Päästeasutuse embleemid

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Päästeasutuse embleemid

Postitus Postitas Siim »

Tekkis huvi, kas foorumis on ka kodanikke, kes tegelevad näiteks päästesümboolika kogumisega (või siis öelda kollektsioneerimisega)?!
Endal on mõned päästeasutuste embleemid: Lilleküla komando 2x (must ja valge) ja Viljandimaa Päästeteenistus, lisaks terve ports politsei embleeme.

Regulaarselt on alati ka osta.ee-s midagi saadaval.

Kui kellegil on pakkuda mõne teise asutuse embleemi/embleeme, siis võibki näiteks siin teemas teada anda, soovi korral võib teha vahetust või näiteks osta :)
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: Päästeasutuse embleemid

Postitus Postitas keeletu »

jah , minu teada on meil üks kuldne 50-ne vend kes kogub selliseid asju...neid on ikka mitmeid
estfire112
Postitusi: 23
Liitunud: 21:36, 17 01 2008
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Päästeasutuse embleemid

Postitus Postitas estfire112 »

Jäi silma, midagi sellist praegugi osta.ee -s
http://www.osta.ee/8775231
Pärnu
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Päästeasutuse embleemid

Postitus Postitas Siim »

estfire112 kirjutas:Jäi silma, midagi sellist praegugi osta.ee -s
http://www.osta.ee/8775231
Arvestades komplekti suurust ja pakutavaid embleeme siis võib veel enne oksjoni lõppu tihedaks rebimiseks minna 8)
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Päästeasutuse embleemid

Postitus Postitas Andreas.R »

Lugupeetud kaasvõitlejad! siim089 ees on isiklikult minul küll piinlik! :roll: Kas keegi teab mõnda andunumat fänni kui siim089? Seetõttu (ja muidugi ka sellepärast, et olen lihtsalt lahke inimene! 8) ) teen ettepaneku aidata poisil see kogu kokku korjata! Vähemalt praegu kasutusel olevatest ja regioonidele eelnenud embleemidest. Pakun välja, et kes saab talle midagi loovutada annab sellest ka siin teada - muidu ei paista mees varsti hunniku alt välja! ja teenistus läheb veel kiiremini pankrotti! :lol: Seega luban mina "sebida" talle Lääne embleemi ja kui õnnestub siis ka Järvamaa (eelnev). Kui muu ei aita tuleb omal varrukalt maha võtta - saab siim089 lisada oma kogusse märkusega: "Hukkunud ebavõrdses võitluses ülekaaluka vastasega (PA)!" :shock:
Abiteenistuja
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Päästeasutuse embleemid

Postitus Postitas Siim »

Andreas.R kirjutas:Lugupeetud kaasvõitlejad! siim089 ees on isiklikult minul küll piinlik! :roll: Kas keegi teab mõnda andunumat fänni kui siim089? Seetõttu (ja muidugi ka sellepärast, et olen lihtsalt lahke inimene! 8) ) teen ettepaneku aidata poisil see kogu kokku korjata! Vähemalt praegu kasutusel olevatest ja regioonidele eelnenud embleemidest. Pakun välja, et kes saab talle midagi loovutada annab sellest ka siin teada - muidu ei paista mees varsti hunniku alt välja! ja teenistus läheb veel kiiremini pankrotti! :lol: Seega luban mina "sebida" talle Lääne embleemi ja kui õnnestub siis ka Järvamaa (eelnev). Kui muu ei aita tuleb omal varrukalt maha võtta - saab siim089 lisada oma kogusse märkusega: "Hukkunud ebavõrdses võitluses ülekaaluka vastasega (PA)!" :shock:
Tänud, aga pole mul plaanis kedagi pankrotti ajada, vaid eelkõige mõtlesin seda teemat tehes sellele, et äkki on inimesi veel samalaadse huviga 8)

Andreasele aitüma, aga ega siis olukord niihull ka pole, et kohe enda riiete kallale tuleks minna :lol:

Lisaks on mul Lilleküla komando embleemiga nokamüts ka, seega võiks siin teemas vahetada, müügiks pakkuda ka teisi esemeid, kes huvitatud on :)
jõmm
Postitusi: 50
Liitunud: 09:27, 28 04 2006
Asukoht: tartumaa
Kontakt:

Re: Päästeasutuse embleemid

Postitus Postitas jõmm »

Tere siim089
nagu keeletu juba eelnevalt mainis siis pidas ta silmas vist mind.Olen püüdnud kollektsioneerida kõike tuletõrje ja päästealast vanusest hoolimatta. Näitusi on tehtud peamiselt naabervaldade külapäevadel ja Elva linnas. Ühe rariteediga, mille restaureerisin olen ka "Häire" taga ja esikaanele jõudnud.
Vabandust, et teemast välja läksin.Embleemidega sai kahjuks algust tehtud liiga hilja. Alustasin algusaastate oma komando ja maakonna omadest ja nii edasi.
Olemas:Päästeamet(sinise kolmnurgaga),Päästekool,Tartu Tuletõrje- ja Päästeamet(suur ja väike),Ida-Virumaa Tuletõrje ja Päästeamet,Tartumaa Päästeteenistus(kollasel ja mustal põhjal),Viljandimaa Päästeteenistus,Võrumaa Päästeteenistus,Jõgevamaa Päästeteenistus,Hiiumaa Päästeteenistus,Pärnumaa Päästeteenistus,Elva Päästeteenistus,Elva Tuletõrje-ja Päästeamet,Jõhvi komando,Keila komando.
valuts
Postitusi: 126
Liitunud: 09:43, 07 07 2007
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Päästeasutuse embleemid

Postitus Postitas valuts »

Siimule nii palju, et Viljandimaal Mustla PK on väga korralik muuseum ja seal saab ka näha väga korraliku embleemi kogu.
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Päästeasutuse embleemid

Postitus Postitas janark »

Kindlasti võta ühendust ka Eimariga Lääne Pommigrupist.
pook
Postitusi: 48
Liitunud: 15:00, 09 02 2006
Kontakt:

Re: Päästeasutuse embleemid

Postitus Postitas pook »

Siim kui kunagi Pärnu juhtud siis mine demineerijate juurest läbi. Seal peaks töötama mees kellel on arvatavasti Eestis suurim päästeasutuste(erinevate riikide) embleemi kogu. Oma ala fänn jagab matsu nii päästes,demineerimises kui vetelpäästes. Ehk näitab ja saad galeriise häid pilte!
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: Päästeasutuse embleemid

Postitus Postitas keeletu »

Tere siim.
vastasin sulle-kas said vastuse?
tulekahjul näeme või krossil äkki !
kõike kaunist [-X
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Päästeasutuse embleemid

Postitus Postitas Siim »

Alates eilsest on mul kogus juures:
*Harjumaa Päästeteenistus
*Põhja-Eesti Päästekeskus
*Viljandimaa päästeteenistus (ilma punase ääreta)
*Tallinna üksik-Päästekompanii
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist