Päästetöötajate perepäevadest

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Mõned uudised ka Sokkast. Veetemperatuur järvedes on 22 kraadi. Lastele tuleb suur bassein, saab rüblikud järvedest eemal hoida.
Kurb muidugi see, et Saku lahtise õlle hind oli jaanipäevaselt kõrge ja sellest tuli loobuda. Purgid on aga keldrisse külma viidud. Laagris ei ole soovitav kasutada klaastaarat! :shock:
Nimekirjasid saab täiendada neljapäeva kella 14-ni, siis asuvad need Sokka poole teele!
Kui mõni üksus on otsustanud veel tulla, siis oleks viimane aeg nimekiri teele panna, et omale väravasse käepaelad broneerida! :razz:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Käib siis aktiivne nimekirjade täiendamine ja korrigeerimine.
Kui üritusele tulete, siis väravas on koondnimekirjad, kus saate kohe vaadata, kas seal kõik ka toiduga korras, kellel käepaelad saamata, saavad need väravas, kes on endale nimekirjas koha broneerinud ja maksab väravas, on ka käepael samas olemas.
Seejärel sisenete käepaelaga üritusele, võite rahulikult telklaagrit püstitama hakata ja niisama ringi vaadata. Kui tekib aga soov oma toidutalongid kätte saada, siis URKAS on HIIRED Teie teenistuses, toidutalongid saab allkirja vastu.
Viimaseid tunde - neljapäeval kella 14-ni on see aadress veel saadaval, kiiremad jõuavad veel nimekirjad saata, siis sõidab arvuti perepäevasid ette valmistama.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Siginat ja saginat oli täna ennelõunal veel palju, kellel tuli viimasel hetkel meelde, et ilmad ilusad, kellel tulid lapselapsed lisaks jne.
Viimased ettevalmistused saavad tehtud ja siis peale kella 14 olete oodatud. Üritame sellel aastal fotodega ise aktiivsemalt tegeleda, et üritus ka korralikult jäädvustatud saaks, nagu näha, pole hiljem fotode küsimine eriti tulemuslik!
Tuletan veelkord meelde, et kostümeeritult ja pea täies koosseisus tulek annab väravas korraliku foto ja parimat ootab juba samal õhtul auhind, kui URKA NÕUKOGU ON PARIMA PILDI VÄLJA VALINUD.

OLEME KORRALDAJATENA VÄGA LIIGUTATUD, ET NII PALJU PÄÄSTETÖÖTAJAID JA NENDE SÕPRU SUGULASI OTSUSTAS SOKKAL OSALEDA- SEE ON PEREPIDU JA MEID ÜHENDAB PÄÄSTETÖÖ!! :razz:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

ME TÄNAME KÕIKI OSALEJAID, KES ENNAST VÄGA HEST KÜLJEST NÄITASID JA MA LOODAN, ET KA ILMA NING TINGIMUSTEGA RAHULE JÄID.
Puhkekeskus oli PÄÄSTETÖÖTAJATE, KUI KLIENTIDEGA väga rahul! :razz:
Ürituse pealäbiviija oli meeskondade aktiivsusega väga rahul, eriti tahtis ära märkida aktiivseid kapteneid! :razz:
Ma tean, et Teie peate täna juba enamuses tööl olema ja soovin Teile ja Teie üksustele RAHULIKKU! :razz:

Minu tehtud fotod on väljas: http://nagi.ee/photos/kalifa/sets/270883/

Mõne päeva pärast leiate siit enesekriitilise kokkuvõtte.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Parema kvaliteediga pildid väravas saabujatest said üles galeriisse: http://galerii.estrescue.eu/ , kuhu Teie võite omalt poolt hea kvaliteediga pilte jagada, samas oman kontakte inimestega, kellel heades kaamerates palju pilte, tuleb kindlasti koondplaat arvutis vaatamiseks.
Kahjuks pole täna hingeliselt valmis rohkem kirjutama! :oops:
Viimati muutis kalifa, 16:34, 05 07 2010, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

"Ma petsi inimesi" minu lubadused jäid täitmata- andke mulle andeks! :oops:
Aga inimvõimetel on piirid, ma ei suutnud leida omale meeskonda, kes välja veaks, olen rahul "Urka" tööga, kiitus Lilyle ja Marikesele, kes hakkama said! :razz:
Kahjuks jäi fotode pool ja kooskõlastus pealäbiviijaga kehvaks, me ei suutnud seda poolt hoida, inimvõimetel on piirid!!! :oops:
Teeme omalt poolt suured järeldused ja anname siinsamas teada edaspidistest arengutest! :oops:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Me täname FOORUMIS aktiivse osavõtu eest! :razz:
Meil peres kõnekäänd:" Mõni käib Egiptuses, mõni korraldab perepäevi!"
Seekord siis vedas alt fotograafia- ära jäi parima püstitatud telklaagri hindamine- ma loodan, et SAARLASED ei pea pikka viha, neil olid ettevalmistused hästi tehtud.
Kahjuks ei saanud ise üritusi jälgida, seega ei tea nende kordaminekust sõna võtta, ürituse järgsel kokkusaamisel pidasid läbiviijad seda siiski vaatamata köie pidevale katkemisele, kordaläinuks.
Tulevikus siiski korraldus, kus käime mööda komandosid ja kulutame oma raha, et maksimaalselt inimesi üritusele kokku saada, ei saa enam jätkuda - ei ole soovi peale maksta! :oops:
Oleme otsustanud, et järgmisel aastal toimuvad PÄÄSTETÖÖTAJATE PEREPÄEVAD juuli esimesel või teisel nädalavahetusel Lääne regioonis, kindlasti STIILIPEONA, kohtadest praegu valikus kas Varbla puhkekeskuse telkimisplats või Kaisma järve äärne telkimisplats, üritame sellel suvel mõlemas kohas ära käia.
Üritus toimub Põhja-Eesti Häirekeskuse egiidi all ja kutsutakse kõiki Teid külla, maksmine arvele, telkimishind eraldi- kes jääb mitmeks päevaks, see ostab telkimiskoha. Vastavalt osalejate arvule programm, kui rohkem osalejaid, siis sisukam programm, laste majutusele mõtleme kindlasti!
Oleme siin üritanud mõelda ka PEREPÄEVADE talvisele kokkusaamisele, sest JÕULUPEOL uue aasta alguses võiks ju midagi kelgutamis-suusatamis üritust mõelda, õhtul tants ja saun, ööbimine üheks ööks- ärge olge üllatunud, kui üksusesse selline kutse tuleb! :razz:
Plaanis kahe perepäeva teemaline mälestusplaat kokku panna, ootan viiteid galeriidele!
Oleme siin nüüd vähe puhanud ja üritame ajada asja edasi! :razz:
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist