Anektootika

Ehk foorum kus enda ja teiste üle nalja visata ja ajaga kogunenud lõbusaist juhtumeist pajatada.
Vasta
kunnar
Postitusi: 1
Liitunud: 09:00, 15 06 2006
Kontakt:

Postitus Postitas kunnar »

Siseminister Kalle Laanet räägib oma Soome kolleegiga palkadest. Soome
minister ütleb: "Minu töötajad saavad 3000 eurot. 2000 läheb korterile,
söömisele, sinna-siia... Kuhu aga läheb ülejäänud 1000, see pole enam minu
asi."

Laanet ütleb: "Minu päästjad saavad 3000 krooni. Kust nad ülejäänu saavad -
see pole enam minu asi."
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

Otsitakse head töötajat. Saabub 300 cv-d. Personal, pearaamat ja juhtkond vahivad hunnikut, et no mida nüüd siis teha selle cv-de hulgaga. Lõpuks tõuseb direktor püsti ja laseb tuima näoga 80 % cv-dest hunti. Pearaamat ja personal ahmivad õhku, et mida sa hull teed!??! Direktor ütleb: "Pole mõtet võtta tööle inimest, kellel kohe üldse ei vea."
Epp
Postitusi: 2
Liitunud: 16:57, 30 07 2007
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Epp »

Dilly ja Dally olid äravahetamiseni sarnased kaksikud. Suureks kasvades Dilly abiellus, ning Dally, jäädes poissmeheks, soetas endale pisikese aerupaadi. Juhus aga tahtis nii, et varsti suri Dilly naine, ning mõni päev hiljem uppus ka Dally paat...

Nädal hiljem, jalutades mööda tänavat, kohtas Dally missis Hudsonit-kohaliku kirikuisa prouat. Missis Hudson, arvates, et Dally näol on tegemist Dillyga, noore leskmehega, kukkus kohe kurtma:
"Mul oli väga valus kuulda teie rängast kaotusest."
"Ma olen teile väga tänulik," vastas paadimees Dally,"kuid mul pole ta'st üldsegi kahju! Ta oli algusest peale vana ja mäda, lai pragu ees ja suur auk taga, mis suurenesid iga korraga, kui ma teda kasutasin. Toppisin sinna küll igasugust sodi, kuid see ei aidanud.Ta haises ikka mädanenud kala järgi, ning oli kogu aeg märg. Tagumine ots oli tal tugevasti kriimustatud ja sealt pealeronimine, polnud sugugi ohutu. Möödunud nädalal", läks paadimees hoogu, "võtsid mu kolm sõpra ta endale laenuks. Noh, lõbu jaoks. Ma ütlesin neile, et nad temaga korralikult ümber käiks, kuid kus sa sellega! Need idioodid muidugi ronisid talle kõik korraga peale ja ta läks pauguga lõhki. Nii eest, kui tagant. Hee, nagu kaalikas! Nüüd teda enam pole ja ma olen isegi õnnelik!"

Missis Hudson kaotas teadvuse...

:twisted:
Esse est percipi.
reinuvader
Postitusi: 77
Liitunud: 09:33, 23 03 2006
Asukoht: valgamaa
Kontakt:

Postitus Postitas reinuvader »

purjus tuletõrje ülem tuleb õhtul koju,päeval on olnud õppused ja ta on veel sellel lainel ning hakkab naist kamandama"naine,käsklus nr 1...magamistuppa.käsklus nr 2....riided seljast.käsklus nr 3....voodi,kuid siis tuleb pikem paus ja mees on vait.siis hõikab naine,käsklus nr 4....mees,mis käsklus veel see selline on?voolikud järgi...hõikab naine!
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Postitus Postitas Sarka »

09.08.07. Õhtulehest natuke kohandatud versioon
"Tühi kott ei seisa püsti," ütlesid tõrjujad siseministrit kotti toppides.
jaan kaera
Postitusi: 133
Liitunud: 17:37, 06 04 2006
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Eesti Ekspressist, Kranaat.

Postitus Postitas jaan kaera »

Nädala Contra (meie tubli L-Eesti postipoisist Luuleäss):

"Kui sa valad ennast bensiiniga üle ja paned põlema, siis sa tegelikult kustutad oma eluküünla."
me lähme rukist lõikama...
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas Karilaid »

Istub vana shotlane kõrtsis, ees on poolik pudel viskit ja klaas. kallab siis mees endale klaasikese, joob ära ja osutab käega aknast paistvale veskile.
"selle veski kivid, ma vedasin ise kohale, ladusin üles ja panin veski käima, aga kas keegi kutsub mind Veskiehitaja McQuinn???"
Valab siis mees endale järgmise klaasikese, kallab sisse ja osutab käega teisest aknast paistvale sillale mis üle jõe läheb.
"selle silla talad raiusin ma ise talvel metsast, rammisin nad mutta ja ehitasin silla valmis. aga kas keegi kutsub mind Sillaehitaja McQuinn???"
joob siis mees kulinal oma pudeli tühjaks ja käratab: "Aga piisab mul korra purjuspäi lambale...."

8)
Karilaid
___________
Roger. Out...
Steven
Postitusi: 9
Liitunud: 21:39, 10 07 2007
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Steven »

Ülemaailmseid tuletõrjujate kokkutulekuid avades USAs alustab nende riigi esindaja sõnadega. " Et me kõik õpiksime teineteist paremini tundma, tutvustame ennast, ütleme mis riigi tuletõrjuja oleme!"
" Minu nimi on John ja ütlen uhkusega et olen Ameerika ühendriikide tuletõrjuja, mul on au teiega tutvuda!"

Kord on Venelaste käes. " Mina olen Vasja ja olen võimsa Venemaa tuletõrjuja, hurrraaaa!!

Rootslane tutvustab ennast rahulolevalt. " Mina olen Mats kuninglikust Rootsist, väga meeldiv!"

Kuid kui järg jõuab Eestlasteni ja kõikide riikide pritsumehed olid juba uhkustanud, on Eestlase avaldus järgmine:" Oma nime ja riigi jätaksin ma omateada, kuid võin uhkusega üelda et meie riigi pritsumeeste naised teenivad meist juba 15 aastat kaks korda suuremat palkka!
sosku
Postitusi: 334
Liitunud: 20:42, 21 12 2006
Asukoht: Tln.
Kontakt:

Re: Anektootika

Postitus Postitas sosku »

Maalehe huumorileheküljelt

Päästjatel töine jaanipäev

Nii nagu igal aastal, oli ka tänavune jaanipäev päästjatel väga töine. Eriti tihe oli graafik Lõuna-Eestis, kuid ka Põhja-Eesti päästjatel olid käed-jalad tööd täis.

Nii kutsus Kose aleviku elanik Juhan Juurikas Põhja-Eesti Päästekeskuse komandoülema Jüri Käraka välja juba teisipäeva õhtul.

Üheskoos saeti ja lõhuti kolm ruumi puid ning parandati lagunenud saunakatust. Kolmapäeva lõuna paiku kogunes Juhani õuele suurem seltskond külarahvast, peagi hakati grillima.

Kõige pingelisemad tunnid algasid Jüri jaoks siis, kui õlu esimest korda otsa sai. Mehel tuli õhtu jooksul mitu korda poes käia, kuna külarahva janu vajas kustutamist.

"Nii raske jaanilaupäev oli meie komandos viimati kaheksakümne viiendal aastal," meenutas väsinud, kuid õnnelik Jüri. "Võttis ikka täitsa võhmale."

Erakordselt tihe tööpäev oli ka Lõuna-Eesti päästekeskuse vaneminspektor Heldur Kannikal.

"Ämm oli mulle juba mitu nädalat peale käinud, et ta tahab pühade ajal Tallinnas käia. Võtsingi ta siis kolmapäeva hommikul peale.

Käisime koos Kaubamajas ja Viru keskuses, aga kuna sealt ämmale sobivat kübarat ei leidnud, sõitsime Solarisesse. Seal saime õnneks kõik vajalikud sisseostud tehtud.

Õhtupoolikul käisime kinos, vaatasime 3D filmi "Shrek nüüd ja igaveseks". See meeldis vanaprouale väga, ta oleks seda kas või teist kordagi vaadanud. Aga meil oli juba väga kiire. Vaevu jõudsime enne tagasisõitu Lido söögikohas õhtust süüa. Koju Põlvasse jõudsime alles pärast südaööd.

On tore, kui saad inimesi pühade ajal aidata. See jätab hinge nii helge tunde."

Väga pingeliseks kujunes ka Lääne-Eesti Päästekeskuse spetsialisti Piia-Viive Mureli jaanilaupäev.

Kuna Piia-Viive abikaasa Toomas armastab väga korda ja puhtust, algas Piia-Viive päev juba enne kella kuut. Ta tõusis, riietus, pesi hambad, jõi kiiresti tassi kohvi, sõi väikse võileiva ning asus seejärel tube koristama. Kui Toomas kell 10 ärkas, olid toad korras ja hommikusöök laual.

Järgmisel nädalal anname ülevaate sellest, kuidas möödus trollijuhtide jaanipäev.
manivald
Postitusi: 48
Liitunud: 09:55, 06 04 2007
Kontakt:

Re: Anektootika

Postitus Postitas manivald »

Kolm sõpra- jurist, arst ja tuletõrjuja läksid jahile. Neil olid kaasas jahikoerad, kes olid hästi treenitud, nagu ka nende peremehed.
Esimese pardi lasi arst. Tema koer tõi pardi veest välja, puhastas haava ja tegi sideme.
Teise pardi lasi jurist. Tema koer tõi pardi veest, kitkus suled ja jagas võrdselt pardipoegade vahel.
Kolmanda pardi lasi tuletõrjuja. Tema koer tõi pardi veest välja, sõi kõik kolm parti ära, keeras kahele ülejäänud koerale taha ja võttis kolm vaba päeva.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist