Uues rubriigist

Vasta
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Uues rubriigist

Postitus Postitas Doktor »

Viimasel ajal on tekkinud tendents, et teema luuakse vaid selleks, et viidata mingile ajalehe artiklile vmt. Lasen katsetusena töösse viitamise foorumi, mis on tõesti mõeldud vaid viitamiseks. S.t. seda, et arutelu ei saa siin toimuda, vaid peab toimuma mõnes teises rubriigis. Tavaliselt on nii, et keegi viitab mingile artiklile, sellele järgneb paar kolm postitust ja siis teema unustatakse. Kui viitaja ei soovi arutelu algatada, vaid lihtsalt head lugemist viidata, siis on see foorum sobiv. Vajadusel võib muidugi juhendada kui keegi midagi allalaadimiseks viitab.

Pikaks veninud arutelud kustutatakse viitamise foorumist maha.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Uues rubriigist

Postitus Postitas kalifa »

xxx
Viimati muutis kalifa, 00:39, 09 05 2008, muudetud 1 kord kokku.
mõtetes olen veel Teiega!
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Uues rubriigist

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Härrad päästekeskuste direktorid! Minu teada on teie alluvuses ka avalike suhete bürood?Kas te suudaksite neile selgeks teha sellist asja,et lõpetataks sellise info jagamine ajakirjandusele kus öeldakse ,et tulekahju sõitis kustutama 4 autot.Egas ju minu teada autod kustuta ikka teevad seda tööd päästjad.Sellise info jagamine on ju puhas jama, sest ega inimesed kes meie meeskondade arvu ei tea arvavad kohe et jobud mehed need pritsimehed lasid maja maha põleda.Vaadates tegelikult seda, kus kohale sõidab 4 autot on ju pritsumehi 6-10 ja selle hulgas on meeskonna vanemad, pütimehed ja autojuhid kes paraku oma töö pärast ei saa autode juurest ära minna või peavad jagama infot häirekeskusele.Loodan et seda loevad kõik direktorid kuigi olen näinud siin foorumis ainult ühe päästekeskuse direktorit aga loodan, et Tema suudab rääkida ka teistele ametivendadele kuidas võiks asi edasi toimida.Soovin Teile jõudu ja jaksu.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist