Avinurme analüüs

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Vasta
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Avinurme analüüs

Postitus Postitas Doktor »

Subject: AK dokumendid
From: "Lili Lillepea" <lili.lillepea@rescue.ee>
Date: Thu, August 18, 2011 2:19 pm
To: info@estrescue.eu
Priority: Normal
Options: View Full Header | View Printable Version | Download this as a file

Tere,
olen Ida-Eesti Päästekeskuse jurist ja meile on saabunud info, et
päästekeskuse ja Päästeameti dokumendid. mis on avaliku teabe seaduse
alusel "asustusesiseks kasutamiseks" tunnistatud, on üleslaetud teie
foorumisse.

Allpool on toodud ka link. Palun teil võtta minuga ühendust käesoleva
e-maili kaudu või telefonil +372 5308 2705

Link:
http://issuu.com/estonianfirefightersforum

--
Lili Lillepea
Ida-Eesti Päästekeskus
Jurist
Tel: 339 1944
Mob: 5308 2705 / 3646
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Avinurme analüüs

Postitus Postitas Doktor »

Ma olin unustanud, et ülal toodud kiri saadeti meile kunagi augustis. Kiri oli saadetud ühele Siimu mitmest eposti aadressit. Kuna Siim seda väga ei kasutanud, siis viibis vastuse saatmine. Vastuse ka saatsime ja see nägi välja selline.
Tere

Kirjutasite foorumi haldajale Siim Süllale, et meie Issuu kontol on dokument, mis on mõeldud asutusesiseseks kasutamiseks. Olete viidanud meie üldkonto aadressile http://issuu.com/estonianfirefightersforum Kõik sealsed dokumendid pole kindlast asutusesiseseks kasutamiseks. Milline dokument on mõeldud asutusesiseseks kasutamiseks?

Ja vastust ootame me siiani :) :)

Küllap lihtsameelsed avastasid, et avinurme analüüs on Siseministeeriumi lehele vabalt saada.

Järjekordne näide kirest kõike varjata, salastada ja asutuse siseselt kasutada. Pole ime, et kogu komandode ümber toimuv on omandanud halva komöödia varjundi.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
mrali
Postitusi: 254
Liitunud: 16:59, 20 03 2008
Asukoht: Tallinn-Läänemaa
Kontakt:

Re: Avinurme analüüs

Postitus Postitas mrali »

Doktor kirjutas:Ma olin unustanud, et ülal toodud kiri saadeti meile kunagi augustis. Kiri oli saadetud ühele Siimu mitmest eposti aadressit. Kuna Siim seda väga ei kasutanud, siis viibis vastuse saatmine. Vastuse ka saatsime ja see nägi välja selline.
Tere

Kirjutasite foorumi haldajale Siim Süllale, et meie Issuu kontol on dokument, mis on mõeldud asutusesiseseks kasutamiseks. Olete viidanud meie üldkonto aadressile http://issuu.com/estonianfirefightersforum Kõik sealsed dokumendid pole kindlast asutusesiseseks kasutamiseks. Milline dokument on mõeldud asutusesiseseks kasutamiseks?

Ja vastust ootame me siiani :) :)

Küllap lihtsameelsed avastasid, et avinurme analüüs on Siseministeeriumi lehele vabalt saada.

Järjekordne näide kirest kõike varjata, salastada ja asutuse siseselt kasutada. Pole ime, et kogu komandode ümber toimuv on omandanud halva komöödia varjundi.
Lisaks siia ka Päästeameti dokumendiregistri "sisukuse" - kus viimased dokid (just keskaparaadi osas) näha suvest. Võimas...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist