Päästjate mõttetalgud 2009

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Päästjate mõttetalgud 2009

Postitus Postitas Andreas.R »

Tänasel, ülemaalisel mõttetalgute päeval oleks ehk paslik algatada ka meie foorumis mõtete vahetus, aga just selle nurga alt mis saaksime meie teha paremini, et toetada oma riiki ja ka süsteemi milles töötame... Võib-olla võiksid mõned asjad olla parema toimimise saavutamiseks korraldatud teisiti, võib-olla tuleks parema tulemuse saavutamiseks kasutada mingi operatsiooni läbiviimiseks teisi mooduseid, võib-olla peaksime vaatama mõnd ületamatuna tunduvat takistust veidi teise nurga alt, muutma oma ja ehk ka mõjutama juhtkonna nägemusi asjadest...? Mõtlema positiivsemalt...

Üleüldse võiks arutada teemadel mis pakuksid laiemale ringile rohkem huvi kui see, et teleka ees vedelemise ja piruka hammustamise tulemusel ei taha püksirihm enam kinni ulatuda ja jälle tuleb rihma lisa auk teha... :wink:

Ausaltöelda olen küll veidi skeptiline sellist teemat alustades sest aeg on näidanud, et vähesed viitsivad siin üldse sõna võtta ja nendestki vaid mõned midagi mõelda... ! Loodetavasti olen teid nüüd piisavalt välja vihastand, et tekib kohe suur tahtmine midagi kirjutada! :lol:
Abiteenistuja
roppjakarvane
Postitusi: 6
Liitunud: 19:16, 20 12 2008
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Päästjate mõttetalgud 2009

Postitus Postitas roppjakarvane »

lugesin läbi siin viimased lukku pandud teemad ja aeg on valama hakata hõbekuule, et seda kurjust, mis pritsumehi ümbritseb, hävitama hakata!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästjate mõttetalgud 2009

Postitus Postitas kalifa »

roppjakarvane kirjutas:lugesin läbi siin viimased lukku pandud teemad ja aeg on valama hakata hõbekuule, et seda kurjust, mis pritsumehi ümbritseb, hävitama hakata!
Vähe oled vist asjaga kokku puutunud, kui seda ülesõitvat teerulli pole seni näinud! :cry:
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist