12h/24h üleminek; 12h sobivus; tagasi 24h peale

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Mina tean seda, et tehakse kõikvõimalik, et mitte sentigi maksta. Tean, et lahkujaid oleks koondamise korral palju. Tean, et paljud on seda hakanud seda võimalust läbi oma tuttavate uurida. Teen ettepaneku nüüd kõigil vaadata oma tuttavate seas ringi ja leida meile asjalik jurist (vms), kes oleks pädev antud murega tegelema.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
raigo
Postitusi: 169
Liitunud: 12:49, 03 09 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Postitus Postitas raigo »

raplas käis kah läbi mõte pöörduda juristi poole.
112
raigo
Postitusi: 169
Liitunud: 12:49, 03 09 2006
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Postitus Postitas raigo »

no päästekas on ju pea kõik ametivennad olemas:) kas siis tõesti jurist MEIE seas puudub???
112
ruudolf06
Postitusi: 145
Liitunud: 19:08, 05 02 2006
Asukoht: TÕRVANDI
Kontakt:

Postitus Postitas ruudolf06 »

minuni jõudsid kuuldused ,et lõunas tuleb see 2 vabapäevaga graafik.ega keegi rohkem pole kuulnud.ise puhkusel,nii et pole kuskilt uurida.
e.torro lihtne pritsumees aastast 1995
jann
Postitusi: 7
Liitunud: 12:29, 14 02 2006
Asukoht: Nõmme keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas jann »

ipi kirjutas:
tulepoiss kirjutas: ,aga nüüd eelmise nädala lõpu poole anti mõista et ega sellega eriti ei arvestata,et teeme ikka pigem nii nagu ülemused pärnus heaks ja paremaks peavad. :cry:
selles pärnu ülemuste osas vaidleks sulle vastu, sest meil räägitu põhjal olid kõik päästekeskused PA-le esitanud just selle 2 päeva, 2 öösel ja 4 vaba graafikuvariandi. Seega otsustati asi PA-s teisiti.
Tegelikult mitte, iga päästekeskus sai selle ise valida ja nagu räägiti siis teised keskused peale põhja ei arvestanud päästjate huvidega, vaid valisid ise selle mis neile sobis. Põhja juhtkond igatahes seisis seekord päästjate huvide eest ja seetõttu ka selline töögraafik.
Ivo
Postitusi: 143
Liitunud: 21:17, 07 02 2006
Asukoht: Lilleküla Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Ivo »

Oleneb, kuidas tööleping tehtud on. Ja Rapla allkirjad on täitsa olemas. Sisuliselt ei kao ju töökoht, vaid muutub ainult tööaeg. Kui töölepingus on tööaeg konkreetselt sätestatud, tasub edasi mõelda. Kui aga kirjas, et tööaeg vastavalt graafikule, pole midagi teha.
Ivo
Ivo
Postitusi: 143
Liitunud: 21:17, 07 02 2006
Asukoht: Lilleküla Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Ivo »

Töölepingu seadust tuleb uurida. Oluline töökorralduse muutus.
Ivo
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Vaadake läbi ka need töölepingu lisad, kus palganumbreid muudeti ja ka teisi tingimusi, seal peaks muutuse järjekorrapunkt ära olema märgitud.
Kui olete sellisele muudatuste lehele allkirja andnud ja teise endale saanud, siis olete nõustunud töölepingusse tehtud vastava muudatusega.
Ainuke, keda ei soovita konsultandiks võtta, on päästeameti juhtkonna koosseisus töötavad palgalised ja lepingulised juristid. Olen nendega kokku puutunud, nad üritavad aitamise ettekäändel Teiega suhelda, pärast aga on röömsad, et said Teid nurka mängida!
mõtetes olen veel Teiega!
morka
Postitusi: 9
Liitunud: 10:40, 05 03 2006
Kontakt:

Päästeamet: uus töökorraldus päästeametnike elu ei muuda

Postitus Postitas morka »

Karafini sõnul töövormi muudatus päästajate senist elu ei muuda, kuna uus graafik on väga paindlik. “Minul isiklikult ei õnnestunud rääkida ühegi inimesega, kes ütleks, et uus tasu ei kompenseeri uut töökorraldust,” rääkis Karafin Ida-Eesti päästekomandoga tutvumises.

Tulemas on väga paindlik töögraafik............!

http://www.epl.ee/uudised/404879
willemson
Postitusi: 4
Liitunud: 09:32, 28 09 2007
Kontakt:

12 -tunnise graafiku variandid

Postitus Postitas willemson »

Arvutasime komandos meestega, et palju see tundides vahet teeb kvartali lõikes . Selgus et 2 päeva 2ööd 4 vaba variandiga tuleb ületunde kvartalis rohkem. Seega kui valida antakse siis oleks äkki see variant mõtekam.
Teiseks on mul küssa selline, et kas keegi teab või on kuulnud palgatõusu osas pole miskit räägitud lisatasude alles jäämisest või mitte alles jäämisest. Seega kas tehakse nagu polladel, et palgatõus suure käraga aga vaikselt võtame lisatasud ära?!?
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

Võib-olla annab keegi endast märku, kui Temaga või mõne töökaaslasega on peadirektori asetäitja selles küsimuses rääkinud, siis vähemalt usun, et ka peale Tallinna kesklinna komando on mujalgi uurimas käidud!
Ületunde on ju kombeks vabade vahetustega asendada, arvutad tunnid kokku- tuleks nagu korralik kuu, aga 2 vaba vahetust tõmbab kriipsu suurele töötasule peale!
mõtetes olen veel Teiega!
Jüri
Postitusi: 8
Liitunud: 18:59, 04 10 2007
Kontakt:

Postitus Postitas Jüri »

Tahaks kirjutada willemsonidele ,et olete ikka ühed kuradi eided küll,kui arutate ,milline 12 tunnine graafik on hea...
Selle asemel ,et teistega koos selle vastu võidelda ,hakkate kohe ülemuste taldu lakkuma!
Ja seda veel ,et mingit kosmilist palga numbrit ärge kohe mitte lootkegi.Ma saan aru ,et osad vennad tahavad mängida sellele -et on kõigega nõus-küll palk tõuseb,las lähevad minema ,,,,,;
Küll on ikka lühike mälu!!!Kogu aeg on palgatõusu lubatud -kus kurat on see palgatõus ?See 1000 eek-i pole mingi tõus,inflatsioon on sellise palgatõusu juba ära söönud,enne kui see tõus aset leiab.Ei maksa neid ülemuste lubadusi väga tõsiselt võtta.ULME!
Nii ,et võtke enda sitahargid selga ja 14.november Tallinnasse.

Kaotada pole midagi,võita aga küll!
willemson
Postitusi: 4
Liitunud: 09:32, 28 09 2007
Kontakt:

Postitus Postitas willemson »

teemaks ei ole ülemuste taldade lakkumine vaid see et edasi tuleb elada. võib ju solidaarsusest töölt ära minna ja karjuda et küll on meile liiga tehtud. Minul igatahes plaani ära minna pole ja katsun lihtsalt ellu jääda. Kui ma päästeameti juhtkonnaga nõus ei ole või siseministri tegemistega ei tähenda mu töö mulle ei meeldi. Lisaks võiks keegi mulle anda nõu mida pärast ära minemist teha maksudega, laenudega ja kodustega kes vajavad ülalpidamist. Ütlen ausalt et soome ehitajaks mineku variant mulle eriti helge tulevikuna ei tundu .... aga muidugi on ära minek alati kergem variant...
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Ära põe Willemson. Ei lähe siit keegi tegelikult minema. Ei usu keegi Keilas ka, et põrkamine kasu toob. Võidelda oleks tulnud ammu ja mõistusega.

P.S. Lähen nüüd seelikut selga ajama....
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
willemson
Postitusi: 4
Liitunud: 09:32, 28 09 2007
Kontakt:

Millal ükskord ....

Postitus Postitas willemson »

.... algab aega mil pritsumeeste esindajaid ka laua äärde kutsutakse kui bossud miskit plaanivad. Või on viga siiski äkki meis enestes et seda ei tehta. Lahmivat kõnepruuki kasutada ja lärmata oskame me tõesti hästi aga miks vehkida pärast kaklust rusikatega....
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist