Päästetöötajate perepäevadest

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas anttil »

Tänud korraldajatele. Väga kena ettevõtmine, millest loodame, et tuleb traditsioon. Ei kurda ja ei virise, sest ei ole põhjust.

Nagu juba öeldud sai- kummardus ja tänud.

Antti ja Marika lastega. Pärnu komandost.
Antti
tel. 58279009
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas Siim »

Siim tänab ka kõiki toredaid ja laadige siis tehtud pilte galeriise ka! :cool:
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Tehtud!!!
Ma olen nüüd kodus ja löön kokku kõigiga, kes mulle seda pakkusid!
On aeg puhata!
Ma võtan omale õiguse anda PÄÄSTETÖÖTAJATE PEREPÄEVADEL OSALEJATELE piltide jäädvustamiseks kopeerimise õigus kõikide piltide suhtes, mis pildistatud PÄÄSTETÖÖTAJATE PEREPÄEVADEL ja avaldatud galeriis http://galerii.estrescue.eu/ ,et OSALEJAD saaksid omale teha albumi selle sündmuse jäädvustamiseks!
Samas ootan pilte ja ka linke!
Ma tänan KÕIKI, kes MEISSE uskusid ja sellega ühinesid!
Me teeme kõik endast oleneva, et see PÄÄSTETÖÖTAJATE PEREPÄEVADE traditsioon jätkuks vähemalt samal tasemel või veel paremini ka järgnevatel aastatel- kui on kaasa lööjaid!

Olite tublid!!! Täname kõiki! Lily ja Kalifa
mõtetes olen veel Teiega!
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas Siim »

Täpsustuseks ütleksin, et pildid siiski lisage vastavasse albumisse ;)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

LEIUPAIK.
Kaotatud asjadest on paljud juba omaniku leidnud, pildigaleriis on üleval pilt korterivõtmetest ja käterätikust.
Otsitakse aga võrkpalli firmalt "Mikašo", peal kiri "Zavituska", nägin selliseid palle laagris mitu, vaadake, kas pole liigne koormasse sattunud.
Otsitakse mustad Umbro plätud.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Aasta siis eelmisest Põhja Häirekeskuse jõulupeost täis saanud, seal käidi esmakordselt välja mõte perepäevadest.
Nüüd uus pidu tulekul, kuid tekivad küsimused: vaadates peole tulijate arvu ja aktiivsust, ei julge küll järgmiste perepäevade vekslit välja käia! :oops:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Aasta avapidu siis peetud, osaled koju jõudnud ja loodan, et see hind(300 kr.) oli seda väärt! Tänan kõiki osalejaid, kes ilusale peole kaasa aitasid! :razz:
Sai siis paika pandud järgmiste PÄÄSTETÖÖTAJATE PEREPÄEVADE 2010 eeldatav toimumise aeg : algus reedel 2. juulil, täispäev laupäeval 3. juulil ja lõpetamine pühapäeval 4. juulil 2010.a.
Ootan infot sellel nädalavahetusel toimuvate teiste ürituste kohta, mis seda aega võivad segada.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Ei ole siia foorumisse ilmunud vastuväiteid- segavate ürituste teateid nende kuupäevade 2.juuli kuni 4. juuli 2010.a. kohta. Ka ei leia päästeameti lehelt veel mingeid üritusi- seal vist eelarve kokku klappimatta! :shock:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Paneme siis rattad veerema, siht Otepää kanti, kust tuli üsna soodus pakkumine platsile!
Soovid ikka samad: väikelastele toas majutuse võimalus, piisav plats telkimiseks, veekogu lähedus, toitlustuse tellimise võimalus, tantsimise võimalus õhtuti, saunad ja ujumine!
Arvestame ka asukoha kaugusega! :shock:
Muidugi osati ka võistlused sellele nädalavahetusele panna! :roll:

Tuletõrjespordi võistlused 2010
Paide torni karikas 4. aprill Paide
Pritsu karikas 1. etapp 14. mai Pärnu-Jaagupi
Tšernobõli mälestusvõistlused 25.-29. mai Ukraina, Tšernigov
Pritsu karikas 2010 2. etapp 11. juuni Türi
Pritsu karikas 2010 3. etapp 3. juuli Rakvere
Pritsu karikas 2010 4. etapp 16. juuli Jõgeva
Eesti meistrivõistlused tuletõrjespordis Eliitkomando 2010 22.-23. juuli Jõgeva
Balti Matš 28.-30. juuli Rakvere
Noorte maailmameistrivõistlused tuletõrjespordis 5.-10. august Venemaa, Kazaan
Pritsu karikas 5. etapp 13. august Tartu
VI Maailmameistrivõistlused 25.-30. august Ukraina, Donetsk
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Sai siis pilgud pööratud Otepää valda, SOKKA puhkekeskuse poole http://www.sokka.ee/ , avan ka galeriis fotode kausta, kust hetkepildid sündmuskohalt üleval.
Plaanis on temaatilised päevad ja oleme kaasamas päevajuhte, et seekord oleks tegevust tihedalt, samas on plaanis läbi viia ka eelmisel aastal toimunud rammumeeste, kummitõmbamise ja rullikuveeretamise individuaalvõistlused!
Koostamisel on ürituse eelarve ja siis juba pöördume KÕIGI ÜKSUSTE poole eelregistreerimiseks individuaalselt. :razz:
Esmased fotomuljed galeriist: http://galerii.estrescue.eu/thumbnails. ... &cat=10008
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Täna sai siis kinnitust, et samal ajal on Raplamaa päästeteenistus planeerinud ürituse. Kahju muidugi, et juba hakkavad meie read killustuma.
Ootaksin veel teateid sellele nädalavahetusele 2.-4. juuli 2010.a. planeeritud segavatest üritustest.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Alustan siis täna kutsete, programmi ja eelregistreerimislehtede saatmist kõikide komandode, abikomandode, pommigruppide, häirekeskuste, päästekeskuste op. osakondade, päästekeskuste juhtkonna, pääskekolledzi ja päästekooli ning lennupääste üksuse JUHTIDE E-MAILI AADRESSILE.
Olge siis aktiivsed ja hoolitsega, et need paberid jõuaksid kõigile nähtavalt infotahvlitele ja saaksid kiiresti ka eelregistreeritud, sest aega on sellel aastal vähem jäänud, et osalejad registreerida ja raha koguda.
Panen nüüd selle teema aktiivseks ja üritan siia ka täiendavat infot võimalusel edastada! :razz:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

On siis põhiline osa kutseid edastatud, jäänud veel kõige kõrgemad ja ebaselgete aadressidega kutsed- need nõuavad telefoni teel täpsustamist.
Abikomandodest püüame ühendust saada nendega, kes 24. mail olid aktiivselt arves! :shock:
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas Andreas.R »

kalifa kirjutas:On siis põhiline osa kutseid edastatud, jäänud veel kõige kõrgemad ja ebaselgete aadressidega kutsed- need nõuavad telefoni teel täpsustamist.
Abikomandodest püüame ühendust saada nendega, kes 24. mail olid aktiivselt arves! :shock:
Tere kalifa,

Mulle (ja ka mõnele kolleegile) on jäänud arusaamatuks ja ebaselgeks kas samal ajal, samas kohas toimub kaks eraldi üritust? Hiljuti laekus minu postkasti teade Rotali koolitus- ja perepäevadest Vidrike külas Sokka´l ajavahemikul 02-04 juuli...? :shock: Sellisel juhul küsiksin milleks edastada kutseid komandopealikust kõrgemale?

Jõudu orgunnimisel ja selgust asjade olemuses...
Abiteenistuja
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Mulle (ja ka mõnele kolleegile) on jäänud arusaamatuks ja ebaselgeks kas samal ajal, samas kohas toimub kaks eraldi üritust? Hiljuti laekus minu postkasti teade Rotali koolitus- ja perepäevadest Vidrike külas Sokka´l ajavahemikul 02-04 juuli...? :shock: Sellisel juhul küsiksin milleks edastada kutseid komandopealikust kõrgemale?

Jõudu orgunnimisel ja selgust asjade olemuses...

Perepäevade põhimõttel saavad kutsutud kõik selle ala töötajad ja registreerumine toimub päästeala asutuste-komandode põhiselt.
Samal ajal leidis AÜ meiega koostöös võimaluse korraldada keskmises majas õppepäeva koos sinna juurde kuuluvate üritustega. Siis ongi kaks ühes ja ma loodan, et need ei sega teineteist. :roll:
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist