anektoodid tuletõrjest või tuletõrjujatest!

Ehk foorum kus enda ja teiste üle nalja visata ja ajaga kogunenud lõbusaist juhtumeist pajatada.
Vasta
reinuvader
Postitusi: 77
Liitunud: 09:33, 23 03 2006
Asukoht: valgamaa
Kontakt:

anektoodid tuletõrjest või tuletõrjujatest!

Postitus Postitas reinuvader »

saavad kokku soome sise min ja eesti sise min ning käib arutelu koostöö,probleemide ja palkade üle.Laanet küsib"kuule palju su tuletõrjujad palka saavad ja millele seda kulutavad"?somm vastab,noh kuskil 3000eur saavad,no 1000eur läheb maksudeks,u 700eur toiduks,mis nad ülejäänuga teevad või kuhu kulutavad,seda ma ei tea."aga kuidas sinu pritsumehed teenivad ja kuhu kulutavad"?
Laanet"no minu omad saavad 3000eek,i....kust nad ülejäänud raha elamiseks saavad.....ee seda ma ei tea"!
jah...kui seda kuulsin oli naljakas,kui nägin kes rääkis(Pomerants)oli kurb ja natuke järele mõeldes...hakkas hale,sest kui tõesti hr Pomerants arvab,et kõik on Laaneti teha ja süü,et mehed vähe teenivad ja sisemin..on asjad kehavad,siis poliitikuna kes on kõik üks punt,seo kokku ja lase allavoolu minema,on ebaõiglane mustata teist.
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

- Kaardimoor ennustab: “Ma näen, et teil on suurepärane tulevik… kõrge ametikoht. Ma näen redelit, te ronite mööda seda, ma näen teid imeilusas mundris…”
- “Seda ma tean! Ma olen tuletõrjuja!”
Karilaid
Postitusi: 81
Liitunud: 09:38, 28 06 2007
Asukoht: Tallinn Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas Karilaid »

Noh, kunagi käis vastavasisuline nali Maksuameti kohta aga arvestades tänast poliitilist olukorda, siis veits mugandatult:

Jalutab siis Rühmapealik oma kabinetist välja, kus tal on hetk tagasi lõppenud sideseanss Häirekeskusega. Vaatab köögis kaarte taguvaid mehi ja suitsuruumis suitsetajaid. Sügab kõhtu ja teatab siis mitte just väga valjul häälel: "Mängige oma partiid lõpuni, tõmmake suitsud ära. Kellel on kohvi endale tehtud või võileivad söömata, sööge ja jooge ära. Varsti sõidame välja, siseministeerium põleb!"

(Arvestades meie laia ampluaad, võib lõpp-püänt kõlada ka umbes nii: "Varsti sõidame välja, siseminister tegi avarii!")

8)
Karilaid
___________
Roger. Out...
avokask
Postitusi: 22
Liitunud: 11:19, 26 10 2007
Asukoht: Eestimaal
Kontakt:

Postitus Postitas avokask »

"Mugandatud" variant: Arnold(pensionil saarlane) küsib Jürilt(veelmittepensionilsaarlaselt):"kuule, Jüri, kui sind siseministri kohalt poliitikast minema lüüakse, kelleks hakkad?"
Jüri:" politseinikuks olin, nüüd hakkan päästepomoks!"
Arnold:" No aga kui sealt ka kinga antakse - sa ei saa ju hakkama!?"
Jüri: " Tulen poliitikasse tagasi - ära mitte loodagi - tööd tegema ma ei hakka!"
hjarg
Postitusi: 65
Liitunud: 10:08, 16 10 2006
Asukoht: LEPK
Kontakt:

Postitus Postitas hjarg »

Kogenud tuletõrjuja läheb konservatooriumi sisseastumiskatsetele. Küsitakse siis seda ja teist ja kolmandat ning viimaks esitatakse küsimus:

"Mis vahet on viiulil ja kontrabassil?"

Tuletõrjuja mõtleb natuke ja vastab siis:

"Kontrabass põleb kauem"
pets 96
Postitusi: 49
Liitunud: 14:02, 08 07 2007
Asukoht: Põltsamaa
Kontakt:

Re: anektoodid tuletõrjest või tuletõrjujatest!

Postitus Postitas pets 96 »

Puusalt laskja püüab kala mööda ujub junn ja hõikab rõõmsalt "tere koleeg." Puusalt laskja vastu "mis kuramuse koleeg."
Aga junn rõõmsalt "me mõlemad ju sise organitest" :lol:
Tark ei torma
estfire112
Postitusi: 23
Liitunud: 21:36, 17 01 2008
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: anektoodid tuletõrjest või tuletõrjujatest!

Postitus Postitas estfire112 »

Kas ta nüüd päris "lõbusate juhtumiste" alla käib, aga märkimist vääriv uudis ikkagi :lol:
http://publik.delfi.ee/news/kurioosum/k ... d=28811865
Pärnu
jõmm
Postitusi: 50
Liitunud: 09:27, 28 04 2006
Asukoht: tartumaa
Kontakt:

Re: anektoodid tuletõrjest või tuletõrjujatest!

Postitus Postitas jõmm »

Lugesin artikklit, üllatusin, katsusin, kraadisin aga ikka jäi keha temp. alla 37 kraadi. Kas keegi kuumem?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist