Peale kellasid autosse jooksmine

Ehk foorum kus enda ja teiste üle nalja visata ja ajaga kogunenud lõbusaist juhtumeist pajatada.
Vasta
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Peale kellasid autosse jooksmine

Postitus Postitas Doktor »

Nagu hea toon nõuab teen ise otsa lahti.

Kaks korda olen parima une pealt ¹ahti hüpates unustanud torust tugevasti haarata. Mõlemal korral ärkasin garaa¾is märkimistväärt matsu saatel . Kinnitan, et see on parim ärkamise meetod. :shock:

Korra olen oma jala ära maganud. Kell 4:00 olid kellad. Kargasin püsti ja avastasin end täielikus arusaamatuses uksepakul pikali. Unise inimese mõtlemine on huvitav. Jõudsin isegi mõelda, et ma ei saa ometi olla purjus. Aga ega ma aru küll ei saanud kuidas ma kukkusin. Ajasin ennast piida najal püsti ja terve jala varal läbitud 1, 5 m toetusin surnud jalale ja... seekord asendas uksepakku koridori linoleum. Seekord mõtlesin, et tekk jäi voodist jalgu :idea: Aga seina, ukselinkide ja põranda abiga kakerdasin- roomasin- tuikusin-ukerdasin autosse. Seal alles taipasin mis juhtus. :lol: :lol: :lol: :lol:
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Mäletan, et põhiauto oli arvelt maas mingi rikke tõttu, aga jäeti garaažis omale kohale. Kui õieti mäletan, siis peale kelli ei jooksnud keegi arves olevasse reservautosse vaid ikka reflektoorselt "õigesse" põhiautosse.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Oli meil tööl üliõpilane, kes oli tüüpiliselt kõva unega. Ja magaski kellad maha. Sai aga kaaslaste ja RP käest piisavalt sõimsi ja kord öösel sõitis kaubarong majast mööda (komando taga oli raudtee). Pistulkin oli nii hästi mõjunud, et kutt oli enne viimaste vagunite möödumist auto tagaistmel juba jopet riietumas. Aga kellad, neid ei tulnudki.
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Slim
Postitusi: 17
Liitunud: 10:24, 13 01 2006
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Slim »

ise olen koos tekki ja padjaga torust alla hüpanud... alles auto kõrval ärkasin... panin siis asjad pingi peale ootama, et hiljem magama minnes jälle kaasa võtta...
koleegid tuletavad seda lugu mulle ikka aegajalt meelde :P
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

Endal on lõbusamad autossejooksmised meeles TÜPK-s ajateenistusest, kui tuli joosta otse dušialt, wc-st ja ka õhtuselt loendamiselt. Hästi on meeles ka see, kui hambapesu ajal kellad olid ja siis pastat täis suuga autosse jooksin- õnneks oli autos veepudel.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Endal on lõbusamad autossejooksmised meeles TÜPK-s ajateenistusest, kui tuli joosta otse du¹ialt, wc-st ja ka õhtuselt loendamiselt. Hästi on meeles ka see, kui hambapesu ajal kellad olid ja siis pastat täis suuga autosse jooksin- õnneks oli autos veepudel.
TÜPK- st on mul meeles selline juhus. Oli selline harvemat sorti ilmastik, kus alguses sadas tundi paar märga lund ja siis kohe külmetas. Seega kattus nii kompanii kui ka Tartu mnt. 2-3 cm libeda külmunud lumega. Kellad. Tormasime kasarmust garaa¾i.

Vahemärkus TÜPK- s tuli kasarmust garaa¾i jõudmiseks läbida 300 m lõik.

Jooksime rivis, üksteise taga. Ja just ukse ees koperdas esimene jooksja. Et territoorium oli sama hea kui liuväli, siis maandusid ennastsalgavad tõrjujad ukse ette raskesti lahtiühendatavaks känkraks. Lõpuks sõitsime ikka välja. :oops:
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Väljasõidu aadress.

Postitus Postitas kalifa »

Eks neil kontrollväljasõitudel ole ka sigadusi tehtud, kord kahe paiku öösel kamandati kolm komando masinat välja, et põleb Kopli kütuseterminaal- selge,et hommikuni läheb ära ja siis muidugi suitsud, joogid vaja ka ühes rabada, endal põlengu ulatus silma ees, varustus autos, riided seljas, uksed lahti ja ukse taga Op. korrapidaja stopperiga, kell muidugi vastavalt lõhki tiksunud, eks sellel ööl oli uinumisega peale seda raskusi- sedasi siis hinnatakse psüühilist valmisolekut!
Ahto
Postitusi: 9
Liitunud: 19:31, 09 02 2006
Asukoht: Airbase
Kontakt:

Postitus Postitas Ahto »

Jah, TÜPK-s isegi aluspükste väel üle territooriumi autosse joostud omal pool pead paljaks aetud ja teine pool veel mitte :)
Naljade üle ära teravalt naera, muidu saab naerualusest sinu vaenlane. (Kleobulos)
talpasra
Postitusi: 4
Liitunud: 15:55, 24 03 2006
Asukoht: Kunda
Kontakt:

Postitus Postitas talpasra »

kord pidin kulukustutamisel katuselt tooma kululuua.Katusele minevale redelile hüpates käis igavene ragin. Mõtlesin et ei ole võimalik, vaatasin jalgevahet ja nägin et püksid täitsa lõhki.Küll oli pärast hea, tuul jahutas.[/url][/list][/list][/code][/quote]
Viimati muutis talpasra, 21:09, 01 04 2006, muudetud 1 kord kokku.
Rambo
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas janark »

talpasra kirjutas:Meil käib tööl niisugune mees, kes valetab kogu aeg.Mõtleb lugusid ise välja.Vahest läheb tal meelest mida ta räägib ja uuesti seda lugu rääkides paneb veel pool otsa.Kord võttis politseilt relva ära ja viskas merre,andis karule peksa endal hommikul silm sinine,millal tuul oli nii kõva et moorid lendasid nagu mannakotid jne.Nende lugudele ei tule lõppu. :)

See jutt ei haaku teemaga kohe kuidagi...
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Postitus Postitas Doktor »

Jah, TÜPK-s isegi aluspükste väel üle territooriumi autosse joostud omal pool pead paljaks aetud ja teine pool veel mitte Smile
Nendest TÜPK autosse jooksmistest võiks vist raamatu kirjutada. Võib veel öelda, et mitte ainult aluspükste ja -15 külmaga, vaid ka lihtsalt rätik ümber, et sündsam oleks.

Paljaksaetud peadest niipalju, et vähemal üks selline juhus on veel olnud, ainult et kutil oli pool pead vahuga koos ja pool pead mitte. Jäi teine oma hügieeni tõttu niigi hiljaks. Ja siis kargas rooli, ainult kustutuspükste traksid ülakeha katmas. Üljäänud riided ja roobad käigukangi taha ja tuld. Võite uskuda, et pilt oli enam kui koomiline kui selline "vahukooremees" roolis istub ja püüab läbi vahu midagi näha ja kiirelt kohale jõuda. Sündmuskohal pälvis see pumbaga askeldav autojuht esialgu palju rohkem tähelpanu kui ülejäänud meeskond kokku :mrgreen:
reinuvader
Postitusi: 77
Liitunud: 09:33, 23 03 2006
Asukoht: valgamaa
Kontakt:

Postitus Postitas reinuvader »

Tere!no meil oli selline juhus,et aastaid tagasi tulid väljakutsed telefonidele ja neid oli meil depoos 3 ning üks nendest puhkeruumis laua peal mis asus nagu ühe voodi jalutsis.no muidugi oli öösel tel ja lähim mees otsustas,et hüppab nö küünarnukkidega lauale võtab tel ja vastab.....aga keegi kurat oli seda lauda ikka meetri jagu voodist eemale lükanud ja see vaene mees kes unisena tel haarata üritas,ennast suure kolina saatel laua alt leidis.unised nagu me kõik olime ja pime ka....kuulsime küll,et oli 1helin..kuid see suur kolin ajas ka meid segadusse.....õnneks võttis autojuht teisest toast toru ja sai ikka välja sõidetud.
himsa
Postitusi: 12
Liitunud: 10:48, 19 01 2006
Asukoht: tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas himsa »

oli siuke juhus mgasime kahekesi toas ja väljasõit. sõitis teine auto välja, ise ei pidanud minema, aga ärkasin üles ja jälgisin mis sõber teeb. sõber kargas üles ja kohe oma sulejopet selga toppima, hüüdsin "uu väljasõit" sellepeale võtis ta jope seljast ja rullis tekki koos linaga kokku ning punuma hüüdsin küll veel midagi aga hilja. Hommikul kuulsin et alles toru juures oli oma kompsu nurka visand ja üles ärganud.
kuri ja väsinud
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist