Mida siis päästes valimistel lubatakse!

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Mida siis päästes valimistel lubatakse!

Postitus Postitas kalifa »

Avaks uue teema, et saaks kindlasti jäädvustada viited, mida nüüd valimisteks valmistuvad erakonnad plaanivad sisejulgeolekus ette võtta!
Eks paras aeg ka lubajale silma vaadata ja tema eelnevaid lubadusi ja tegusid meenutada.
Reformierakonna lubadused: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=38056103
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Mida siis päästes valimistel lubatakse!

Postitus Postitas Andreas.R »

Tubli Kalifa. Isiklikult pean seoses foorumi apoliitilisusega loobuma siitalates igasugustest kommentaaridest aga kui viitsiksite tõesti neid vanu lubadusi ja ka praeguste tegevpoliitikute/uuesti kandideerijate "ämbreid" siia riputada siis saaksime kõik sellest lugeda ja kohtumistel kandidaatidega mitte kuulata seda lubadustega õhu võngutamist vaid küsiksime "Mida olete 4 aastat teinud? Ja miks?". Las vastavad... Lubada on lihtne kui pärast lubadust täitma ei pea ja partei viib järgmine kord kandideerima uude ringkonda, see tähendab, et ei teki piinliku vajadust oma valijatega ka kord taaskohtuda! :lol:

Peale valimisi olen jälle foorumis aktiivselt tagasi - siis juba Riigikogu esindajana! Seniks külastage minu fatsepooki (hetkel pole jõudnud veel tuunida - uus asi mulle) ja valige üksikkandidaate (kui on muidugi asjalikud mehed/naised), ning ärge uskuge politoloogide/zampoliitide mula - mõned neist hakkavad naistepäeval oma mütsi sööma... :cool:

Pärast siseministriks kinnitamist lasen esimese käskkirjaga Timbergi lahti! :-H See ei ole isiklik vaen - härra on lihtsalt ebakompetentne - kel võimalus kuulake/lugege läbirääkimiste protokolle!
Abiteenistuja
kukekas
Postitusi: 41
Liitunud: 17:54, 05 02 2006
Kontakt:

Re: Mida siis päästes valimistel lubatakse!

Postitus Postitas kukekas »

Eks lubajaid oleme enne valimisi kõik näinud.Mikskipärast meenutab sinu jutt hr.Reinberg paljude varemvalitute lubadusi.Ainult et pärast valituks osutumist need lubadused ununevad.Eks kokkuvõtteid saame me teha ka nelja aasta pärast,kui sa osutud valituks.Imetlen sinu optimismi.Kana ka kaagutas ja arvas et muneb aga hoopis sittus.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Mida siis päästes valimistel lubatakse!

Postitus Postitas Doktor »

Andreas.R kirjutas:Tubli Kalifa. Isiklikult pean seoses foorumi apoliitilisusega loobuma siitalates igasugustest kommentaaridest aga kui viitsiksite tõesti neid vanu lubadusi ja ka praeguste tegevpoliitikute/uuesti kandideerijate "ämbreid" siia riputada siis saaksime kõik sellest lugeda ja kohtumistel kandidaatidega mitte kuulata seda lubadustega õhu võngutamist vaid küsiksime "Mida olete 4 aastat teinud? Ja miks?". Las vastavad... Lubada on lihtne kui pärast lubadust täitma ei pea ja partei viib järgmine kord kandideerima uude ringkonda, see tähendab, et ei teki piinliku vajadust oma valijatega ka kord taaskohtuda! :lol:

Peale valimisi olen jälle foorumis aktiivselt tagasi - siis juba Riigikogu esindajana! Seniks külastage minu fatsepooki (hetkel pole jõudnud veel tuunida - uus asi mulle) ja valige üksikkandidaate (kui on muidugi asjalikud mehed/naised), ning ärge uskuge politoloogide/zampoliitide mula - mõned neist hakkavad naistepäeval oma mütsi sööma... :cool:

Pärast siseministriks kinnitamist lasen esimese käskkirjaga Timbergi lahti! :-H See ei ole isiklik vaen - härra on lihtsalt ebakompetentne - kel võimalus kuulake/lugege läbirääkimiste protokolle!
Foorumi poliitilisusest nii palju, et foorum ei ole kellegi personaalse propaganda koht kuid ühelgi karvasel ega suleliselt pole keelatud foorumis juttu ajada. Ma arvan, et täiskasvanud inimesed suudavad eristada reklaami asjalikust jutust.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Mida siis päästes valimistel lubatakse!

Postitus Postitas kalifa »

Paneks siia veel poliitikute nägemusi päästevaldkonna arengust.
http://www.epl.ee/artikkel/592281
Kommenteerija hr. Kajak on vist Mati Raidma endine alluv, kes otsustas nüüd järelvalvet teostada teises süsteemis.
mõtetes olen veel Teiega!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Mida siis päästes valimistel lubatakse!

Postitus Postitas kalifa »

Paneks siia üles ka asekantsleri selgituse sisejulgeoleku rahastamise ja raha kasutuse kohta.
http://www.postimees.ee/?id=391243
Nii kaua, kui selline mõtteviis siseministeeriumis ja päästeametis valitseb, võivad päästjad vaid unistada sissetulekute suurenemisest, sest ikka leitakse uued suunad ja projektid, mille elluviimiseks olemasolevast ametnike hulgast ei piisa ja tuleb uus struktuurimäärus, mis lisa inimesed legaliseerib. Huvitaval kombel tuleb koosseise suurendada vaid juhtkonna tasandil.
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist