Päästemopeedi projekt :)

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
ERN
Postitusi: 16
Liitunud: 23:45, 11 05 2009
Kontakt:

Päästemopeedi projekt :)

Postitus Postitas ERN »

Tere!!

Ei ole ise päästja, isa oli kunagi Liiva komandos paagi peal, aga sellegipoolest võtan korra sõna. Ehitan praegu kõigile Essti Päästjatele austusavaldusena minu poolt ümber mopeedi, mis läheb tuletõrje värvidesse, peale läheb algeline signaalvarustus. Mopeediks on küll tuntud ''Mini'', aga sellegipoolest näeb ta lahe välja. Seda, kas ma talle ka nö veepaagi panen, on veel kahtlane, kuna pole kohta selle jaoks:). Bensiinipaagile oli mõte panna mingi kutsung ka (Nõmme-4 vms) aga siin mure selline, et ma tahaks talle kutsungit, mis ei oleks seotud kindla komandoga, siinkohal jooksis mõte kokku. Ehk keegi aitab mind siinkohal. Kuna rahalised ressursid pole teab mis head, läheb kindlalt veel paar kuud, enne kui asi hakkab midagi meenutama . Signaalseadmetest tuleb küll üks isetehtud hädine stroboskoopvilkur ilma sireenita, aga mõtlen siinkohal, et liiga palju pole ka vaja tähelepanu politsei poolt :cool: . Ma üritan praegusest seisukorrast täna õhta pildikese ka ülesse panna. Ma loodan et ei solva Eesti Päästeteenistust enda projektiga, ja igasugused soovitused ja tähelepanekud on oodatud!!

kõike head

Anvor
Viimati muutis ERN, 19:29, 15 03 2010, muudetud 1 kord kokku.
ERN
Postitusi: 16
Liitunud: 23:45, 11 05 2009
Kontakt:

Re: Päästjatele austuse avaldamine

Postitus Postitas ERN »

Pilt

Selline on siis terve vilkuri el süsteem.

Pilt

ja selline on vilkur ise.

valgustugevuselt on ta suht rahuldav, sagedus on tal kuskil 30-50 vilkumist minutis, kuna asi töötab 6V pealt mitte vajamineva 12V pealt.

väike demo ka. vabandan halva kvaliteedi pärast

http://www.youtube.com/watch?v=HhzGt6PakOk
<Tuletõrjuja>
Postitusi: 38
Liitunud: 20:00, 15 11 2008
Kontakt:

Re: Päästjatele austuse avaldamine

Postitus Postitas <Tuletõrjuja> »

ma arvan et neid vilkureid võiks sul vähemalt 5 olla . ;)
ERN
Postitusi: 16
Liitunud: 23:45, 11 05 2009
Kontakt:

Re: Päästjatele austuse avaldamine

Postitus Postitas ERN »

miks 5:D
ERN
Postitusi: 16
Liitunud: 23:45, 11 05 2009
Kontakt:

Re: Päästjatele austuse avaldamine

Postitus Postitas ERN »

Vilkuritega otsustasin nii teha, et kuna ma panen arvatavasti talle tsikliaku ka , siis saab juba veits parema süsteemi panna, aga palun pakkuge ideid, mida paagile kirjutada, mis kutsungiks jne!!!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Päästemopeedi projekt :)

Postitus Postitas Andreas.R »

Noorsoo tehnika ja päästeala huvi on muidugi tervitatav aga ilmselt Sa töötava sinise vilkuriga kaugele oma koduhoovist ei jõua - esimese politseipatrullini...
Abiteenistuja
ERN
Postitusi: 16
Liitunud: 23:45, 11 05 2009
Kontakt:

Re: Päästemopeedi projekt :)

Postitus Postitas ERN »

ma pakun, et niipalju mul seal midagi peakolus on, et ma ei kasuta neid:), mõte oli lausa see Päästeametile esindada, aga eks näis, esmalt sooviks valmis saada selle:)
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Päästemopeedi projekt :)

Postitus Postitas Andreas.R »

Kuule ERN, ma muidugi ei tea kui kaugel su ehitus on aga kas ei oleks praktilisem Sinu poolt nimetatud asutusele üks korralik "alarm" värvides neljarattaline kinkida. See oleks ka keskkonnasõbralikum - ei vaja bensiini vaid töötab musklirammul... :cool:
Abiteenistuja
ERN
Postitusi: 16
Liitunud: 23:45, 11 05 2009
Kontakt:

Re: Päästemopeedi projekt :)

Postitus Postitas ERN »

Hetkel ei saa aru mida te mõtlete?:)
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Päästemopeedi projekt :)

Postitus Postitas Andreas.R »

ERN kirjutas:Hetkel ei saa aru mida te mõtlete?:)
On tõesti näha, et Sa meie süsteemiga vähe kursis oled - pidasin silmas ratastooli... Selle kohta võiks siis tõesti "Päästeprojekt" öelda... :cool:
Abiteenistuja
ERN
Postitusi: 16
Liitunud: 23:45, 11 05 2009
Kontakt:

Re: Päästemopeedi projekt :)

Postitus Postitas ERN »

jah, see oleks tõesti igati praktiline, peab uurima kust saada seda ainult, mul vb lausa kusjuures vedeleb üks keldris vb, peab uurima
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist