Kangisaalist suitsu

Ilma terviseta pole sul midagi, hoia oma tervist.
Vasta
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Kangisaalist suitsu

Postitus Postitas Doktor »

Hiljuti sain sellise kogumuse osaliseks, mida väga ei tahaks enam kogeda. Ülepea on see ohtlik.
Niisiis, olin oma tavalisel kangisaali sessioonil kui järsku kõlasid kellad. Olin T11 esimene mees. Ja muidugi põles kahekordse puumaja pööning ja muidugi tekkis selline olukord, et sõna otsese mõttes panin kangi tugedele ja 10 minutit hiljem läksin suitsu. Balloonitäie (316) tegin ära ja juba sees tundsin ei asi pole õige. Olen ma ka nüüd ikka mõne korra sees käinud, aga sellist väsimust ei mäleta. Lohisesin välja ja tundsin kuidas ma ei jaksa jalgu liigutada. Istun auto lastimisalusel ja jalad on nagu pakud. Tõusmiseks pidin ennast kahe käega toetama. Tegin just enne neli seeriat kükke 70kg X 10.

Seepärast võtke minu lollustest õppust ja ärge lõhkuge kangi, nii et pilt viltu. Kutsest kuuled sa mitte enne kui alles pärast ja olla sukeldumise alguses nii väsinud on väga halb. Aga noh kellele kuidas mõistust pähe pannekse. Mulle siis niimoodi.

Mõtlesin järgi ja vähendasin kõikide harjutuste seeriate arvu ja suurendasin harjutustevahelist puhkeaega. Kasutegur on väiksem, aga ohutus on suurem
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Kehalistelt kulule!

Postitus Postitas kalifa »

Olen seda olukorda isegi kogenud, pärast kehalisi katseid, tuli poole tunni pärast ulatuslik kulupõleng Tallinn- Tartu mnt. ääres, Vaidas ja kuigi meil oli kasutada maastikukõlbulik Gaz 66, oli selle kõndimisega seal heinamaal paras tegu.
Mina sellest põlengust oma õppetunni sain nii Gaz 66 vigade kohta kui ka tulekustutuse taktika kohta, kuid eks juhtkond saab nende kehaliste katsete samal päeval tegemisest oma õppetunni siis, kui keegi tõesti kustutades kokku kukub ja annaks jumal õnnelikku õnnetust!
Olen kohtunud Rootsi tuletõrjujatega, kes kuulusid ka "Estonia" päästekopterisse, tundsin siis huvi, millega nad vabadel päevadel tegelevad. "Käime jõusaalis ja sukeldumas, meil on kohustus kontrollida saarte vahelisi solgitorusid, sealt saadakse raha, samas saame harjutada sukeldumist."
Kuna palk on piisav,siis ei ole vaja mitme koha peal pingutada ja inimesed on ise vabast ajast huvitatud oma kehalise- ning vaimse vormi hoidmisest.
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist