Täiesti vabatahtlik vabatahtlik!?

Päästetööde MTÜ' dele oma jutunurk.
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Täiesti vabatahtlik vabatahtlik!?

Postitus Postitas Siim »

http://www.postimees.ee/676482/vabataht ... a-inimest/ - Vabatahtlikuks päästjaks registreeris end paarsada inimest

Kahju, et vähemalt minu silmad meediast sellist üleskutset ei käinud aga see võib-olla oligi rohkem vabatahtlike organisatsioonide sisene registreerumine.
Siim
Postitusi: 282
Liitunud: 00:49, 16 08 2007
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Täiesti vabatahtlik vabatahtlik!?

Postitus Postitas Siim »

Küsimus rubriigist "Üks loll jõuab rohkem küsida, kui kümme tarka vastata ...".

Kuidas käib Eestis vabatahtlike reageerimine kutsetele ehk siis kuidas jõuab väljakusteteade valves olevale vabatahtlikuni?
Ma olen näinud Saksamaa vabatahtlike videosid ja seal hakkab piipar üürgama ja siis osades kohtades ka üle linna häiresignaal.
Juhtusin 23. juunil kuulama ja nägema, kui üle Ainaźi hakkas üürgama häiresignaal ning seejärel oli juba paari minuti pärast tehnika koos meestega liikumas väljakutsele, siis tekkiski küsimus sellisest elementaarsest asjast, et kuidas Eestis vabatahtlikud reageerivad.

Meenub paari aastatagune ERR videolõik Kolga vabatahtlikest, seal oli ka vist häiresignaal...
Virko
Postitusi: 1
Liitunud: 17:42, 15 10 2012
Kontakt:

Re: Täiesti vabatahtlik vabatahtlik!?

Postitus Postitas Virko »

Häirekeskus teeb telefonikõne andmebaasis olevale valvenumbrile ja kõne saaja informeerib juba ülejäänud meeskonda.

Virko
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Täiesti vabatahtlik vabatahtlik!?

Postitus Postitas kalifa »

Virko kirjutas:Häirekeskus teeb telefonikõne andmebaasis olevale valvenumbrile ja kõne saaja informeerib juba ülejäänud meeskonda.

Virko
Siin vist ette antud manuaal määratleb sündmused, millal vabatahtlikke kaasatakse.
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline