Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas Sarka »

Lõuna mehed võtke kasutusele uudne graafik,sellel jääb ka igaljuhul 11 h vahele,kui ka tekivad ületunnid,see oleks:12 Õ 12 H 24 V 12 Õ 12 H 120 V.Vot ,siis saaks perega koos olla ja masinad jõuaks VEEL kiiremini sündmuskohale.(Pihl ju lubas seda 12 h-se graafikuga)
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas keeletu »

Kuuldavasti on ülikoolilinna oodata Hr. Peeter Võsa .Pets ei mõista kuidas lõuna mehed töötavad-kõik ju üks ühtne Eesti !
Poole tunniga saab nii mõndagi selgeks ............
Hoiame ikka kokku kolleegid.
ja rahulikku vahetust kõigile!
kert.
Postitusi: 121
Liitunud: 21:43, 15 05 2006
Asukoht: Põhjas...
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas kert. »

keeletu kirjutas:Kuuldavasti on ülikoolilinna oodata Hr. Peeter Võsa .Pets ei mõista kuidas lõuna mehed töötavad-kõik ju üks ühtne Eesti !
See oleks äärmiselt nõme....
Sadagu või tõrva, kui kõlavad kellad, siis sõidame välja...
valuts
Postitusi: 126
Liitunud: 09:43, 07 07 2007
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas valuts »

Nõme on see, et on Lõuna-Eesti ja ülejäänud Eesti :( Nagu kaks eri riiki :(
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas keeletu »

Ja kui arvestada<m.klaose väidet ;et et ülejäänud 3 regiooni pikk töögraafik on seadusega pahuksis(ei ole 11 tundi puhkeaega)
Siis seal regioonides ju võimalus tööandajaga kohtu lahendit alustada. Meestel ju suur võimalus õigeks jääda kui tööandja pidurit on pannud-eksinud.
Siin neid ämbreid küll ja küll-kui soovin 1 jaanuarist puhkust , siis ei anta . võta 10 jaanuar. ei tea mida ma siis teen sellega kui lastel just lõpeb koolivaheaeg sel ajal.
või detsembris ei anta ühtegi ületundi välja. kõik peab olema saadud hiljemalt nov. (see jutt tugikomando kohta)
Aru ma ei saa , miks ei arvestata lihttöölise soovide ja probleemidega? uskumatu!
KUMMALINE, ET 24 TUNNIGA EI OLNUD MINGEID PINGEID JA KEEGI EI KIRUNUD KOLLEGE.
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas Sarka »

No kuidas ei tule 11 tundi vahet?Minu arust lausa 12-st.,aga kui ei suudeta kohapeal õigel ajal välja vahetada,vabandust väga,siis on süüdi seda korraldav toimkond.Jah erandeid ju on,aga ei ole mina veel kuulnud ,ega näinud,et mees(naine) jätaks tööle x tundi tulemata,sest komandosse jõudis x tundi hiljem,ületunnid tuleb jah kirja panna ja ausalt 1,1-1,4(umbes) kordselt kinni maksta.Mina arvan,et siin on asi kinni ikka direktoris,või ma eksin?
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Vaata sinu jutus on apsakas kohe sees kuna uus vahetus ei alusta ju enne kella 8.00 või 20.00 siis on vaja sõita sündmuskohale võtta vana vahetuse käest asjad üle ja küsida kus asuvad vastava komando asjad seda muidugi kui on suurem sündmus kus on rohkem komandosid.Siis tuleb alustada tagasiteed ja see ei ole enam operatiivsõit(või mis arvate teie).Siis ei tule kohe kuidagi 12 tundi vahetuste vahe see jääks siis kusagile 10-11 tunni vahele.
Sarka
Postitusi: 95
Liitunud: 14:46, 23 10 2006
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas Sarka »

Ja kui tihti tuleb selliseid vahetusi ette?
keeletu
Postitusi: 34
Liitunud: 10:45, 04 02 2008
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas keeletu »

kuigi mitte teema kohane, siis õige päästetööde juhtimise korral on ikka alati võimalik vahetus teostada tunni jooksul-maksimum!.me ei saa ju arvestada, et päästjad peale sündmust 2 tundi lõõgastuvad saunas........ seda ei saa ju kahjuks ja mõistetavalt ületunni sisse arvestada. Arvetan sväljasõidu piirkonna maks kaugust sõiduaega 25-30 minutit.muidugialati on ehk erandeid-eriolukorrad.
Justkui sel aastal ei ole selliseid sündmusi olnud LEPK üle kümne, mis mahuksid 1 tunni sisse .Iseasi kui pingutatada, et saaks võimalikult palju ületunde .A see jääb juba PTJ vastutuselele. ei ole mõtet ahneks minna ju lisa tunniga....eks
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas Andreas.R »

Krt! Ei saa mina oma näppe eemal hoida! Veel eriti kui "vana sõber" härra Pigi oma suu lahti teeb! Kui tuletame meelde aasta alguse vestlusringi Hr. M.K osalusega rubriigis "Kuidas meeldib uus kord", siis on ju kõigile teada kelle mõtteid Väike Pigi meile edastab. Mäletatavasti lehvitas direktor juba kevadel paberiga/väitega, et selleks ajaks (vist veebruri lõpuks) oli veninud/üle läinud sündmusi 4. Püüdsin juba siis vastuargumendina tuua vajadust tõhustada ja kiirendada meeskonna vahetuse võimalusi aga sellele teemale tõmmati vesi päris kiiresti peale. Usun endiselt, et õige tegutsemise korral on võimalik tööd teha. Väite kinnituseks vaid fakt, et töötades pika graafikuga ei ole õnnestunud seadusega vastuollu minna! Sellist tonti Hr. M.K. aga teie komando seintele maalib! Kuulu järgi nüüd juba paberil uued ja suuremad numbrid...
Abiteenistuja
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Vaata "vana sõber"Andras küll sinul on ikka sensitiivi võimed kohe oskad arvata kelle mõtteid ma edastan :D .Sa oled ikka väga mööda pannud [-X , ma ei edasta sulle mitte kellegi mõtteid vaid see on minu arvamus.Sai helistatud ka pealinna komandodesse ja uuritud selle pika graafiku kohta mitte üks mees ei taha sellist vett ja vilet nagu sellega on ja loomulikult ei taheta seal kuulda meie lühikesest graafikust.Kõigi meest üks soov on saada tagasi 24 tunnine graafik.Mehed kui tahame ühtsust saavutada siis nõuame parem 24 tunnist graafikut tagasi aga mitte muuta asi veel hullemaks kui ta juba on.
anttil
Postitusi: 242
Liitunud: 21:43, 07 02 2006
Asukoht: Pärnu päästekomando
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas anttil »

Rahu mehed rahu.
Antti
tel. 58279009
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Ma olen vana rahu ise :lol:
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Töögraafik ajas päästjas protestima (26.11.08 "Postimees")

Postitus Postitas Andreas.R »

Muidugi "vana rahu". Sul sõber "rullis" ja Lõuna meestest jälle üle...
Abiteenistuja
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist