Doktur.Rahu zpetsialist, rahu.

Kõigest mis tuleb pähe kui oled kaua tööst eemal olnud või pritsimajja liiga kauaks jäänud.
Suletud
kalev timpa
Postitusi: 6
Liitunud: 20:17, 02 04 2013
Kontakt:

Doktur.Rahu zpetsialist, rahu.

Postitus Postitas kalev timpa »

Kui ma Tartu 7 keskoolis õppisin /kuni1969/oli minu hüüdnimi TIMPA.Ära raiska minu peale enda elujõudu.Tegele asjadega ,mida tead.
Kolleegid,arutame asju,mis on vajalikud.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Doktur.Rahu zpetsialist, rahu.

Postitus Postitas kalifa »

kalev timpa kirjutas:Kui ma Tartu 7 keskoolis õppisin /kuni1969/oli minu hüüdnimi TIMPA.Ära raiska minu peale enda elujõudu.Tegele asjadega ,mida tead.
Kolleegid,arutame asju,mis on vajalikud.
Meil vist naljanurk on mujal, siin tahaks ikka tõsist teksti lugeda!
mõtetes olen veel Teiega!
kalev timpa
Postitusi: 6
Liitunud: 20:17, 02 04 2013
Kontakt:

Soov

Postitus Postitas kalev timpa »

Sooviks, et foorumil võtaks peamiselt sõna tegevpäästjad aga mitte ammused ja endised nagu doktor,kalifa,timpa jt.
Sellest oleks kõigil rohkem kasu.
Kalev Timberg /timpa/
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Soov

Postitus Postitas kalifa »

kalev timpa kirjutas:Sooviks, et foorumil võtaks peamiselt sõna tegevpäästjad aga mitte ammused ja endised nagu doktor,kalifa,timpa jt.
Sellest oleks kõigil rohkem kasu.
Kalev Timberg /timpa/
Mina jälle sooviks, et timpa sisustaks nüüd tekkinud vabad hetked selles foorumis sisalduva ajaloo lehitsemisele, siis ehk jõuab küll hilinemisega kohale, mida kõrget palkka saades valesti sai tehtud! :oops:
Kahjuks ei ole suutnud kunagi päästeameti kodulehel eksisteerinud riiklikult rahastatav foorum eksisteerida, sest see oli pugejate poolt tsenseeritud, siinne aga on talletanud pikkade aastate vältel meeste meeleolusid, kuigi päästeamet ähvardas ka selle sulgeda, kui teema käsitlus juhtkonnale väga vastukarva hakkas.
Kui endine peadirektor soovib siin midagi muuta, siis ehk Doktor ongi see õige mees, kellega asja arutada. :shock:
Käsukorras ei liigu siin lehtedel küll mitte midagi! :cool:
mõtetes olen veel Teiega!
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Soov

Postitus Postitas Doktor »

kalifa kirjutas:
kalev timpa kirjutas:Sooviks, et foorumil võtaks peamiselt sõna tegevpäästjad aga mitte ammused ja endised nagu doktor,kalifa,timpa jt.
Sellest oleks kõigil rohkem kasu.
Kalev Timberg /timpa/
Mina jälle sooviks, et timpa sisustaks nüüd tekkinud vabad hetked selles foorumis sisalduva ajaloo lehitsemisele, siis ehk jõuab küll hilinemisega kohale, mida kõrget palkka saades valesti sai tehtud! :oops:
Kahjuks ei ole suutnud kunagi päästeameti kodulehel eksisteerinud riiklikult rahastatav foorum eksisteerida, sest see oli pugejate poolt tsenseeritud, siinne aga on talletanud pikkade aastate vältel meeste meeleolusid, kuigi päästeamet ähvardas ka selle sulgeda, kui teema käsitlus juhtkonnale väga vastukarva hakkas.
Kui endine peadirektor soovib siin midagi muuta, siis ehk Doktor ongi see õige mees, kellega asja arutada. :shock:
Käsukorras ei liigu siin lehtedel küll mitte midagi! :cool:
Oot, Kalifa... ma natuke täpsustan. Ametnikud on kaks korda teinud siin avaldatud sisu kohta märkuse ja tahtnud seda eemaldada. Mõlemad tulid miskipärast idast. Üks puudutas seda Avinurme analüüsi, mille päästeteenistus salajaseks kuulutas ja Siseministeerium avalikult oma kodulehele pani. Teine puudutas sõidukite registri linki. Mõlemad märkused olid läbimõtlemata. Midagi ei eemaldatud ja kõik läks vanaviisi edasi.

Ja üks palve veel. Foorumi kasutajad võivad kellegile meeldida või mitte meeldida, aga neil on võrdne õigus postitada. Foorumis ei ole lubatud läbusõjad ehk solvangusõjad ehk .... Räägime asjast ja katsume mitte minna väga isiklikuks.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
mrali
Postitusi: 254
Liitunud: 16:59, 20 03 2008
Asukoht: Tallinn-Läänemaa
Kontakt:

Re: Soov

Postitus Postitas mrali »

Doktor kirjutas:
kalifa kirjutas:
kalev timpa kirjutas:Sooviks, et foorumil võtaks peamiselt sõna tegevpäästjad aga mitte ammused ja endised nagu doktor,kalifa,timpa jt.
Sellest oleks kõigil rohkem kasu.
Kalev Timberg /timpa/
Mina jälle sooviks, et timpa sisustaks nüüd tekkinud vabad hetked selles foorumis sisalduva ajaloo lehitsemisele, siis ehk jõuab küll hilinemisega kohale, mida kõrget palkka saades valesti sai tehtud! :oops:
Kahjuks ei ole suutnud kunagi päästeameti kodulehel eksisteerinud riiklikult rahastatav foorum eksisteerida, sest see oli pugejate poolt tsenseeritud, siinne aga on talletanud pikkade aastate vältel meeste meeleolusid, kuigi päästeamet ähvardas ka selle sulgeda, kui teema käsitlus juhtkonnale väga vastukarva hakkas.
Kui endine peadirektor soovib siin midagi muuta, siis ehk Doktor ongi see õige mees, kellega asja arutada. :shock:
Käsukorras ei liigu siin lehtedel küll mitte midagi! :cool:
Oot, Kalifa... ma natuke täpsustan. Ametnikud on kaks korda teinud siin avaldatud sisu kohta märkuse ja tahtnud seda eemaldada. Mõlemad tulid miskipärast idast. Üks puudutas seda Avinurme analüüsi, mille päästeteenistus salajaseks kuulutas ja Siseministeerium avalikult oma kodulehele pani. Teine puudutas sõidukite registri linki. Mõlemad märkused olid läbimõtlemata. Midagi ei eemaldatud ja kõik läks vanaviisi edasi.

Ja üks palve veel. Foorumi kasutajad võivad kellegile meeldida või mitte meeldida, aga neil on võrdne õigus postitada. Foorumis ei ole lubatud läbusõjad ehk solvangusõjad ehk .... Räägime asjast ja katsume mitte minna väga isiklikuks.
Kas mitte ka 28 komando kaotamise esitluse teemal ei hakanud Ameti protsessima?
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Soov

Postitus Postitas Doktor »

Kas mitte ka 28 komando kaotamise esitluse teemal ei hakanud Ameti protsessima?
Ah oli jah midagi... Teema on siiani üleval. Dokumendid ka.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
kalev timpa
Postitusi: 6
Liitunud: 20:17, 02 04 2013
Kontakt:

Re:Re Soov

Postitus Postitas kalev timpa »

Näen, et
vanaviisi edasi/kalifa,doktor,kalifa...../
Jõudu põllumehed!!
lik
Postitusi: 15
Liitunud: 16:31, 03 04 2008
Kontakt:

Re: Doktur.Rahu zpetsialist, rahu.

Postitus Postitas lik »

Näen, et
vanaviisi edasi/kalifa,doktor,kalifa...../
Jõudu põllumehed!!

Nüüd ikka /Timpa,Kalifa,Doktor,Kalifa,Mrali;kalifa,Doktor,Timpa/
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Doktur.Rahu zpetsialist, rahu.

Postitus Postitas kalifa »

Sellise palga juures, mis päästjatele makstakse, ei olegi meestel tuju oma energiat päästeala teemadele raisata, vaid tuleb kogu vaba aeg olmemuredega toimetulekuks pingutada! :oops:
Kui nüüd kasutajate nimekirja lehitseda ja vähe ajas tagasi minna, siis parimad arutelude algatajad on juba loobunud, ehk vahest arva kiikavad vaid siia, mõned veel üritavad aktiivsust hoida, mina näiteks igavusest! :razz:
mõtetes olen veel Teiega!
ipi
Postitusi: 87
Liitunud: 10:11, 07 10 2007
Asukoht: L-Viru
Kontakt:

Re: Doktur.Rahu zpetsialist, rahu.

Postitus Postitas ipi »

Nähes kuidas asjad Päästes ja terves eestis lähevad, kus ongi põhiliselt nii, et on juhi arvamus ja on vale arvamus, siis ei ole ju mõtet energiat siin arutamisele väga raisata.
Pääste all mõtlen pigem varju jäävat Sisemin-i, kes nõuab, käseb, poob ja laseb.
Viimati muutis ipi, 17:41, 06 04 2013, muudetud 1 kord kokku.
pook
Postitusi: 48
Liitunud: 15:00, 09 02 2006
Kontakt:

Re: Doktur.Rahu zpetsialist, rahu.

Postitus Postitas pook »

Pole ammu foorumit külastanud (kah endine), huvi siia kiikamiseks tõi viimasel päevadel ajalehtedes avaldatud endise peadirektori sõnavõtud. Kommentaarid olid seinast seina, igaüks neist pürgis absoluutsele tõele. Isiklikult arvan , et elukogemust , järjepidevust, erialaseid teadmisi tuleb tunnustada. Mis siis veel loodan, et keegi korraldab päästjate suvepäevad , kas Kalifa Soomes, Andreas Kihnus , Summerdis Võsul või hoopis keegi muu. Ilusat päikelist kevadet ja sooja suve!
wilba
Postitusi: 22
Liitunud: 22:16, 02 04 2007
Kontakt:

Re: Doktur.Rahu zpetsialist, rahu.

Postitus Postitas wilba »

Üldiselt on nii, et kui karjamaal lehmakooki näpid, siis läheb haisema. Hetke seisuga tundub olevat nii, et keskused vb veel midagi teevad, aga amet on küll mõttetu risu jalus. (Nagu metsas on võsa ees, kui tahad puud langetama minna)
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist