Päästetöötajate perepäevadest

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

25. mai õhtul said siis viimased plaanitud kutsed välja saadetud, uurimist vajavad veel vabatahtlikud, kes millegi pärast OVA-s punased, samas kohalikud päästjad teavad nagu tegutsevat, eriti suvisel tuleohtlikul ajal.
Täna siis Lõunas ühte komandot külastades selgus, et kutse ja programm olid üleval, infoleht ja registreerimise nimekiri aga puudu- poolikult neid pabereid välja pannes ei ole võimalik otsustada: välja saadetud kutse koosneb üksuse nimelisest kutsest, osalustasu ja toidu maksumust selgitavast infolehest, ürituse läbiviija koostatud programmist ja eelregistreerimislehest, mis koosneb vastavalt üksuse suurusele 1-3 registreerimisnimekirjast, kuhu siis osalejad saavad ennast registreerida ja oma söögisoovid kirja panna. Neid eelregistreerimislehti ootaks siis saatja aadressile tagasi 7 juuniks. Kui mõni üksus teab kindlalt, et ei soovi-saa osaleda, siis ootaks ka selle kohta teadet! :razz:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Selgitused päästetöötajate perepäevadele registreerujatele.
Eelregistreerumise lõpuni veel mõned päevad ja siinkohal tuleks teha veel mõned selgitused. :razz:
Toimumas siis teistkordsed perepäevad, seekord teemal "Läänemere piraatide kokkutulek". Nagu arvata võib, on teemaüritus, millest ootame rohket osavõttu ja julget pealehakkamist.
Ülesehitus on selline, et kokku saavad Läänemere piraatide laevkonnad ehk komandod või üksused üle Eesti.
Algab aaretejaht. Aarde saagiks on võistlustulest võidetud punktid, mis on näpatud teiste võistkondade eest. Punktisaak kantakse pidevalt aarete kaardile, mis on stendil kõigile jälgimiseks. Lisaks on individuaalsed osalusvõistlused. Kokkutuleku lõppedes selgub pingerida parimatest, osavamatest laevkondadest, kes on oma üksuse tutvustamisel suures soosingus ja saavad premeeritud aaretekaardiga. Samuti selgub individuaalvõistlustest vägevam ja osavaim piraat.
Riietus võiks olla vastav teemale ja ei pea olema ainult piraadilik(originaalsema teemakandja valimine). Nagu eelnevalt öeldud on riietuse teema "metsikult merine"(kalamees, madrus, näkineid).
Kindlasti ei ole kostüümi puudumine mingisuguseks takistuseks pereseltsis puhkuse nautimiseks ja võistkondadele kaasaelamiseks ning üksikaladel osalemiseks.
Lastele on avatud väikeste piraatide töötuba ja toimuvad ka nendele "Röövretked".

Laevkondadel peavad olema kaptenid, kes panevad kokku meeskonna, kodutööna valmistavad oma tunnuslaulu(lihtsal viisil umbes paar salmi) ning loomulikult laevkonna lipp, mis peab kõrgel lehvima.
Programmivõistlusel on fotojahiks vaja fotoaparaati(pildistavat telefoni), kindlasti ujumisriideid, spordijalatseid, saunavahendeid ja loomulikult hea tuju ning võistlusvalmidus!
Meie poolt on soe järvevesi, külm õlu, mõnus suveilm ja kõigile pikaks ajaks meeldejääv meelelahutuslik programm. :razz:
Viimati muutis kalifa, 13:34, 03 06 2010, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Jätkuvad ka eelmise aasta traditsioonilised võistlused:
Võrkpalli lahingud.
Rammumeeste võistluse läbiviimisel paneb seekord õla alla Andrus Kohv Põltsamaalt, kes seekord osaleb vaid kohtunikuna, andes noorematele võimaluse ennast proovile panna. Võistlusvahenditeks oleks kahe 80 kg kohvri kandmine, kuni 100 kg maakivide kandmine, 64 kg topeltsangpommi tõstmine ja kombineeritud võistlus auto tõmbamisega.
Kummivenitamise võistlusel paneks jälle üles 2 rada, naistele ja meestele.
Betoonrullikute võistlusel on erinevad suurused, meestele leidus veel suurem rullik.
Viimase kaks võistlust toimuvad ka lastele.
Kohalikus puhkekeskuses on olemas veel vibu laskmise ja kanada kirve viskamise võimalused.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Esimesd nimekirjad Saaremaalt, kus kaugus Sokkasse on üle 300 km ja praamisõit veel lisaks, on laekunud! :razz:

6. juuni kella 24.00 seisuga on laekunud eelregistreeringu nimekirjad 3 põhikomandost ja 2 abikomandost, kokku on registreeritud 42 täiskasvanut ja 11 last.
Me täname väga õigeaegse saatmisse eest ja ootame ka teiste üksuste nimekirju! :razz:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Ka väheke andmeid. Vaatasin arvutis kaustu ja selgus, et välja on saadetud 191 kutset perepäevadele, hõlmab siis kõiki, kes OVA-s ja juhtimise tasemel päästealaga tegelevad. Ma loodan, et ka kõik juhtkonna osakonnad on sellel aastal kutsest teadlikud, sest kasutasime siseringi teavitamise aadresse. Kaasatud ka Pommigrupid, Lennupääste.
Küsimuseks on muidugi need vabatahtlikud ja muud organisatsioonid, kes igapäevaselt ei tegele päästetöödega, vaid on leidnud oma nišši koolituse, lasteringide või muul alal.
Päästetöötajate perepäevade registreerimine on süsteemina üles pandud komando või muu üksuse usaldusel, see tähendab, et kui Te tunnete mõnda endist töökaaslast, kellega sooviksite sellel sündmusel koos olla ja see inimene on soosingus ka teiste Teie kollektiivi liikmete poolt, siis võite Tema lülitada oma üksuse nimekirja, mis on ju üksuses avalik ja Tema saab üldistel alustel üritusel osaleda. Samuti võiksite siis kutsuda ka neid teistes päästeala ühingutes osalejaid.
Paraku on üritusel osalemine ilma eelregistreerumata võimatu- võtame ka sellel aastal kasutusele käepaelad, mille omamine annab õiguse osalemiseks.
Niipalju veel teadmiseks, et eelregistreerunud osaleja, kes lunastab käepaela kohapeal, peab täiskasvanuna loovutama 25 lisakrooni ja saab sööki tellida vaid eelregistreerides ja ettemaksuga.
Olen nüüd varunud aega eelregistreerimise läbiviimiseks ja kõik eelregistreerunud üksused saavad nimekirja kinnitusega tagasi.
Jään nimekirju ootama! :roll:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Tõmban siis tänasele, 7. juuni registreerimisele joone alla.
Laekunud on 25 nimekirja: 20 komando, 3 abikomando, 2 häirekeskuse, ühe päästekeskuse juhtkonna ja osakondade nimekiri. Mitte tulekust olen saanud teate 1 komandolt ja 30 abikomandolt.
Registreeritud 240 täiskasvanut ja 58 last. Palju on tulnud kontakttelefonile teateid sooviga paar päeva ajapikendust saada!
Tunnistan, et sellel aastal kuude kaupa aega ei jagu, kõik käib kiiresti, kui mitte arvestada, et siin foorumis sai kuupäev välja pakutud 10.jaanuaril, kinnitatud 27.jaanuaril, asukoht teatatud 11.aprillil.
Meeldiv on, et seekord tuleb osalejaid piirist piirini. Kahju muidugi, et eelmise aasta suurimad seltskonnad, on seekord mõneti väiksema arvulised.
Jään hommikul jälle Teie nimekirjasid ootama! :shock:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Teeks siis 8. juuni registreerumise kokkuvõtte: Lisandus 64 täiskasvanut ja 22 last- 4 komando, 1 abikomando ja 1 päästekeskuse juhtkonna ja osakondade nimekiri.
Kehtib vist põhimõte "Kes hoolas, sel mure unund, kes hooletu, see lõputult venitab!"
Panen parema võimaluse puudumisel oma privaatgaleriisse: http://nagi.ee/photos/kalifa/sets/221975/ üles korraldaja poolt saadud ja kasutada lubatud fotomontaaži perepäevade teemale "Metsikult Merine"
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Üritan siis vähe taga utsitada neid hilinejaid. Aga eks me kõik ole suured ja lugeda oskavad inimesed, kes ka kuupäeva numbreid teavad. Sooduskäepaela ja toitu saab vaid nimekirjades, mis on laekunud saatja aadressile hiljemalt reedel, 11. juunil 2010.a. kella 14.-ks, sealt edasi käepael 125 krooni ja toitu tellida ei saa! :cry:
Viimati muutis kalifa, 22:50, 10 06 2010, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Suur registreerimine on läbi viidud, 380 täiskasvanut ja 90 last on kirjas, homme siis veel viimased nimekirjad tulemas.
Ma vabandan, kui vahepeal läks õhkkond vähe pinevaks! :oops: , nüüd vaatasin arvutis kõik üle ja peaks olema kõigile nimekirjad tagasi saadetud, need jäävad siis edasipidise suhtlemise aluseks.
Lehitsesime siin Lily Kass-iga nimekirju ja leidsime, et väga palju just meie endiseid tuttavaid on tulemas- juhtus just meie endisaegsetele vahetuskaaslastele vaba aega olema- eks tuleb siis vähe ennast ületada! :oops:
