Päästeteenistus- kõrgharidusega juhtide harjutusväljak!

Ehk foorum kus enda ja teiste üle nalja visata ja ajaga kogunenud lõbusaist juhtumeist pajatada.
Vasta
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Päästeteenistus- kõrgharidusega juhtide harjutusväljak!

Postitus Postitas kalifa »

Olen küll siin süsteemis tegev olnud alla 10 aasta, kuid selle ajaga juhtuvad juba arengu tagasipöörduvad ringid: jutt sellest hilinemisega 1.05.07 kehtima hakkavast Põhja päästeteenistuse väljasõidu korrast, mis pidi üsna sarnane olema üleeelmise kehtinud korraga, lihtsalt vahepeal keegi Härra sealt Raua 2 teiselt korruselt otsustas Tallinna peal katsetada oma nägemust "ÕIGEST" korrast, mis paraku ei osutunud parimaks ja selle viimase kehtima hakkava tegi jälle valmis ametnik väljaspoolt pealinna.
Kurb on aga see, et selle pideva muutumise tulemusena peavad sajad lihttöötajad muutkui õppima ja meelde jätma, sest muidu saavad kirjutada mõnedele valgetele lehtedele vahetuse lõppedes ja kurvemal juhul saab kogu komando täiendavaid väljasõidu harjutusi teha!
Naljakas on siin veel see, et sellise segaduse tekitamise eest saab veel riiklikke aurahasid, mida tegelikele päästjatele nii lihtsalt ei jagata, neile käib vastuvõtt suures saalis küll!
Mujal eestis kuuldavasti jäeti selline "häirete" katsemeetod rakendamata, eks Teil olnud siis kergem!
mõtetes olen veel Teiega!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Miks Sa lahmid jälle? Miks Sa jätkad töötamist asutuses, kus kõik on valesti, kus ülemused on lollid, kus palk on väike?
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalifa »

kalju kirjutas:Miks Sa lahmid jälle? Miks Sa jätkad töötamist asutuses, kus kõik on valesti, kus ülemused on lollid, kus palk on väike?
Kahjuks ma enam ei suutnud seda taluda ja olen Teiega veel vaid mõtetes!
mõtetes olen veel Teiega!
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Palun vabandust.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist