealsed sõbrad tulevad ehk varasemate kogemustega appi, samas võime siia nimekirja panna veel Vändra, ning tänase info põhjal ehk ka päästeala kõrgemad esindajad.
Oleme leidnud juba lastele mängujuhid, siit see vanuse teatamise vajadus , õhtuse tantsu korraldusele mõeldakse, laupäevane sportlik perepäev(mitte tuletõrjevõistlus) on koostamisel- kellel huvitavaid ideid, võiks ühendust võtta.

Me püüame kõikide vahenditega murda seda umbusku, mis mõnedes piirkondades valitseb ja ühendada päästetöötajaid, sest meie põhitegevus on päästmine! [-o<
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas kalifa »

Panin Teile teada olevale foorumi lehele üles värsket infot, kus ka mitte osalemisest teatanud üksuste nimekiri.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas kalifa »

Aeg see lendab kiiresti.
Lähenev 10. mai tähendab juba kuu pikkust ootamist ja lootmist, et ehk veel saabub eelregistreerimislehti, paraku on tulemus üsna ühepoolne, päästetöötajate perepäevi soovivad aktiivselt lääne- ja lõuna regioon, põhja- ja ida regioon passivad.
Meil ei ole enam viisakas 4 kord meeldetuletusi saata, kuigi nii mõneski komandos olevat nimekirjas inimesed registreerunud, see aga pole meieni jõudnud.
Panen komando foorumi lehele üles osalevate üksuste nimekirja, sealt saate siis näha, kas Teie olete eelregistreerunud.
Meeldiv on leida eelregistreerumist päästja tasemel komandost, kes teatas mitte osalemisest.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas kalifa »

Teisipäeval, 12.-ndal mail! paneme eelregistreerimise kinni ja hakkame eelregistreerimisel kasutatud aadressidel suhtlema.
Vaadake oma lehed üle ja kui seal on nimesid, saatke teele, muidu võib juhtuda, et jääte kõrvale.
Ürituse kava ja muud korralduslikud küsimused edastame vaid eelregistreerunutele.
Rahulikku Teile! Toimkond.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevad.

Postitus Postitas kalifa »

Ootan veel paari teada olevat nimekirja ja siis on tulemus käes.
Kahju muidugi, kui isegi mitte osalemisest ei suvatseta teada anda, nüüd siis need vaikijad kaotavad edaspidise info ja jäävad kõrvale.
Oleme saanud eelregistreerimisega piisaval hulgal huvitatuid, et seda edasi ajada.
Siin foorumis peatub info edastus ja eelregistreerunutega võetakse ühendust nimekirja saatnud aadressil.
Meeldiv oli kogeda sellist huvi antud sündmuse teema vastu! =D>
mõtetes olen veel Teiega!
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 36 külalist