Ürituse korraldusega seotud küsimustele saab vastuseid kutsel olevatel kontakt aadressidel ja mob. tel. numbril.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Nüüd saab "postkast" vist vähe puhkust, suur registreerimine lõppenud, samas võivad rahulikumalt hingata ka üksuste juhid- enam ei tüüdata nimekirja küsimisega! :oops:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Me TÄNAKSIME 240 meesterahvast, 218 naisterahvast, 70 poissi ja 60 tüdrukut, kes on otsustanud PÄÄSTETÖÖTAJATE PEREPÄEVADEL osaleda, meie usaldamise eest! :razz:
Kuigi eelarve on pingeline, püüame Teile maksimaalselt meeldiva ürituse korraldada.
Samas TÄNAME ka PÕHJA HÄIREKESKUSE TÖÖTAJAID, kes on lubanud meile läbiviimisel toimkonnana abiks olla, ega nii suurt pidu ikka perega ei korralda! :oops:
Kõikide registreerunud üksuste kontaktisikutega võetakse veel täna ühendust ja lepitakse edaspidises kokku.
Seniks aga rahulikku!!
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Suur komandoseiklus on läbitud, üle 2200 km mööda Eestimaa üksuseid, kus valdavalt heatujuliselt meid oodati,andis tegeliku ülevaate ka päästjate meeleoludest! Fotod komandodest: http://nagi.ee/photos/kalifa/sets/221965/
Oleme jätkuvalt seda meelt, et üks korralik koosviibimine peredega võtab üksuses valitsevaid pingeid vähemaks ja parandab inimeste vahelist suhtlemist- tugevdab meeskonnatunnet!
Registreerumise tagasilöögid olid üllatavalt väiksed, vaid kümmekond täiskasvanut oli oma otsust muutnud, samas on sellel aastal esmakordselt osalejate( huvi suur.
Sain ka ühe komando poolt pildistatud eelmiste perepäevade fotosid(meesmissi show jms.), sooviks ikka selle CD kokku panna, pole küll teab mis monteerija, aga keskmise õppefilmi stiilis teeks ehk ära koos lühikese videoklipiga ja vahekommentaaridega .
Näiteid laekunud fotodest, mis iseloomustavad ka perepäevade traditsioonilisi võistluseid, näete albumis:
http://nagi.ee/photos/kalifa/sets/270883/
Selle registreerunutele saadetava täiendava infolehega läheb nüüd veidi aega, aga saadan selle Teile üksustesse! :razz:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Püüan siis teemat "kuumana" hoida- 1200 lugemist selle aasta Päästetöötajate Perepäevade kohta on meeldiv arv! :razz:
Sai 2 päeva Hiiumaal reisitud ja ka komandosid külastatud, kahjuks ei saanud ka selleks aastaks sealt saarelt osalejaid.
Sai ka "Robinsoni laagris" telgitud, meeldivas seltskonnas mõjub täieliku puhkusena!
Vaatasin üle auhinna varud ja panen korraldajate poolse auhinnana välja juba reede õhtul kaks auhinda- parimale väravas end esitlenud kostümeeritud meeskonnale ja parimale teemakohasele teklklaagrile, et stimuleerida Teie ettevalmistust.
Kui nüüd mõni üksus soovib veel osalemiseks registreeruda, siis saatke nimekiri eelregistreerimise blanketil, kuid söögi tellimus on juba suletud. Kohapeal tuleb puhvet, nälga kartma ei pea! :razz:
Saadan esmaspäevaks registreerunud üksuste kontaktaadressidele täiendava infolehe, kus kirjas täpsemalt võistlustest, olmest, puhvetist ja kodukorrast.
Jäänud ettevalmistusteks veel 5 tegusat päeva! :roll:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Täiendav infoleht on kontaktaadressidele välja saadetud, kui Teie registreeritud üksusest seda pole saanud, siis uurige kontaktisiku postkastist või teatage kutsel olevale numbrile uus kontaktaadress.
Tuletan veelkord meelde- üritusele pääseb vaid eelnevalt meile saadetud nimekirja kantud isik, kellele on broneeritud käepael, mis annab õiguse territooriumile siseneda.
Oleme siin ilmataadiga pikalt ühendust hoidnud, et parimat ilma saada-ehk seekord õnnestub!! :razz:
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Päästetöötajate perepäevadest

Postitus Postitas kalifa »

Jäi vist mainimata, et perepäevadel on keskmises majas PUBI, kus toimub iga võiduloosiga loterii, samas olete ehk programmist lugenud, et reedel toimub viktoriin, teemaks pääste ajalugu - aeg oleks oma märkmed sellel teemal läbi lugeda.
Nendel perepäevadel tuleb natuke pingutada ja kõik punktid koju tuua, siis on edu loota! :razz:
Puhvetis jäid vist mainimata sigaretid ja tikud, aga ega pahesid polegi vaja reklaamida! :roll:
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist