12h/24h üleminek; 12h sobivus; tagasi 24h peale

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
pook
Postitusi: 48
Liitunud: 15:00, 09 02 2006
Kontakt:

Postitus Postitas pook »

:D Tere õhtust sõber Karilaid!!Käisin täna heade mõtete linnas!!tulid ka head mõtted!!! Esimene mis tahaksin öelda,et inimloomuses on sees konservatiivsus--köigele uuele( las parem olla nii nagu on ,vöib olla tuleb halvem) siit saaksid vastuse ka sina sina Ruudolf--võib olla ka teised. Karilaid sa oled ka öigel teel 1. Oli juba suur viga et päästjad kohtusid siseministriga..see on töesti kellegi tegematta töö. Müts maha siiski siseministri ees..ka tema jaoks oli see ilmselt liiast!! 2. meie vastas nagu mina ja sina (tropid) seisavad ikkagi targad mehed ja siin nuiaga küll midagi ära ei tee!! 3. 12 tunnile tuleb anda sisu---see oleks nagu keskkond mis soodustaks innovatsiooni..lisada ideid ..võibolla selle tulemusena vabaneks 200 -300 kontoriametnikku... seda noored nõunikud ilmselt mõistavad väga hästi ja rahandusministeeriumi ametnikud palksutaksid käsi!! :D
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

=D> Need viimased read...
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Peaks vist uue teema tegema, kus need heade mõtete inimesed koos noorte nõunikega saaksid oma innovatsiooni avada, mina mõtleks ikka veel vanast murest!
mõtetes olen veel Teiega!
pook
Postitusi: 48
Liitunud: 15:00, 09 02 2006
Kontakt:

Postitus Postitas pook »

meil siin lõuna eestis teatakse heade mõtete linnana ..Tartut!! jep mure on suur meil kõigil!ma muuseas ei alahinda Ivo tegemist ..kirvega on ka ikka vaja panna, et näidata et me ka ikka olemas oleme ! siin alafoorumis me arutame 12 tunni teemat vist. Tuleb ju möelda et kus ajas ja situatsioonis me momendil oleme. Tahes või tahtmata toimub mingi areng .... ka see 12 tundi on areng..meeldib see meile või mitte. ., Me oleme vastu aga me peame ka midagi asemele pakkuma!! Hea oleks arutada ideid ...aga sellega me annaksime ära oma trumbid...allalaadijad oleks ju kohe kohal!!! Meie kaotame aga peavad kaotama see kolmas osapool..... kokkuvöttes võidaks hoopis Eesti ühiskond!! Ok! :D
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas Karilaid »

pook kirjutas: 12 tunnile tuleb anda sisu---see oleks nagu keskkond mis soodustaks innovatsiooni..lisada ideid ..võibolla selle tulemusena vabaneks 200 -300 kontoriametnikku... seda noored nõunikud ilmselt mõistavad väga hästi ja rahandusministeeriumi ametnikud palksutaksid käsi!! :D
Millist sisu Sina sooviksid 12h puhul näha?

8)
Karilaid
___________
Roger. Out...
jann
Postitusi: 7
Liitunud: 12:29, 14 02 2006
Asukoht: Nõmme keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas jann »

kalju kirjutas:No huvi on ju kõigil ilmselge. See peaks jõudma igasse komandosse ja parimad palad ka avalikkuse ette. Doktor, ole kena ja sebi mingi it mees asjaga tutvuma. DVD toorik maksab 7 krooni, olen nõus Keila oma kinni maksma. Seda on hea enne järgmisi valimisi meestele uuesti näidata.
Aega võttis aga asja sai. Film on nüüd plaadil, aga häda selles et seda kuhugi üles laadida küll ei saa. Faili maht on 3 kilo. Seega ainus levitamise võimalus on käest kätte koopiaid tehes. Lõuna mehed saavad selle doktorilt. Põhjapoolsemad ps ja lepime midagi täpsemat kokku.
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Postitus Postitas anttil »

Äkki saaks Lääne meestele kah jagada. Ole hea doktor ja palun kirjuta mulle.
Antti
tel. 58279009
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

anttil kirjutas:Äkki saaks Lääne meestele kah jagada. Ole hea doktor ja palun kirjuta mulle.
Saab küll, aga natukene kannatust. Autori vahepealse soomes viibimise ja ka toru serveri ülekoormuse tõttu on see veninud, kuid jann peaks peagi selle minuni toimetama. Nii pea kui see mul käes on annan teada, kust seda vaadata saab. Natuke kannatust. Tegutseme.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Laaniste
Postitusi: 55
Liitunud: 11:27, 09 06 2006
Asukoht: Tln
Kontakt:

Postitus Postitas Laaniste »

pook kirjutas:keskkond mis soodustaks innovatsiooni..lisada ideid ..võibolla selle tulemusena vabaneks 200-300 kontoriametnikku... seda noored nõunikud ilmselt mõistavad väga hästi ja rahandusministeeriumi ametnikud palksutaksid käsi!! :D
Püüan sellele kaasa mõelda, kuigi läheb teemast välja.
Iseenesest midagi taolist ju 2008.a tehaksegi, st kontorites toimub koondamine (suurusjärgus 40 inimest), aga see 200-300 on ebareaalne number. Andmed ja arvud Päästeametis ja keskustes töötavate kontoriametnike kohta on avalikult netist kättesaadavad (asutuse töötajate kontaktandmed). Ehk kui tahtmist on võib kätte võtta ja need inimesed kokku lugeda ja vaadata kui suur number kontoriametnikke tuleb.
Siia kõrvale võin kohe öelda teise numbri - 1980 inimest, kes töötavad päästesüsteemis vahetustega (summeeritud tööaja alusel) ja kes siis ilmselt ei liigitu rottideks.

Foorumist on läbi käinud ka mõte Päästeameti kaotamise kohta ja sellest tulenava palgatõusu kohta. Mitte et ma seda ideed toetaks, aga võib ju rahaliselt välja tuua, mida see päästjatele sissetuleku mõttes siis tähendaks.
Päästeameti kinnitatud koosseosuks on 193 töötajat, aga tuleb arvestada et Päästeameti töötajatena kirjas ka kõik riigi demineerijad.
Jättes demineerijad kõrvale, lugesin ma huvi pärast üle Päästeametis reaalselt töötavad inimesed ja sain numbriks 63. Selle numbri võib üle kontrollida Päästeameti kontaktandmete lehelt, seal on küll osaliselt vana info, aga paar inimest siia-sinna pole hetkel oluline. Lisaks on kindlasti ka ametis vakantseid kohti, kuid ka need võib kõrvale jätta, kui arvestada, et vakantsete kohtade arvelt on teiste keskmine palk kõrgem.
Ehk siis tegin sellise maksimaalselt ebareaalse stsenaariumi kohta arvutuse - 63 inimest lahti lasta (ilma koondamistasuta) ja nende palk võrdselt laili jagada 1980 inimese vahel. Täpset keskmist Päästeameti palka ma ei tea, aga ligikaudseks arvutuseks võtsin suvaliselt kaks varuga keskmist palka 15000 kr kohta ja 18000kr kohta. Esimesel juhul sain tulemuseks et päästetöötaja kuu sissetulek suureneb reaalselt kätte 358 kr, teisel juhul 430 kr.

Ehk minu jutu kokkuvõte - kontoritöötajate sellises mahus koondamine, mis tooks kaasa väga suure päästjate palgatõusu ei ole reaalne.
jann
Postitusi: 7
Liitunud: 12:29, 14 02 2006
Asukoht: Nõmme keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas jann »

Doktor kirjutas:
anttil kirjutas:Äkki saaks Lääne meestele kah jagada. Ole hea doktor ja palun kirjuta mulle.
Saab küll, aga natukene kannatust. Autori vahepealse soomes viibimise ja ka toru serveri ülekoormuse tõttu on see veninud, kuid jann peaks peagi selle minuni toimetama. Nii pea kui see mul käes on annan teada, kust seda vaadata saab. Natuke kannatust. Tegutseme.
Võru mehed saavad selle plaadi täna. Naine sõidab mul täna võrru ja ma andsin selle talle kaasa. Ma ei tea kas ta tuleb seda teile täna tooma või homme aga igatahes see võrru jõuab. Seega võrule lähemad komandod saavad selle võru komandost kätte.
pook
Postitusi: 48
Liitunud: 15:00, 09 02 2006
Kontakt:

Postitus Postitas pook »

Tere!!!Nii voi naa aga eks ma pean siis ninanipsu andama!! Ma vestlen tana oma pojaga ta mul 6 aastane. Muuseas joonistab ka vaffasti!!! Homme saate siit huvitavat lugeda...luban....Karilaid mind sepax tegi!!! :D
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Sa "pook" võiksid kaineks saada ja siis ehk lõpetad foorumi risustamise!
mõtetes olen veel Teiega!
Toomas
Postitusi: 8
Liitunud: 19:24, 06 03 2006
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

Laaniste on noor ja palju jõudnud, aga suhtub asjasse veidi ühekülgselt:)
Sellise hulga ametnikega on ju veel hulga muid kulusid...mida küll kindlasti päästjate palkadeks ei kasutata, kuid samas on meeldiv kokkuhoid riigile;) Küsimus on lihtsalt selles, et mis muutub kui need ametnikud kaovad? Kas tekib kokkuhoidu ja kas juhtimise kvaliteet paraneb?
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Laaniste kirjutas: Andmed ja arvud Päästeametis ja keskustes töötavate kontoriametnike kohta on avalikult netist kättesaadavad (asutuse töötajate kontaktandmed). Ehk kui tahtmist on võib kätte võtta ja need inimesed kokku lugeda ja vaadata kui suur number kontoriametnikke tuleb.
Siia kõrvale võin kohe öelda teise numbri - 1980 inimest, kes töötavad päästesüsteemis vahetustega (summeeritud tööaja alusel) ja kes siis ilmselt ei liigitu rottideks.
Ehk minu jutu kokkuvõte - kontoritöötajate sellises mahus koondamine, mis tooks kaasa väga suure päästjate palgatõusu ei ole reaalne.
Kui toimus viimane reform, siis kaotati vabad, inimestega katmata,vahetustega töötavad ametikohad ja sooviti sellega hoida kokku riigi raha, samas kontoripoole töökohad ei vähenenud oluliselt, koondati vaid abipersonali(komandode tehnikudjne). Kontor pole kunagi soovinud oma siseringi arvelt päästjatele raha juurde kinkida, vaid on alati hoidnud oma palgataset eesti keskmise kontoritöötaja tasemel!, mõnedel töökohtadel aga ületanud palgatase erasektori vastavate töökohtade palgataset.
Võib-olla võtab nõunik siiski selle kokkulugemise ise ette ja toob välja ka, kui palju pressiesindajaid, raamatupidajaid, päästetööde planeerijaid, ennetustöö tegijaid, personali spetsialiste jne. siin vabariigis paralleelselt seda asja ajavad ja korralikku palka saavad- seda armeed kokku hoides oleks ehk palgatõusu number hoopis teine, või väidate, et neljanda tõrjuja olemasolu on lahingmasinas vähemtähtis, kui neljanda raamatupidaja olemasolu kontoris!
Viimati muutis kalifa, 16:59, 13 10 2007, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

veel

Postitus Postitas jaan kaera »

KORD, LUBAN MA TEILE, MEHED, ET KUI ME 500EEGUST PALGATÕUSU EI SAA, MINEN MA TIMBERGI JUURDE TASUTA PÕRANDAT VÄRVIMA!

edu ja optimistlikku suhtumist teatud jobude lubadustesse!!!
me lähme rukist lõikama...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist